Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston
Bez przesady, sam po sobie posprzątam, murzyn w domu mnie nie potrzebny
2
@KamQiX
Lubię czasem pozwolić sobie na odrobinę luksusu
7
No nic, czas zjeść obiadek i odpalić gierkę. Nie zapominajcie schłodzić dobrze napoju
1
Hahahaha, polecam wejść w tego tweeta
0
@clyde
Zawsze możesz się rozebrać ( ‾ʖ̫‾)
6
Piękna jest drabinka Portugalii na tych MS!
6
Sposób na nawodnienie, polecam każdemu!
0
@Gaucho
Chce być w kategori wagowej Fede
6
Ale ta Anglia jest drętwa, matko bosko
0
@Bocheno1
Nie nie nie, to piwo jest ciepłe = szczyn
0
@Bocheno1
Chłop się zeszczal w kamizelkę i to jest idol?
0
@Popitek12
Za to że się nie utopił jak zeskakiwał z pontonu? xD
0
@Popitek12
Mocne prowo xD
0
@Pedri16Future
TheNieMojSyniak to idiota? Stare, znałem
2
Że ten mały urugwajski śmieć nie był do Tchou taki wyszczekany jak do dziadka Bielsy
6
@Kessiego nie ma, bo przechodzi transformację. Nie martwcie się!
0
Może do LFC za Konate?
0
@FCB24
To całkiem dużo zapamiętałeś z jego dobrych występów xD
0
@FCB24
Z tym bieganiem Ferrana to się trochę rozpędziłeś. 76letni Roberdzik miał więcej skoków pressingowych od niego
0
@mekston
Jakby to był szwedzki hotel to powiedziałbym że 1+1
4
@Laminedependencia
Przestraszył sie wielkiego żula kunde
7
@derus
A co, chcesz pociumkać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@derus
Nie pomyliłeś odwagi z odważnikiem czasem?
7
@kosiarz92
Lepiej mobilnie nie trafiać w bramkę XD
11
@derus
Nie no, Lewy pasował idealnie xD
Btw hahahah, Ibra u nas w sezonie 09/10
45w 21b 13a xDDD
0
@DonCarletto
Hashimoto, to wszystko wina hashimoto
7
@jowita w telewizji? Człowiek jednak potrafi zrobić karierę
1
@FcPortoFan1999
Typowy kibic ekstraklapy xD
0
@FcPortoFan1999
Jesteś masochista czy co