WeloveBarca
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za to strzelili aż 8!
0
Messi 88
Suarez 65
Neymar 18
Klasyczne MSN.
0
Barcelona jedynym hiszpańskim klubem, który stracił bramkę w 1/8. Cieniutko.
1
Ney efektowny krzyżak.
0
Fakt, rozważymy jego przyszłość.
1
Jednak nie sprzedajemy Suareza.
1
Arsenal, więcej goli na wyjeździe.
4
Bo był w ciąży!
0
Tak, ale wielu chyba przez jakieś uprzedzenia/nawyki wciąż ich skreślało, a teraz mają niezbity dowód na ich wielkość.
3
Przypomniałem sobie, jak po losowaniu FG LM, Juventus był skazywany na odpadnięcie.. teraz leją jednego z faworytów. Pora ich docenić.
0
Enrique wypowiadając się przed ubiegłorocznym finałem LM powiedział, że Juve ma lepszy środek niż my. Nie zgodziłem się, może wciąż się nie zgadzam, ale kiedy grają otwartą piłkę, to rzeczywiście czynią cuda. 2:1 u siebie z Realem, teraz 2:0 do przerwy z Bayernem.. cisną ich konkretnie.
1
Tyle czekania na mecz, mija 5 min i kończy się pierwsza połowa, minie kolejne 3 min i spotkanie się skończy.
1
Barca wygrywa, Juve wygrywa, Puchar się zbliża.
0
Jasne, za takie wejścia na twarz od razu czerwo.
1
Da ktoś link do meczu? Bo DrHTV mi zaczyna konać.
31
KOLANEM go skosił. Serio? Ci komentatorzy samych siebie przechodzą..
0
Ney przejął dzisiaj rolę Messiego, czy jak? Teraz on zostanie MVP?
0
Właśnie, też odczułem to, że braku Pique praktycznie nie widać. Bezbłędnie wyprowadza piłkę.
0
Już się naszym MC z przed roku włącza.
5
Neymar. Częściej wysyłać go do Brazylii.
0
Bayern - Juve: 0-1
0
Dwie porażki - odpadasz. Dwa remisy - możesz zostać. O to mi chodzi.
1
Rok temu po zwycięstwie 2:1 nad MC na wyjeździe, rewanż skończył się skromną wygraną 1:0, ale gdyby nie Hart mogło być znacznie, znacznie więcej..
Kogo obawiacie się najbardziej spośród ćwierćfinalistów?
0
Tylko finał będzie w TVP.
Przynajmniej on, bo z tego co wiem, jest transmitowany w ok. 150 krajach, to byłby wstyd jakby u nas nie było.
2
To dobrze, że nie przegrywamy, bo bywają zwycięskie remisy, zwycięskie porażki nie istnieją.
0
Fajne chłopaki :) Nie sądzę, żeby mieli przypał, na miejscu rodziców pochwaliłbym ich.
0
Praca Pana Simeone w Atl. jest równie nadzwyczajna. Obrona zmontowana w pojedynkę, styl jaki wprowadził fantastyczny (na miarę możliwości). W dodatku potrafi swój klub utrzymać na szczycie, co nie jest łatwe. Genialny trener.
9
Maga CN, mocna drużyna, niesamowite rekordy i sprzyjająca historia..
Mamy przed sobą tylko jednego rywala: FC Barcelonę.
2
Absolutnie fachowe podejście, unikanie jakiegokolwiek rozluźnienia/ignorancji.. przydaje nam się to bardzo, bo my po prostu lubimy odpuszczać. Z takim harmonogramem to zrozumiałe, ale podejście Lucho odpłaca nam się w zwycięstwach i niesamowitych seriach. Będzie dobrze. Jutro kibicuję także Juve.
0
Szkoda by było, jakby odszedł. Gra nogami nieporównywalna do nikogo innego. Ponadto wykazuje się bdb. kunsztem stricte bramkarskim. Obawiam się, że Niemiec nie odpuści gry w LL, co niestety może spowodować jego odejście. Brawo ma wyrobioną opinię, a deniwelacja taka jak: Ter Stegen LM i LL - Brawo PK wydaje się być nieosiągalna.
Inną sprawą wydaje się klauzula 80 mln. Potwierdza tylko, jak klubowi na owym zawodniku zależy. Sądzę jednak, że trudno będzie uzyskać kompromis, MATS jest młody, głodny gry i raczej nie odpuści.
Cokolwiek by się nie stało lepszego klubu nie znajdzie.