35

Zależy, Pele strzelał po 40 w meczu.

2

To Piquet założył sobie 50 goli? No ładnie.

Axegrinder:
No są blisko. Mi brakuje 5 ZP i będę jak Messi.

3

Skromne 9,5 dla Messiego, tak jak przewidywałem ;)

0

"Chcemy" - słowo klucz.

4

Ależ bym chciał zobaczyć ich na żywo!

0

Jasne, ale to już będzie drugi zawodnik Atl.
Przypadek? Nie sądzę.

0

Fakt, strzelił na 1:0, potem do Suareza dogrywali odpowiednio Busi i Neymar.

2

Widziałem kilka komentarzy nt. kwietniowego el clasico.

2

Typowe osłabiane rywala. Jak w Bundeslidze.

1

Powiem szczerze: w końcu jakieś emocjonujące mecze :)

Co do MSN:
sezon 2014/15 - 122 gole w 60 meczach (2.03 gola na mecz)
sezon 2015/16 - 103 gole w 49 meczach (2.1 gola na mecz).

Oni są niesamowici, pobicie rekordu jest kwestią czasu, nawet w przypadku odpadnięcia z LM w 1/4 (czy to jest w ogóle możliwe?)

Należy zwrócić uwagę, że w obu tych sezonach występowały małe problemy - absencja Suareza, kontuzja Messiego.

I jeszcze jedno: nie wiem, ile te trio miało goli na tym etapie rok temu, ale można przypuszczać na podstawie statystyk, że około 90 w 44 meczach (-5 meczy: Superpuchary + KMŚ).

2

Real jest co raz mocniejszy? Poczekajmy z tą opinią, dopóki nie zagrają z kimś na naprawdę wysokim poziomie. Wyautowanie Romy z LM jeszcze niczego nie potwierdza, przed meczem z Atl. też tak mówiono (nie ignoruję rywala).

Co do rewanżu 1/8 na CN.. nasi chłopcy są głodni gry, to było widać w wczorajszym meczu. Tak pewnie jeszcze przez jakiś czas pozostanie. Arsenal na pewno będzie chciał się godnie pożegnać, ale patrząc na ich sytuację w lidze to gwiazd raczej nie wystawią. Dlatego uważam, że o ile spacerku nie będzie, tak zwycięstwo, chociażby dwubramkowe możemy spokojnie osiągnąć.

4

OMG samo MSN ma prawie więcej goli niż cały RM i Borussia. Ja pitole :D

9

Suarez był w ciąży! Dlatego śmieją się, że "Gruby". :D

0

To było raczej żartobliwe.. nie uznaję zwycięstwa przed meczem. Nigdy.

0

Bardziej nienormalna (w pozytywnym znaczeniu) jest gra Barcy, która pozwala na marnowanie niektórych jedenastek.

1

Ten mecz to zwiastun apogeum w jakie wchodzi Barca.

0

Oj, ależ Real dostanie na CN ..

0

A który to zmarnowany karny, po którym i tak wygrywamy mecz?

6

Ta, skromne 9.5 :D

0

Ile goli ma MSN? 106?

26

Teraz rewanż z Arsenalem i losowanie par 1/4. Mógłby się nam w końcu trafić ktoś słaby, typu Real.

Właśnie, jaki kurs na to, że biali trafią na Benficę lub Wolfsburg? 1.05?

0

Skoro nie słyszałeś o tym, że zawodnik Barcy strzelił karnego, to wiedz, że był xD

7

Czerwono-niebiescy
niosą na wietrze
Bojowy krzyk
Nazywamy się, każdy wie jak
Barça, Barça, Baaarça!...

"Strzeliliśmy wiele goli
I pokazaliśmy, że jesteśmy niezwyciężeni".

107

OFICJALNIE:
Malaga, Sociedad, Valencia, Betis nie mają już szans na mistrzostwo.
Kończymy sezon minimum na 9. miejscu.

59

A co to Ney tak prostacko dzisiaj przyjmuje te długie piłki? Gdzie krzyżak? :)

66

Messi kiwa na leżąco. xD

46

Zatrzymany Yoda przez Imperatora Bartrę.

0

Coś Ty! Przeciwnie!

0

Wielkie epokowe wydarzenia historycznie rozpoczynały kolejne okresy w historii (przeszłość, średniowiecze itd.). Kolejnym takim wydarzeniem będzie obalenie twierdzy CN.

19

Barca cieniutko, aż 20 min bez gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?