Volk
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlvaroHanso No to moze zdradz nam inteligentnt czlowieku co ty widzisz takiego ze nie krytykujesz tego sabotazyste?
Ja np widze 3 rok bez zadnego schematu gry,bez trzonu zespolu,z fatalna defensywa,z 2 celnymi strzalami w 2 ostatnich meczach i najgorszym startem sezonu od 15 lat.
Ciezko sie nie wkurwic kolego.
0
@koszol Mysle ze mamy jeszcze mnostwo szans na Puchar Katalonii
3
@Barca_Big_Moment
Ja chyba zaryzykuje i wrzuce po 300$ na City i Barce w LM taka inwestycja na urlop w maju (albo glodowke:D)
Co do LaLiga to obecnie cala glowna trojka walczy o jak najgorsze wrazenia,Atleti wcale nie gra lepiej od nas
0
Kursy na LaLiga
Barca 1.75
Real 2.5
Atleti 9
Granada 501
««LM»»
City 4.2
Barca 6
LFC 7.5
PSG 8
Juve 11
Real 13
0
@Mario96w u was jeszcze gorzej bo Perez nie moze zwolnic łysego, a jesli juz to za 80M za zerwanie kontraktu :D
0
@Esteban_ Jak wy mozecie chciec tego hipokryte po tym co wyprawial w realu?
Jeszcze niech zrobi z Barcelony TheBus 2 wtedy juz wogole mozna nie ogladac meczy tylko sprawdzac wyniki
1
@TW Wez wyjdz wogole czlowieku. Suarez akurat jest aktualnie w swietnej formie i jego zadaniem nie jest samemu sobie podac zeby stwarzac sytuacje,dzis nie dostal zadnego sensownego zagrania a jedyne dobre przepuscil do Leo co on ma po 5 goli na mecz ladowac zebyscie go nie wurzucali po kazdym meczu?
0
Jednego tez kompletnie nie rozumiem. W 1 dwoch sezonach mielismy once de gala ktore jako tako stanowily trzon druzyny.
Co to za eksperymenty w tym roku? Dlaczego Rakitic a nie Arthur?
Kto u nas jest rozgrywajacym?
Po jaka cholere on ustawil Antoinea 5 metrow obok Leo?
Dlaczego Fati dostaje minuty a Alena juz nie? Moge tak pisac w nieskonczonosc,chyba lepiej wylaczyc na dzisiaj internety.
Nawet po Anfield nie czulem sie tak wypalony tym zespolem jak w ostatnich 3 tygodniach
0
@LuisSalvano karny czysty,Vidal sam wlecial reka na pilke o czym ty mowisz?
0
Wejdzcie na fb,insta,twittera FCB i zobaczcie co sie tam dzieje, Erni powinien miec troche honoru I po prostu wiac z tego klubu.
Bylby w realu,kibice juz by go pogonili chusteczkami i gwizdami,u nas tylko wcinaja hamburgery
0
@damianex10 Jeszcze PH z Valencia :)
0
Jesli szukacie glownego architekta dzisiejszej Barcy:
29.05.19
«Prezydent klubu twardo stoi na stanowisku, które wyrażał publicznie podczas ostatnich wystąpień, mówiąc, że trener nie jest winny rozczarowującej końcówki sezonu w wykonaniu Barçy. Opcja przedłużenia kontraktu Valverde o dodatkowy rok została uruchomiona już w lutym i Bartomeu nie zamierza wycofywać się z tamtej decyzji.
Prezydent nie ugina się pod presją części zarządu, która domaga się zmiany na stanowisku trenera.»
0
Ostatni raz Barcelone widzialem 4 lata temu w 2 sezonie Lucho.
Defensywa totalne dno 8!! straconych bramek w 4 mecze (gdyby nie Mats byloby 10).
Na boisku sklad za ponad pol miliarda oddaje 2 celne strzaly.
0
Jeszcze go nie zwolnili?
8
68 minuta 1 celny «strzal» oddaje 16 latek
0
Bartek ty kretynie,wszyscy cules tego zadali
2
Jaki wstyd. Jestesmy juz pelnowymiarowym Athletic Bilbao vol 2
4
Dembele przyszedl -zaginal
Cou-zaginal
De Jong-w procesie
Antoine- w procesie
Arthur swietny mecz? Lawka
Mozna tak wymieniac w nieskonczonosc,Bartek zostawilna tego sabotazyste na kolejny sezon I wez tu czlowieku czekaj az pojawi sie ktos kto rozumie nasz futbol
1
Nie przypomina wam to Barcelony w 3cim sezonie Rijkaarda,kiedy nikt nie wiedzial po co wyszedl na pole?
0
Spokojnie,w drugiej polowie gospodarze sie zmecza,Messi uratuje nam mecz i Erni bedzie geniuszem na nast. 2 tygodnie
0
@kuz A co niby zagralismy u siebie? Bo rozwalona Valencie ktora i tak nam 2 bramy wcisnela po prostu nie mozna zaliczac do super spotkan. 2 udane spotkania na 5
0
Zbliza sie pazdziernik,a Valverde dalej nie wie co powiedziec pilkarzom,on po prostu czeka na swojego zbawiciela Leo.
0
Mam nadzieje ze Atleti skonczy sezon w polowie tabeli i Simeone pojdzie sobie do jakegos Palmeiras gdzie uwielbiaja kopac sie w leb przez caly mecz i wybijac pilki jak najdalej.
Miec taka ekipe,stadion,kibicow i tyle lat grac takie gowno.
Erni przy nim to ultra-ofensywny taktyk
0
@Grzesior667 Zawsze biore rozne,dzis pomyslalem ze mimo wszystko 2 wpadna.
Rozne na 60' 8-3 wynik 0-0 :)
1
Jak zawsze Atletico 1,5 over i caly kupon w p...u.
Ostatni mecz 600$ do wyciagniecia za 40
0
@liberoFCB Naprawde uwazacie ze jestesmy obecnie w podobnej formie co oni?
Nasza defensywa poki co niczym nie odstaje od smietankowych rywali
0
Wyobrazacie sobie co na obecna chwile zrobiloby z nami City?
Erni zobacz jak wyglada ofensywna pilka
0
Mam 2 gole Juve na kuponie,wiec mozecie sie spodziewac 0:3 1:7 0:6
1
Cooooo? Juz 5:0?:D
0
Brawo City jeszcze po dwie bramki z Bayernem i jestem szczesliwy