1

Oto przykładowy mecz, do którego kibice wręcz masturbują się oglądając.

0

Wchodzi najlepszy piłkarz Barcy.

5

Barca: - Rozpoczynamy licytację, bierzemy po dwie bramki od każdego z rywali i słuchamy państwa!
Real: - Real 4!
Getafe: - Getafe 6!
Valencia: - Valencia 7!

29

Redakcja nie nadąża z uaktualnianiem wyniku :D

1

Nie wiem skąd ta autonegacja Munira. Gra fajne, ale oczywiście należy powiedzieć, że przeciętnie. Jak z Ter Stegenem.

0

Klepka w powietrzu. To rzeczywiście zupełnie inny poziom futbolu.

0

Ooooooooo, ARDA!

0

Barca wróciła głodna gry po tygodniu przerwy.

0

Może jakiś challenge podjęli piłkarze Barcy: 10 goli?

1

Ale się dziś Ney z Leosem zgrywają.

0

Ajj, Turan. Szła w okno.

4

Zastanówcie się w jakiej sytuacji woleli byście się znaleźć:
1. Denerwować się na niewykorzystanego karnego, ale prowadzić 4:0 do przerwy i kibicować kosmitom.
2. Cieszyć się z obronionego karnego, ale dostawać 4:0 do przerwy z kosmitami.

0

Brak Suareza rzutuje na styl, nieprawdaż?

1

Jeszcze w poniedziałek Espanyol dostanie od Granady i na czerwono.

http://pl.memgenerator.pl/mem-image/jebac-cyganow-czerwonym-smierc-pl-ffffff

1

Z Arsenalem Messi strzelił. Więc procent wykorzystanych karnych w LM wynosi chyba 100% ;p

1

On nie da? On nie da?!

0

Zobaczcie co znalazłem na innej stronce:

"SZANSE WEDŁUG TOTOLOTKA

Wygra Barcelona: 87%
Remis: 8%
Wygra Getafe: 3%"

Na co idzie pozostałe 2%?

1

Całe szczęście, że dostaliśmy tylko jednego karnego. Ale póki nie strzelamy bramek samobójczych z jedenastek będzie dobrze.

0

Zauważyliście, że nie zmarnowaliśmy praktycznie żadnej dogodnej sytuacji*?

*Karny się do nich nie zalicza.

0

Wchodzą sobie nasi w pole karne Getafe jak w masło.

0

Co dzisiaj Messi zagrywa... wyobrażacie sobie w takiej roli Ronaldo?

0

Uwielbiam te prostopadłe piłki.

0

To jak Messi strzelił Munirem, to kto w końcu zdobył tą bramkę?

0

Munir :P
Serio, Messi chciał podawać? :D

0

Juventus do boju.

0

Getafe dla Barcy jak Espanyol dla Realu.

0

Procent strzałów zamienionych na bramkę: średnio 21%.
W piłce nożnej to dobry wynik, ale pomyślmy co by było, gdybyśmy wykorzystywali wszystkie przynajmniej dogodne sytuacje. 200 goli w sezonie? ;p

0

Piękny stadion, zwłaszcza w asyście miejskiej dżungli. Nie to co Narodowy (stfu.. PGE Narodowy).

1

Barcę czeka jedno: uniesienie garnka za uszy.

0

Cóż, sport jako taki dostarcza niesamowitych wrażeń, emocji, jest czymś ponad szarymi obyczajami... niestety zamiast traktować go zgodnie z przeznaczeniem, czyli jako szlachetną rywalizację, czasami na siłę szukamy zwady (jak to zwykle bywa), nie szanujemy rywali i oto są tego efekty. Pytanie po co nam to?

I który z nich wygrał? Debil określony jako fan Ronaldo który sprokurował kłótnię, czy drugi debil, fan Messiego który zabił.. jest z siebie zadowolony? Wyszło na jego. Osiągnął swój cel. Co mu to da?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?