WeloveBarca
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oto przykładowy mecz, do którego kibice wręcz masturbują się oglądając.
0
Wchodzi najlepszy piłkarz Barcy.
5
Barca: - Rozpoczynamy licytację, bierzemy po dwie bramki od każdego z rywali i słuchamy państwa!
Real: - Real 4!
Getafe: - Getafe 6!
Valencia: - Valencia 7!
29
Redakcja nie nadąża z uaktualnianiem wyniku :D
1
Nie wiem skąd ta autonegacja Munira. Gra fajne, ale oczywiście należy powiedzieć, że przeciętnie. Jak z Ter Stegenem.
0
Klepka w powietrzu. To rzeczywiście zupełnie inny poziom futbolu.
0
Ooooooooo, ARDA!
0
Barca wróciła głodna gry po tygodniu przerwy.
0
Może jakiś challenge podjęli piłkarze Barcy: 10 goli?
1
Ale się dziś Ney z Leosem zgrywają.
0
Ajj, Turan. Szła w okno.
4
Zastanówcie się w jakiej sytuacji woleli byście się znaleźć:
1. Denerwować się na niewykorzystanego karnego, ale prowadzić 4:0 do przerwy i kibicować kosmitom.
2. Cieszyć się z obronionego karnego, ale dostawać 4:0 do przerwy z kosmitami.
0
Brak Suareza rzutuje na styl, nieprawdaż?
1
Jeszcze w poniedziałek Espanyol dostanie od Granady i na czerwono.
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/jebac-cyganow-czerwonym-smierc-pl-ffffff
1
Z Arsenalem Messi strzelił. Więc procent wykorzystanych karnych w LM wynosi chyba 100% ;p
1
On nie da? On nie da?!
0
Zobaczcie co znalazłem na innej stronce:
"SZANSE WEDŁUG TOTOLOTKA
Wygra Barcelona: 87%
Remis: 8%
Wygra Getafe: 3%"
Na co idzie pozostałe 2%?
1
Całe szczęście, że dostaliśmy tylko jednego karnego. Ale póki nie strzelamy bramek samobójczych z jedenastek będzie dobrze.
0
Zauważyliście, że nie zmarnowaliśmy praktycznie żadnej dogodnej sytuacji*?
*Karny się do nich nie zalicza.
0
Wchodzą sobie nasi w pole karne Getafe jak w masło.
0
Co dzisiaj Messi zagrywa... wyobrażacie sobie w takiej roli Ronaldo?
0
Uwielbiam te prostopadłe piłki.
0
To jak Messi strzelił Munirem, to kto w końcu zdobył tą bramkę?
0
Munir :P
Serio, Messi chciał podawać? :D
0
Juventus do boju.
0
Getafe dla Barcy jak Espanyol dla Realu.
0
Procent strzałów zamienionych na bramkę: średnio 21%.
W piłce nożnej to dobry wynik, ale pomyślmy co by było, gdybyśmy wykorzystywali wszystkie przynajmniej dogodne sytuacje. 200 goli w sezonie? ;p
0
Piękny stadion, zwłaszcza w asyście miejskiej dżungli. Nie to co Narodowy (stfu.. PGE Narodowy).
1
Barcę czeka jedno: uniesienie garnka za uszy.
0
Cóż, sport jako taki dostarcza niesamowitych wrażeń, emocji, jest czymś ponad szarymi obyczajami... niestety zamiast traktować go zgodnie z przeznaczeniem, czyli jako szlachetną rywalizację, czasami na siłę szukamy zwady (jak to zwykle bywa), nie szanujemy rywali i oto są tego efekty. Pytanie po co nam to?
I który z nich wygrał? Debil określony jako fan Ronaldo który sprokurował kłótnię, czy drugi debil, fan Messiego który zabił.. jest z siebie zadowolony? Wyszło na jego. Osiągnął swój cel. Co mu to da?