4

Messi strzel i gola i pokaz jak wieszales pranie na BernaLeo

0

Kilka centymetrow i Leo zalozylby mu jeszcze siatke i wyszedl 1 na 1

0

Za Erniego to juz bysmy sie zamkneli na wlasnej polowie i modlili o koniec meczu

0

Nie wiem jak Vidal zagral w 1 polowie ale w drugiej widze go po prostu wszedzie

0

Ale Bayern rozjechal CFC,szkoda ze wzialem rozne zamiast bramek

0

"wstawaj Ospina musze ci strzelic gola"

0

Messssiiii jaka szkoda :((

5

Gdzie bylo krycie w tej akcji? Zostawili Ocean Indyjski w polu karnym

1

Cisnac na 2-1 !

0

Ahaha mowilem ze zaraz strzelimy :D

0

Dobrze ze nie zdazylem na 1 polowe,spokojnie cules,nie wiem nawet jak zagralismy ale zaraz strzelimy :D

6


Legendarna licytacja w Awanturze o kase xD
Przypomnialem sobie jeszcze mistrzow ktorzy zagrali vabank za czarna skrzynke z ogorkiem w srodku :D Kiedys ludzie byli jacys smieszniejsi :)))

0

@mat32 No,szczegolnie jego Milanu ktory kupowal mecze :)

1

@Suzu Elewacje domów

3

@kerouac 7 lat temu podpisalem tu 2letni kontrakt i tak juz mnie przygwozdzilo :D

0

@itmustbejoke Rosja kolego :) 2h do roboty to tutaj zajebista sprawa,mam kumpli co wstaja o 6 zeby dojechac na 9.
https://roem.ru/wp-content/uploads/2015/12/12307604.10153745104768908.7662500819401277875.o-634x384.jpg
Tak to mniej wiecej wyglada wieczorem :D

1

@damian16161212 Jakis pilkarz z 50 ligi na to zachorowal,jego najblizsi tez maja objawy,a ci zaraz caly kraj zamkna w domach.
Chinczycy juz znalezli szczepionke,wiec niedlugo skonczy sie ten bajzel

0

Koncze prace godzine przed meczem a do domu 1,5h jazdy nie liczac korkow.
Mam nadzieje ze jutro panowie policjanci nie beda zbyt czujni :P

3

@Suzu Chce zrobic Czeryszewa :)

2

@kubix05 Krawczyk takie cacko za 2 stowy kupil :D

0

@NaFazieHitman Cytujesz Conrada Murraya (jego lekarza) ktory wypuscil te gowno-ksiazke,w chwili kiedy Jackson juz umarl a jego czekal proces?
Kiedy Jackson go zatrudnial to byl jakis bezdomny lekarz i zaczal trzepac 150 tys. miesiecznie + zycie w jego domu. Dlaczego ksiazke wypuscil po jego smierci,a nie w momencie kiedy mial proces w sadzie? Przeciez lekko mogl zebrac dowody.

3

@LuisSalvano Za te pieniadze to on mogl sobie cale przedszkole kupic w jakims zadupiu i nikt by sie nie dowiedzial,gdyby tak bylo.

7

Ostatnio nadrabiam zaleglosci odnosnie biografii roznych postaci i wlasnie skonczylem wywiady,filmy dokumentalne i ogolnie prawdziwe fakty odnosnie M. Jacksona i przyznam jestem w wielkim szoku jak te jeb... media i FBI go zniszczyli.
Tych 2 sk...ow ktorzy go oskarzyli o molestowanie powinni wrzucic do komory gazowej.
W jednym z wywiadow,mowi ze jego najwiekszym marzeniem jest wejsc do sklepu,zrobic zakupy i podejsc do kasy tak zeby nikt go nie rozpoznawal.
W 90tych w telewizji mowili o nim tylko 3 rzeczy : Gej,pedofil i swir ktory zmienil kolor skory. W rzeczywistosci chorowal na Vitiligo (w Brazylii jest nawet cale miasto,gdzie wszyscy mieszkancy na to choruja,dla nich slonce jest przeklenstwem),wydal ponad 300 mln $ na pomoc dzieciom i zrobili z niego pedofila. Pomijam jego pop..go ojca,bo tu mozna oddzielny felieton napisac o tym co robil z nim w dziecinstwie.

Historia z reklama Pepsi :


Po tej akcji wyplacili mu milion dolarow odszkodowania (bez pozwu) a ten oddal 1,5 mln do szpitala w Culver City.
Media wychwycily ten moment z wizyta w szpitalu i napisali ze Jackson w domu spi w czyms takim https://i.dailymail.co.uk/1s/2019/06/28/18/15380304-7192525-Jackson_swore_by_the_machine_saying_he_took_several_long_naps_in-a-82_1561742575730.jpg
Z ciekawszych rzeczy rozwalila mnie jeszcze jego podroz do Rosji. Korzhakov podarowal mu miecz,mowiac ze to najcenniejsza rzecz jaka ma i nalezala do jego dziadka. Dzien pozniej powiedzial w mediach ze ma takich zabawek 10 i sa warte 900$.
W trakcie odlotu Jakcson przeczekal w samolocie 3 godziny,po czym te kretyny weszly i kazali mu oddac miecz.
Byly jeszcze oskarzenia o molestowanie Macaulay Culkina(ktory sam powiedzial ze to bzdury), i na koniec kiedy juz byl wrakiem czlowieka oczyszczenie ze wszystkich zarzutow. Tak wlasnie ludzie podziekowali mu za tworczosc i wylewanie milionow dolarow chorym dzieciom.

3

@Encore Bylem na Topless jakies 15 lat temu,bylo kozacko :D

3

@BarcaInfo No wlasnie.
Wygrali tryplet i wielbiciele kanapek z Camp Nou zostawili Bartka na stanowisku.

0

@MichalZZZ https://www.filmweb.pl/film/Pod%C5%82y%2C+okrutny%2C+z%C5%82y-2019-796158
Ten tez niezly. Zupelnie nie rozumiem dlaczego taka ocena na filmwebie.

1

@Tomek_TF Coutinho do nich i on do nas,ciekawe ile by to nas kosztowalo.

4


Nasi juz w Napoli. Antonella niezle spakowala Leo,mam nadzieje ze to walizka pelna bramek :P

37

Bernardo Silva: "Chcialbym zagrac w LaLiga razem z Iniesta. Jest legenda"
Z Iniesta juz nie wyjdzie,moze bez niego do nas? :))

0

@Rewolucja123 My tez 6 lyknelismy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?