WeloveBarca
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie dajcie jakiegoś streama.
0
Może być nawet 3:3
0
Lord nie musi się wysilać.
0
A PSG pewnie znowu odpadnie w 1/4.. będą jak Arsenal, tylko, że Ci odpadają w 1/8 zawsze.
2
Teraz Real sobie zrobi nadzieję, wyjdzie na 3:0 i w 90 minucie troll - Wilki strzelają i the end.
0
Real jeszcze zdąży z 2:0 na 2:4.
2
Dajcie jakiegoś streama.
0
Kiedyś była "droga do finału", obecnie jest losowanko.
0
O kurde, kiedy pojawiła się ta sonda nt. wyglądu artykułów?
Jest nadzieja, tylko trzeba zaznaczać trzecią opcję. Pomożecie?
29
"Królewskie łowy"
(Losowanie)
Nikt z Was nie ma nic do gadania,
Przyszedł wielki czas losowania!
Kasę na Wolfsburg postawił Florek,
Wilki padną niczym treningowy worek
Tymczasem Atleti niech Barcę podręczy,
Będzie się Barca nieźle z nimi męczyć.
(Pierwsze mecze)
Pierwsze mecze i już zaskoczenie,
Real gra gorzej niż własne cienie,
Wolfsburg pokazał Madryckim ogórkom,
Jak wygląda ich podwórko...
..I bawili się razem z Realem,
Życie Wilczurów jest ciekawe!
(Rewanże)
Real w Madrycie Wolfsburg gości,
Miny "białych kibiców" jak po-łknięciu ości,
Real otrzymał serię katuszy,
Zizu tylko oczy wybałuszył,
Ronaldo poprawia swojego fryza,
Real już dawno nie trzyma się w ryzach!
Widzimy to wszyscy, powiedzmy dosadnie,
Real znajduje się w części zadniej,
WeloveBarca aż nazbyt złośliwy,
Myśliwy został zwierzyną, zwierzyna - myśliwym
Tymczasem Barca Atleti pokona,
Marzy nam się trypletu obrona!
0
Zapomniałem dać buźki. To by zmieniło kontekst.
2
Wszystkie mecze u siebie powinniśmy wygrać. Wyjazdy są dość łatwe, trzeba utrzymać koncentrację w meczu z Deportivo, bo z 2:0 na 2:2 stało się już kanonem. Nie widzę tutaj dat, więc nie wiem jak to się będzie pokrywało z ewentualnymi półfinałami LM, ale powinno być dobrze. Niestety, może być ciężko z tego powodu, że obaj rywale z Madrytu mogą być wyautowani z UCL i będą mogli się skupić tylko na LL.
Po ostatnich naszych meczach wiele słyszy się o kryzysie. Mając bardzo trudną sytuację wybrnęliśmy z niej niemal najgorzej jak to możliwe, ale ciągle przewodzimy tabeli i jesteśmy bliżej 1/2 LM. Odpowiedzią na to jaka jest nasza forma powinny być właśnie najbliższe mecze ligowe. W końcu rozgrywki trochę się unormują, Champions League zostanie zawieszona na 2 tygodnie a nasi zawodnicy będą mogli przystąpić do spotkań ligowych w optymalnych warunkach. Jestem dobrej myśli.
Najgorsze mecze:
Deportivo i Espanyol. Z pierwszymi trochę skupienia i powinno być dobrze, a z drugimi gramy na CN więc też liczę na zwycięstwo. VeB!
UWAGA!
Jeśli dzisiaj Villarreal straci punkty, to zostanie pozbawiony także matematycznej szansy na wygranie ligi. Trzymajmy kciuki za Getafe.
3
Jakaś uzasadniona i wyrafinowana krytyka jest potrzebna, by wyciągać wnioski. Ale obrażanie to już nie jest krytyka.
16
Zastanawiam się kto tutaj tak naprawdę kibicuje Barsie? Jak wygrywamy to wszystko fajne, pięknie, ale jak przychodzi trudny moment to narzekaniom nie ma końca. Można wyrazić swoje niezadowolenie, owszem, ale w krytyce nie należy przesadzać, zwłaszcza, że nikt z 'ekspertów' nie może się z naszymi zawodnikami równać. Przegrać ludzka rzecz.
0
Równie dobrze można by było tak powiedzieć gdzie z trudem wyciskaliśmy 2:0 Na CN z Levante. Nie da się ciągle grać na 100%. Fakt, że dzisiaj się nam nie układało, ale gdybyśmy zagrali z większym zaangażowaniem, to nie sądzę, by padł wynik taki jaki padł.
Jak wykorzystalibyśmy stworzone sytuacje byłoby 2:1/3:1 dla nas. I nikt by nie narzekał. A brak skuteczności jest raczej wynikiem dekoncentracji a nie braku formy.
3
Ludzie.. nie rozumiem Was. Nie da się ciągle wygrywać, zwłaszcza w takim momencie. To już niemal szczyt sezonu, zawodnicy na pewno są zmęczeni, te dni dla nas są szczególnie trudne. Rewanż 1/4 LM na Calderon to będzie wojna, więc musieliśmy się trochę oszczędzać. Często udawało się nam zwyciężać na pół gwizdka, nie w obliczu stadionu Anoeta. Było kilka sytuacji, nie wykorzystaliśmy ich i to się zemściło. Ale takie mówienie, że naszym nie zależy jest bez sensu, gdyby tak było, to w lidze grałaby ciągle Barca B. Dzisiaj wyjątkowo się nie udawało, trudno. Mnie też martwi to notoryczne w ostatnim czasie gubienie punktów, a może być trudniej biorąc pod uwagę, że Atleti i Real odpadną z LM, ale to Barca wciąż przewodzi lidze i chwała jej za to. Nie zależy, nie zależy.. jak nie na tym, to na czym?
0
Co Wy chcecie od główki Messiego. To Alves niepotrzebnie podnosił piłkę.
0
Który to już mecz pod rząd, w którym przeciwnik stawia autobus?
2
Messi z wolnego, plis.
0
Chyba czas wprowadzać podstawowych zawodników.
1
Ta, Panama Papers dojedzie UEFA, a co za tym idzie - nas. Przecież UEFAlona.
1
Te próby grania za plecy obrońców to dobry pomysł, ale trzeba jeszcze go zrealizować.
0
Ludzie to nie FIFA, że będziecie wygrywać 1000 meczy pod rząd, strzelając w meczu 20 goli (czyli prawie więcej niż Pele) i jechać na sprincie jednym zawodnikiem całe boisko..
0
Cienko idzie, ale może przynajmniej dzisiejsza porażka Espanyolu pomoże im spaść.
Przypominam, że z Atleti też dostawaliśmy.
5
Słuchaj, po prostu maszynka się Alvesowi zacięła. I nie mógł dokończyć.
0
Chcielibyśmy, żeby to był autobus.
0
Też zwróciłem na to uwagę. Nie sądzę, by jakikolwiek trener powiedział podobnie. A jakby się odniósł do tego Mourinho, to już nie chcę myśleć :D
1
Pique złamał linię defensywną, zrobiło się miejsce i brama. Skrzydła nie miały szans z asekuracją, tak naprawdę pod Griezmannem powinien być ktoś z linii pomocy.
25
"[Wydaje się, że mówi "ja", ale w końcu odpowiada, że Leo].". Fajne ;p
2
Real ma 17%.