2

@AlvaroHanso No to moze zdradz nam inteligentnt czlowieku co ty widzisz takiego ze nie krytykujesz tego sabotazyste?
Ja np widze 3 rok bez zadnego schematu gry,bez trzonu zespolu,z fatalna defensywa,z 2 celnymi strzalami w 2 ostatnich meczach i najgorszym startem sezonu od 15 lat.
Ciezko sie nie wkurwic kolego.

0

@koszol Mysle ze mamy jeszcze mnostwo szans na Puchar Katalonii

3

@Barca_Big_Moment
Ja chyba zaryzykuje i wrzuce po 300$ na City i Barce w LM taka inwestycja na urlop w maju (albo glodowke:D)
Co do LaLiga to obecnie cala glowna trojka walczy o jak najgorsze wrazenia,Atleti wcale nie gra lepiej od nas

0

Kursy na LaLiga
Barca 1.75
Real 2.5
Atleti 9
Granada 501
««LM»»
City 4.2
Barca 6
LFC 7.5
PSG 8
Juve 11
Real 13

0

@Mario96w u was jeszcze gorzej bo Perez nie moze zwolnic łysego, a jesli juz to za 80M za zerwanie kontraktu :D

0

@Esteban_ Jak wy mozecie chciec tego hipokryte po tym co wyprawial w realu?
Jeszcze niech zrobi z Barcelony TheBus 2 wtedy juz wogole mozna nie ogladac meczy tylko sprawdzac wyniki

1

@TW Wez wyjdz wogole czlowieku. Suarez akurat jest aktualnie w swietnej formie i jego zadaniem nie jest samemu sobie podac zeby stwarzac sytuacje,dzis nie dostal zadnego sensownego zagrania a jedyne dobre przepuscil do Leo co on ma po 5 goli na mecz ladowac zebyscie go nie wurzucali po kazdym meczu?

0

Jednego tez kompletnie nie rozumiem. W 1 dwoch sezonach mielismy once de gala ktore jako tako stanowily trzon druzyny.
Co to za eksperymenty w tym roku? Dlaczego Rakitic a nie Arthur?
Kto u nas jest rozgrywajacym?
Po jaka cholere on ustawil Antoinea 5 metrow obok Leo?
Dlaczego Fati dostaje minuty a Alena juz nie? Moge tak pisac w nieskonczonosc,chyba lepiej wylaczyc na dzisiaj internety.
Nawet po Anfield nie czulem sie tak wypalony tym zespolem jak w ostatnich 3 tygodniach

0

@LuisSalvano karny czysty,Vidal sam wlecial reka na pilke o czym ty mowisz?

0

Wejdzcie na fb,insta,twittera FCB i zobaczcie co sie tam dzieje, Erni powinien miec troche honoru I po prostu wiac z tego klubu.
Bylby w realu,kibice juz by go pogonili chusteczkami i gwizdami,u nas tylko wcinaja hamburgery

0

@damianex10 Jeszcze PH z Valencia :)

0

Jesli szukacie glownego architekta dzisiejszej Barcy:
29.05.19
«Prezydent klubu twardo stoi na stanowisku, które wyrażał publicznie podczas ostatnich wystąpień, mówiąc, że trener nie jest winny rozczarowującej końcówki sezonu w wykonaniu Barçy. Opcja przedłużenia kontraktu Valverde o dodatkowy rok została uruchomiona już w lutym i Bartomeu nie zamierza wycofywać się z tamtej decyzji.
Prezydent nie ugina się pod presją części zarządu, która domaga się zmiany na stanowisku trenera.»

0

Ostatni raz Barcelone widzialem 4 lata temu w 2 sezonie Lucho.
Defensywa totalne dno 8!! straconych bramek w 4 mecze (gdyby nie Mats byloby 10).
Na boisku sklad za ponad pol miliarda oddaje 2 celne strzaly.


0

Jeszcze go nie zwolnili?

8

68 minuta 1 celny «strzal» oddaje 16 latek

0

Bartek ty kretynie,wszyscy cules tego zadali

2

Jaki wstyd. Jestesmy juz pelnowymiarowym Athletic Bilbao vol 2

4

Dembele przyszedl -zaginal
Cou-zaginal
De Jong-w procesie
Antoine- w procesie
Arthur swietny mecz? Lawka

Mozna tak wymieniac w nieskonczonosc,Bartek zostawilna tego sabotazyste na kolejny sezon I wez tu czlowieku czekaj az pojawi sie ktos kto rozumie nasz futbol

1

Nie przypomina wam to Barcelony w 3cim sezonie Rijkaarda,kiedy nikt nie wiedzial po co wyszedl na pole?

0

Spokojnie,w drugiej polowie gospodarze sie zmecza,Messi uratuje nam mecz i Erni bedzie geniuszem na nast. 2 tygodnie

0

@kuz A co niby zagralismy u siebie? Bo rozwalona Valencie ktora i tak nam 2 bramy wcisnela po prostu nie mozna zaliczac do super spotkan. 2 udane spotkania na 5

0

Zbliza sie pazdziernik,a Valverde dalej nie wie co powiedziec pilkarzom,on po prostu czeka na swojego zbawiciela Leo.

0

Mam nadzieje ze Atleti skonczy sezon w polowie tabeli i Simeone pojdzie sobie do jakegos Palmeiras gdzie uwielbiaja kopac sie w leb przez caly mecz i wybijac pilki jak najdalej.
Miec taka ekipe,stadion,kibicow i tyle lat grac takie gowno.
Erni przy nim to ultra-ofensywny taktyk

0

@Grzesior667 Zawsze biore rozne,dzis pomyslalem ze mimo wszystko 2 wpadna.
Rozne na 60' 8-3 wynik 0-0 :)

1

Jak zawsze Atletico 1,5 over i caly kupon w p...u.
Ostatni mecz 600$ do wyciagniecia za 40

0

@liberoFCB Naprawde uwazacie ze jestesmy obecnie w podobnej formie co oni?
Nasza defensywa poki co niczym nie odstaje od smietankowych rywali

0

Wyobrazacie sobie co na obecna chwile zrobiloby z nami City?
Erni zobacz jak wyglada ofensywna pilka

0

Mam 2 gole Juve na kuponie,wiec mozecie sie spodziewac 0:3 1:7 0:6

1

Cooooo? Juz 5:0?:D

0

Brawo City jeszcze po dwie bramki z Bayernem i jestem szczesliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?