0

Padna 2 gole w meczu Juve czy brac rozne?
Kurs na Barce tez niezly,1,3
Podzielcie sie kuponami,moze razem zniszczymy dzisiaj bukow:D

1

Wejdzcie na fb Wejherowo I zobaczcie jaki kociol w komentarzach :D
https://www.facebook.com/141570282579640/posts/3070559853013987/?app=fbl

1

@Socjopata U mnie zdjeli to spotkanie po 1 polowie nawet w live nie moge teraz znalezc

6

Wes Morgan po tym jak dali mu szybkosc 29 w fifie20 nagral taki filmik zeby pokazac ze wcale nie jest taki wolny,chlop prawie pobil rekord swiata swojego rodaka :D


1

Zwyciestwo Wejherowo przy stanie 2:0 45` 2.05 za remis 3,44

0

@SuperPatsonFCB A z telefonu pokazuje?

0

@escarabajo Nie stawialem na ich bezposrednie zw. od jakiegos roku i wlasnie tez sie boje bo wiem ze spier..a no ale kurs dobry

0

Mam dylemat co do meczu Arsenalu i City.
Arsenal zw (1,4) T.over 2 (1,2)
City total over 2,5 (1,3)
Warto dac zw Arsenalu? I jak wyjdzie City ze taki duzy kurs?

0

Przy oglaszaniu wyniku VVD i cala reszta byla na krzeselkach oprocz Leo,czyli oni juz wczesniej oglosili ze wygral?

0

@ArterkHD Headhunters.

3

Pewnie dlatego wkrecili Marcelo Ramosa I Modricia do pierwszej jedenastki,zeby Realowi dupa nie pekla,ze nie maja w skladzie nikogo kto moze sie rownac z Leo :)
A gruby Ronaldo cieszyl sie jakby jego brat wygral :D

3

Nawet w czacie na yt valverde out :D

3

Kloop na jakims haju chyba :D

0

Ale inglish u tej dziewczyny,co oni uchodzcow wynajeli na gale?:D

0

Ktos lubi bawic sie z psami,inny z kotami a jeszcze inny ma 50 lwow i moze sobie robic z nimi co chce :D


0

@IAmLegend Nie szalej tak,bo cie jeszcze buki zablokuja (:

5

Nawet own goal wszedl w sezon bez formy,moze jutro wypali

0

@fajny_football Odnosnie szukania Fatiego to nic dziwnego skoro nasz fenomenalny taktyk ustawil go 5 metrow od Leo.
Mi to bardziej przypominalo Argentyne z dublujacym sie Dybala

1

@Encore Wiele tez zalezy od pilkarzy. W 3 lata nic ich nie nauczyl,sam Messi jest w stanie go wywalic

0

Jeszcze jedna/dwie takie kolejki I Erni moze uciekac z klubu.
Lepiej gonic Real teraz niz za pare miesiecy

1

Wlasnie dlatego uwielbiam Zidanea. Co mecz po 12 roznych minimum :)))))) Mialem Over 10.5 za 2,4 :D

2

Mam wrazenie ze Xaviemu blizej do Laporty niz Bartka,moze w sumie dobrze bo dla cules wystarczy ze hajs sie zgadza i LaLiga nasza,nie moge sie doczekac kiedy w koncu ten caly pseudo projekt odejdzie.

1

Ciekawe czy jesli przegramy najblizszy mecz dwa a Real zlapie forme zwolnia go czy nie.
Zawodnicy w sumie mogliby pomoc w tej misji.
Lepiej oddac pare punktow na poczatku sezonu,niz czekac az ktos na wiosne nas zdemoluje.
Ten jeden raz w calej karierze Messi moglby pogrozic zarzadowi,jestem pewien ze gdyby postawil ultimatum cules wyniesliby ten caly zarzad na taczkach

0

@kibicsportu Zidane nie poleci ma 80M w kontrakcie jesli postanowia sie go pozbyc w trakcie sezonu :D

12

Ogladam Leo od samego poczatku kariery,i w tym czasie widzialem chyba 2 albo 3 wywiady z jego ojcem.
Ojca Fatiego widzimy juz praktycznie kazdy dzien I caly czas mowi o tym kto mogl kupic jego syna.
Jak dla mnie zagrywka na wiekszy kontrakt.

1

Polecam wysylac do Bartka wiadomosci na Fb,niech mu sie messenger zawiesi.
Ja mu napisalem ze nie ma honoru i jaj zobaczymy czy przeczyta :D

0

@clyde W Gwinei do dzisiaj zyja ludzie ktorzy mieszkaja na drzewach.
Im wyzej u ciebie dom tym wyzszy status,a w domach zamiast psa/kota preferuja swinie :)
Dolaczam filmik,szkoda ze polacy nie robia takie programy


0

Paradoksalnie jutro trzeba kibicowac smietankowym,tylko tak u nas cos rusza

4

@darek60 1 polowe nie moglem normalnie obejrzec ale w drugiej Valverde geniusz wystawil go 5 m obok Leo,wyraznie sobie przeszkadzali wygladalo to tak jak z Dybala w ARG.
On po prostu nie wie co ma robic w tym tloku

0

@Kamilos84 Dostana 4:0 i cules bedzie zadowolone,najwazniejsze zeby byla solidarnosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?