0

@BarcaInfo Kibicow to my akurat mamy gorszych od Polonii Kuligow,nie wspominajac o zaslepionych magia Bartka socios

0

@Kengo Pozytek za to z Griezmanna i jego pressingow taki jak u Dembele w centrum odpoczynkowym

0

@hefaj6 Wydajcie weselne pieniadze na wakacje na jakiejs wyspie,akurat nikt sie potem nie przyczepi ze nie zrobiliscie baletu :p

2

@BarcaInfo Quiqe na wyspe wyp..il? :D

6

Doszlo do tego ze w takim klubie jak Barcelona trzeba Rakiticiowi sie tlumaczyc z tego dlaczego siedzi na lawce. Najlepsze jest jego ego,dla przykladu De Jong nawet jak gra zajebiscie to zachowuje jakis poziom autokrytyki a ten z rozowymi okularami mysli ze jego gra jest wrecz fenomenalna. Bylby Puyol w szatni,siedzieliby cicho i nie pieprzyli glupot w mediach przy kazdej okazji

0

Komentarz usunięty

2

@Bykunn Nawet nie bede dalej z Toba duskutowal,wiedzialem ze i tak nie zalapiesz o co mi chodzilo z bolem,jestes przeciez naukowcem z nagroda Nobla,kory byl obecny podczas stworzenia swiata.
Zyjesz w katolickim kraju wsrod katolikow,jesli tak bardzo cie wk.. to ze w swieta ludzie sie pozdrawiaja to twoj osobisty problem,mozesz wyjechac do Indii,tam w kazdym miescie wierza w co innego,znajdziejsz sobie swoich i nie bedziesz musial znosic tego wszystkiego.

3

Komentarz usunięty

0

@szymon6847
Ali
Tyson
Roy Jones Jr.
Zaraz przyleca fani Fury zeby udowodnic ze amerykaniec zjadlby kazdego z nich :P

4

Mysle ze Semedo i Roberto na PO juz dosc sobie pograli i zaden nie urwal dupy,od nowego sezonu trzeba te skrzydla odswiezyc. Wystarczy ze Messi schodzi do srodka i giniemy w ataku na bokach,do tej pory jeden Neymar poki co byl w stanie przejac gre na siebie. Zostawic Emersona z Leo na PP,moze mogliby zrobic cos podobngo do pary Alves-Messi

1

Mialem dzis najbardziej pop.. sen w zyciu. Ukradlem bratu smiglowiec i krazylem wokol jego domu a ten z wk.. mina chodzil pode mna kazac mi ladawac i oddawac smiglowiec.Ja w odpowiedzi rzucalem w niego pociskami jak w San Andreas :D
Przynajmniej przez chwile poczulem sie jak ten murzynek sie czul w grze xD

1

@Hiacynk On i Beckham zrobili krok wstecz przechodzac do smietankowych,ten drugi mysle ze mogl jeszcze wywalczyc ZP poki Messi i Grzmot nie wyszli w swiat

0

https://www.filmweb.pl/film/Source+Code+2-2020-742923
Ma ktos informacje odnosnie 2 czesci Kodu Niesmiertelnosci? Jeden z najlepszych filmow z tego gatunku jaki kiedykolwiek widzialem,przyznam ze obejrzalbym 2 czesc z przyjemnoscia

0

@puyol_presidend5 Shaquile O'Neal

0

UFC 249 odwolane. Plusem tego wszystkiego jest to ze mimo wszystko najblizsza walka Tonyego bedzie z Khabibem,jesli oczywiscie asteroida nie p..nie w planete albo nie zacznie sie 3 wojna swiatowa.

0

@Piotr89Sand Juz sobie wyobrazam jakie go..no masz w bibliotece ulubionych filmow.

0

Dana White to naprawde p..ny geniusz. UFC 249 na jakiejs tam wyspie,mega pomysl. Dziennikarz pyta sie a gdzie dokladnie na co odpowiada: Nikomu tego nie powiem,najpierw ich zawieziemy w jedno miejsce,a potem wyleca na wyspe gdzie nikt drugi sie nie dostanie.
Fajnie by bylo jesli arena bedzie otwarta :)

4

Ten dalej ze swoim placzem. Niech zagra sezon lub dwa na zajebistym poziomie i potem rzuca takimi wypowiedziami,bo gada tak jakby Barca sie pozbyla wirtuoza futbolu

3

@FC1899Barca Brak Iniesty i Busiego nawet smieszny,nie ma takich srodkowych pomocnikow ktorzy moga zrobic taki rozp.ol jak Busi-Iniesta-Xavi w prime.

