WeloveBarca
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Zależy, Pele strzelał po 40 w meczu.
2
To Piquet założył sobie 50 goli? No ładnie.
Axegrinder:
No są blisko. Mi brakuje 5 ZP i będę jak Messi.
3
Skromne 9,5 dla Messiego, tak jak przewidywałem ;)
0
"Chcemy" - słowo klucz.
4
Ależ bym chciał zobaczyć ich na żywo!
0
Jasne, ale to już będzie drugi zawodnik Atl.
Przypadek? Nie sądzę.
0
Fakt, strzelił na 1:0, potem do Suareza dogrywali odpowiednio Busi i Neymar.
2
Widziałem kilka komentarzy nt. kwietniowego el clasico.
2
Typowe osłabiane rywala. Jak w Bundeslidze.
1
Powiem szczerze: w końcu jakieś emocjonujące mecze :)
Co do MSN:
sezon 2014/15 - 122 gole w 60 meczach (2.03 gola na mecz)
sezon 2015/16 - 103 gole w 49 meczach (2.1 gola na mecz).
Oni są niesamowici, pobicie rekordu jest kwestią czasu, nawet w przypadku odpadnięcia z LM w 1/4 (czy to jest w ogóle możliwe?)
Należy zwrócić uwagę, że w obu tych sezonach występowały małe problemy - absencja Suareza, kontuzja Messiego.
I jeszcze jedno: nie wiem, ile te trio miało goli na tym etapie rok temu, ale można przypuszczać na podstawie statystyk, że około 90 w 44 meczach (-5 meczy: Superpuchary + KMŚ).
2
Real jest co raz mocniejszy? Poczekajmy z tą opinią, dopóki nie zagrają z kimś na naprawdę wysokim poziomie. Wyautowanie Romy z LM jeszcze niczego nie potwierdza, przed meczem z Atl. też tak mówiono (nie ignoruję rywala).
Co do rewanżu 1/8 na CN.. nasi chłopcy są głodni gry, to było widać w wczorajszym meczu. Tak pewnie jeszcze przez jakiś czas pozostanie. Arsenal na pewno będzie chciał się godnie pożegnać, ale patrząc na ich sytuację w lidze to gwiazd raczej nie wystawią. Dlatego uważam, że o ile spacerku nie będzie, tak zwycięstwo, chociażby dwubramkowe możemy spokojnie osiągnąć.
4
OMG samo MSN ma prawie więcej goli niż cały RM i Borussia. Ja pitole :D
9
Suarez był w ciąży! Dlatego śmieją się, że "Gruby". :D
0
To było raczej żartobliwe.. nie uznaję zwycięstwa przed meczem. Nigdy.
0
Bardziej nienormalna (w pozytywnym znaczeniu) jest gra Barcy, która pozwala na marnowanie niektórych jedenastek.
1
Ten mecz to zwiastun apogeum w jakie wchodzi Barca.
0
Oj, ależ Real dostanie na CN ..
0
A który to zmarnowany karny, po którym i tak wygrywamy mecz?
6
Ta, skromne 9.5 :D
0
Ile goli ma MSN? 106?
26
Teraz rewanż z Arsenalem i losowanie par 1/4. Mógłby się nam w końcu trafić ktoś słaby, typu Real.
Właśnie, jaki kurs na to, że biali trafią na Benficę lub Wolfsburg? 1.05?
0
Skoro nie słyszałeś o tym, że zawodnik Barcy strzelił karnego, to wiedz, że był xD
7
Czerwono-niebiescy
niosą na wietrze
Bojowy krzyk
Nazywamy się, każdy wie jak
Barça, Barça, Baaarça!...
"Strzeliliśmy wiele goli
I pokazaliśmy, że jesteśmy niezwyciężeni".
107
OFICJALNIE:
Malaga, Sociedad, Valencia, Betis nie mają już szans na mistrzostwo.
Kończymy sezon minimum na 9. miejscu.
59
A co to Ney tak prostacko dzisiaj przyjmuje te długie piłki? Gdzie krzyżak? :)
66
Messi kiwa na leżąco. xD
46
Zatrzymany Yoda przez Imperatora Bartrę.
0
Coś Ty! Przeciwnie!
0
Wielkie epokowe wydarzenia historycznie rozpoczynały kolejne okresy w historii (przeszłość, średniowiecze itd.). Kolejnym takim wydarzeniem będzie obalenie twierdzy CN.
19
Barca cieniutko, aż 20 min bez gola.