WeloveBarca
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wejść na taki poziom jak MSN w tamtym sezonie się praktycznie nie da.
Utrzymać taki poziom.. to jest wręcz niemożliwe.
W tamtym roku pobili bodaj 4-letni rekord trio Realu (118 goli), a teraz rok po roku mają szansę pobić swój rekord.
KOSMOS.
0
Widzę, że wielu liczy na ZP Messiego, ale co Waszym zdaniem z Suarezem? Jemu nawet bardziej się przyda, bo FIFA go nie lubi (nie będzie go na okładce).
14
Ronaldo - 27
Suarez - 26
Messi - 21
0
Wspaniałe widowisko. Messi - kosmita. Suarez - spudłował 100% główkę, żeby później na Hiszpańskie stadiony sprowadzić PSG. Munir strzela bramkę, a to oznacza, że trio MSM (Messi - Suarez - Munir) też jest OK. Arda w końcu na niezłym poziomie, bawił się grą, wszyscy mieliśmy okazję poznać Bartrę i wysłuchać hymnu pod koniec spotkania. Dzisiaj jednak moim bohaterem zostają linie obrona-pomoc. Bardzo dobre okoliczności przed tygodniową przerwą - co najmniej 8 pkt. przewagi nad Atletico. Czas na zasłużony odpoczynek.
54
Hymn Barcy na stadionie rywali. Znowu. Coś pięknego.
0
Ochhhh, SUAREZ! Jest przełamanie, kapitalnie.
2
Nareszcie wszedł Bartra... To już wiem jak on wygląda.
0
Można pójść na łatwiznę, i strzelić w środek bramki? Można. A nie jakieś podania z karniaka.
0
Karny! ;p Suarez?
1
Super ta pierwsza odsłona spotkania. Moim zdaniem zdecydowanie lepsza niż z Rayo. Messi - geniusz. Arda powoli się rozkręca, te próby długich podań, kreatywne rozgrywanie piłki to coś, co mi się podoba. Munir zrobił to, co do niego należało, Suarez nieźle, czekam, aż w końcu znajdzie się w dobrej sytuacji na strzelenie gola. Linia pomocy i obrona właściwie bez zarzutu, pełna kontrola, z kolei Eibar bardzo zachowawczo. Jak jeszcze Atletico się potknie, to już będzie pełnia szczęścia.
0
Obstawiam skromne 0:3.
Na poważnie, to jakoś nieszczególnie drżę o wynik tego spotkania. Pora idealna, przeciwnik grający otwarty futbol, co w meczu z nami nieszczególnie powinno się opłacić. Z całym szacunkiem dla przeciwników za postęp jaki zrobili, nie sądzę, by mieli jakiekolwiek argumenty (chociaż czystego konta z naszej strony bym nie zaryzykował). Liczę na dużo magii, często pojawia się ona właśnie w takich meczach.
Zgarnijmy skarb, z Estadio de Vallecas. Byleśmy nie popłynęli.
Dzisiaj wszystkie piłki na "Grubego".
0
Liga Portugalska z takim samym współczynnikiem (najwyższym) co Hiszpańska...
W LM kluby muszą uważać na tą Benficę, bo jeszcze zgarnie puchar (klasyfikacja wskazuje na to, że są jednymi z faworytów, znajdują się na tym samym poziomie co mistrz LL - my ;p).
0
Ja wolę obie nogi Messiego.
0
Enrique oczywiście jak zawsze klasa: wielu ma obawy o dyspozycję fizyczną Neymara, Suareza czy Busiego, dziwią się, że przy korzystnych wynikach trener ich nie oszczędza.. ale najwyraźniej wszystko kontroluje, zawodnicy po prostu chcą grać, o czym mówi sam Lucho, iż nigdy nie ryzykuje dyspozycji/zdrowia swoich graczy.
Czyli póki co nie mamy się czym martwić, byle Ci eksploatowani piłkarze pociągnęli jak najdłużej. Tydzień przerwy na pewno będzie korzystny, prawdopodobnie pojawią się jeszcze mecze w których asy będą mogły odpocząć, jeśli rzeczywiście będą tego potrzebować.