1

Ogladal ktos "Event 201" gdzie fond Billa Gatesa w 2019 roku robi symulacje koronawirusa w ktorym przedstawiaja swiat dokladnie tak jak wyglada teraz?
W 2009 roku stworzyl on organizacje "Good Club" do ktorego wstepowali rozni bogacze i stopniowo z mediow znikaly informacje o tej elicie.
Artukul o tej bandzie z 2009 roku i jej czlonkach https://www.theguardian.com/world/2009/may/31/new-york-billionaire-philanthropists
Przez nastepne kilka lat jej czlonkowie caly czas mowili o przeludnieniu na planecie a w 2015 roku fond Billa i Melindy Gates przeznacza pieniadze na patent dla szczepionki od koronawirusa.
http://thebridgelifeinthemix.info/wp-content/uploads/2020/01/coronavirus-bill-gates.png
Dalej jeszcze lepiej: W styczniu wyszla informacja o aresztowaniu Charlesa Liebera i dwoch Chinczykow z ktorych jeden probowal przewiezc do Wuhan 21 flakonikow z materialem biologicznym z Bostonu : https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-usa-aresztowania-naukowcow-pracujacych-dla-chin,nId,4294729
Wiecie kto byl jednym ze sponsorow Liebera? Oczywiscie Gates. Oprocz tego Chinczycy dali mu 1,5 MLN $ na laboratorium w Wuhanie.

9

Poradzcie jakie miejsca mozna odwiedzic w domu? Bylem juz chyba wszedzie

0


Czesi aresztowali kolesia ktory 3 dni pod rzad chodzil po miescie przebrany za drzewo :D

0

@SuperVegeta I po ch.. ci chodzic po ziemi gdzie nikt cie nie bedzie widzial I slyszal :p

0

Conor wbil na live'a Khabiba na instagramie,gdzie ten po powrocie do domu,pyta sie gdzie ma leciec i poprosil w komentach podlaczyc go,szkoda ze zignorowal,byloby z czego sie posmiac

0

@potrojnakorona Cristiano Ronaldo - The Movie :D

6

Izolacja w Rosji przedluzona do konca tego miesiaca. Wyjscie tylko po QR kodzie,masz prawo dojsc tylko do najblizszego sklepu,a zwierzeta wyprowadzac max 100-150 metrow od domu. Tutaj minal tydzien i juz ludzie gloduja,zaraz zacznie sie kanibalizm. To chyba jednak znak ze pora stad po prostu uciekac :D Moskwa wyglada jak ulice Salwadora

1

Duzo mamy na forum cules ktorzy maja choc kilkuletni staz w pilce na jakims tam szczeblu?
Ja przygode z pilka zaczalem jako 8 latek w klubie gdzie lali nas nawet zule ktore wokol stadionu zyli :D Po wymianie kadry w 3 sezony zostalismy super zespolem,przebilismy sie o 2 szczeble i nastepne pare lat zawsze bylismy o krok od mazowieckiej. Moj najlepszy moment,kiedy na turniej przyjechali malolaty Shachtara,klepali nas jak nienormalni a ja wladowalem im z czuba na 1:1 w koncowce xD
10 najwspanialszych lat mojego zycia,gralem na 9tce,stylem podobnym do Lusito czyli sp..rz pustaka ale laduj z takich miejsc gdzie nikt nie moze :D
U nas,ludzi ktorzy marzyli zostac pilkarzami ten zal ze sie nie udalo bedzie z nami do konca zycia :)
To chyba jedyny sport,gdzie jesli do 16stki nie zdazysz to juz mozesz zapomnic o marzeniach.

0

@Encore On jest w tej chwili w podobniej sytuacji kiedy np my gralismy tiki take najlepiej na swiecie,dopoki nie rozgryzli jak sie bronic przeciwko takieh taktyce.
Kazdy niepokonany sportowiec ma zawsze jakiegos przesladowce,przeciwko ktoremu ma jakis hamulec,Tony to chyba wlasnie ten z ktorym on nie za bardzo wie jak przebiegnie walka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?