4

Ale serio, jego gra nogami przy wysokim pressingu rywali jest bezcenna. I nieporównywalna do nikogo innego.

0

Tak jak z Messim, kiedy to w Argentynie najlepszym sportowcem zostawał jakiś tenisista, a piłkarzem Di Maria. Tylko z tego powodu, że Leos nie potrafił wygrywać meczy swojej reprezentacji, tak jak Pele, którego 10 bramek w każdym meczu dawało upragnione zwycięstwo.

0

Ten Szwabek ma powody, żeby się buntować. Niestety mamy dwóch bdb. bramkarzy. A to, że żąda gry i robi to oficjalnie, troszkę inaczej niż Claudio Bravo nie jest niczym wyjątkowym w takim wieku. A jeszcze, jak ma takiego rywala jakim jest Neuer, to ta chęć zaprezentowania się jako nr. 1 w zespole jest tym większa. Może w innym klubie nie zdobędzie tylu tytułów, jakie mógłby zdobyć w Barsie, ale karierę może i powinien rozwijać. Courtois? Messiemu niewygodnie się strzela przeciw niemu, więc lepiej, żeby grali razem.

0

Atleti to przede wszystkim drużyna, ale jeśli ich cała linia defensywna ma mieć kontuzje z Godinem na czele, to nie będą mieli argumentów, żeby nas pokonać.

3

Dlatego ich nie lubię, podobnie jak City. Żadnej przeszłości i tradycji, tylko skład zrobiony za hajs.

0

"Zmiana ma na celu zwiększenie potencjału zarówno sportowego, jak i medialnego rozgrywek Ligi Mistrzów..."

Raczej na odwrót: medialnego i sportowego.

0

Mecz z Leicesterem, to chcę zobaczyć. Może jeszcze nie zdążą ich rozkupić.

0

Tak, czy inaczej to kolejny mecz bez porażki.

9

OFICJALNIE:
Athletic i Sevilla wypadają z walki o mistrzostwo. Villarreal jeszcze walczy.

W przyszłym sezonie zagramy w europejskich pucharach!

0

Remis spowoduje, że powiększymy przewagę nad Atleti do 9 pkt. Ale, co tam, remis jest dla cieniasów.

0

Rakieta dzisiaj szaleje.

1

MSN - 107 goli
Real - 108
BvB, PSG - 109

Blisko, blisko..

0

Prawdopodobnie znowu usłyszymy hymn Barcy na wyjeździe.

0

Nie rozumiem piłkarzy Villarrealu, co oni się tak rzucają? Przecież to tylko karny.

0

Neymar bez względu na rywala i wynik zawsze z magią w pakiecie.

0

Fajne są te nasze pośrednie rzuty wolne. Zawsze po dokładnej wrzucie Messiego najczęściej "za kożuch" wychodzi Suarez i ma dobrą sytuację.

0

Fajnie skoszony ten stadion.

0

Racja, a w Realu kasa się marnuje..

0

No, Atletico ma problem. Ich środek pola i ofensywa od dawna nie błyszczą, ale teraz widać to jak na tacy. Prześliznęli się przez 1/8 LM,ale PSV to nie rywal z najwyższej półki. Teraz przyjechali na konfrontację z beniaminkiem i przegrali. Na pewno był to efekt zmęczenia po dogrywce, ale oddanie pola przeciwnikom i liczenie na jedną, jedyną akcję z drużyną mającą 19 miejsce w lidze wiceliderowi nie wypada, ktokolwiek by to nie był.

0

Mam nadzieję, że wczorajsza porażka Atleti zbytnio nie rozluźni naszych.
Preferowałbym zwolnienie Suareza z zadań defensywnych.

0

Jeżeli chodzi o boiskową męczarnię, faule, uszczypliwości to Atletico jest pod tym względem najtrudniejsze. Ale nie sądzę by mieli argumenty, by przechylić awans w swoją stronę.Tak jak autor zaznaczył, musieliby perfekcyjnie zagrać w obronie, a ponoć perfekcja w futbolu nie istnieje. Wiąże się z tym to, że muszą izolować nasze trio i liczyć na ich słabszy dzień. Ktoś z nich może taki mieć, ale nie trzech naraz. No i ta kontra, która akurat może im wyjść. Tak czy inaczej, musieliby awansować z wynikiem 1;0/2;0/2;1 w dwumeczu. Wątpię, żebyśmy mieli być tak bezradni w ofensywie.

Co do najtrudniejszego rywala, to ciągle uważam, że jest nim Bayern.

3

Jakaś seria na pewno się skończy.

0

Całe szczęście, że można faworyzować Real ..

151

Postawiłem, że Real trafi na Wilki 50 zł. Wygrałem 49.

1

Może wreszcie PSG wejdzie do półfinału.

0

Real - Wilki... a my z Atleti

0

Nie wiem skąd ten strach przed PSG. Rozumiem, że ich ligowa postawa budzi respekt, ale bez przesady - punkty zdobywają z podobną częstotliwością do nas, przy czym mają trochę łatwiejszą ligę. Kiedy doszło do pojedynku z okaleczoną kryzysem Chelsea to już mieli problemy. Należy pogratulować im takiej postawy, bo jednak wciąż wygrywają, ale nie sądzę by byli najtrudniejszym przeciwnikiem z możliwych. Ale możliwe, że za bardzo sobie wziąłem do serca dwumecz z przed roku.



Również Atleti nie jest moim zdaniem największym konkurentem. Fakt, obrona nie do przejścia, rywal najniewygodniejszy, ale sądzę, że nie jakoś szczególnie szkodliwy. Bo o ile trudno będzie nam strzelić, to oni również raczej nie zasypią nas bramkami..



Jeżeli chodzi o mnie, to tak widzę sytuację (od najsłabszego do najmocniejszego):

1. Wilki
2. Benfica
3. City
4. Real
5. PSG/Atleti
7. Bayern

Swoją drogą, artykuł o losowaniu mógłby być potraktowany jako temat dnia.

5

Jak to "i dobrze"? Lepsi byli Włosi, ale ich okradli z gola..

0

Liczy się :) Tak było w meczu Chelsea - PSG.

0

Ale jak Juve strzeli, to FCB będzie musiał zdobyć dwa gole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?