Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli dotrwam do 5 to w sumie mozna obejrzec UFC 243 glowna walka Whitaker-Adesania
0
@Gomess Rottweiler,niemiec i oczywiscie amstaf:))
0
Reina bramkarski geniusz:D
0
@Dzemix111 Zwracam honory wlaczylem mecz jak pokazywal gosciu na boisku kartke
0
@maniak33333 Chyba tak :)
0
Genoa w 9tke co tam sie dzieje :D
0
Panie i Panowie MILAN ZREMISOWALю
Edit: A teraz karny,jestem w szoku
0
Na 92 Lechia ratuje mi kupon rzutem roznym,zostaly 3 w Milanie :))))))))))
1
Milan zaczal padac w chwili kiedy wszystkie kluby zaczely odmladzac zespol a oni grali 40 latkami chciac zawojowac swiat i zawalili 3-4 okienka.
Potem debilne jednorazowe transfery,legendy odeszly i wpadli w taki labirynt ze od dekady nie moga wyjsc z tego gowna :)
1
Z tym zuzlem to mam takie samo pojecie jak Danka z Alina kiedy tez nie wyrabialy o co kaman :D
0
Buki dzisiaj wy..mali pol swiata
0
Wlasnie leci Genoa-Milan jesli macie cos na kuponach to juz mozecie je wyrzucic :D
1
Real na 4-2 a wiec Zizou IN,zostal Erni jutro,oni maja challenge miedzy soba :D
1
Zaraz 3:3
Kurs byl 95 :)))))
0
Brac rozne w meczu z Betisem to dzisiaj moj majstersztyk :))
Zostaly 2 punkty w MLB...
0
https://www.filmweb.pl/film/Parasite-2019-798143
4
Polecam obejrzec film Parasite,genialnie nakrecili,myslalem ze tylko The Irishman w tym roku bedzie godny uwagi ale mylilem sie :)
https://www.filmweb.pl/film/Parasite-2019-798143
0
Dzis startuje NHL jakies typy na 2 pierwsze spotkania?
1
Messi jak ja cie uwielbiam! Suarez tez brawo,wszyscy hejtuja a on strzela :)
1
Messi dawaj gola!!!
1
Erni przykucnal,to znak ze bedzie czad w koncowce
0
Obrsali sie trzeba koniecznie im strzelic...
1
Jesli strzela na 2:0 to juz tego nie wygramy,bedzie jeszcze gorzej
1
Erni po prosty celuje w Lige Europy,nigdy jej nie wygralismy,brawo oby tak dalej
0
Dalej Real jeszcze 3 rozne
0
@bixmix Ja wlasnie sie waham pomiedzy golami I 11 roznymi
1
@NGTRX Mimo wszystko spuchna
4
Cieszy fakt ze w Anglii nikt nie dorasta do piet Pepowi :))
0
Zostal Gent i Ajax na kuponie...
Co macie na Real? Wiecej 2,5 czy rozne wiecej 10,5?
0
Napoli 13 roznych,24 strzaly niecelne,7celnych
Cagliari 1 rozny,1celny strzal,4 niecelne
Wynik 0:1
W weekend postawie na rozne Napoli a tam padnie jakies 0-4 3-5