0

@mekston

Bez przesady, sam po sobie posprzątam, murzyn w domu mnie nie potrzebny

2

@KamQiX

Lubię czasem pozwolić sobie na odrobinę luksusu

7

No nic, czas zjeść obiadek i odpalić gierkę. Nie zapominajcie schłodzić dobrze napoju



1

Hahahaha, polecam wejść w tego tweeta




0

@clyde

Zawsze możesz się rozebrać ( ‾ʖ̫‾)

6

Piękna jest drabinka Portugalii na tych MS!



6

Sposób na nawodnienie, polecam każdemu!


/video/1?s=46

0

@Gaucho

Chce być w kategori wagowej Fede

6

Ale ta Anglia jest drętwa, matko bosko

0

@Bocheno1

Nie nie nie, to piwo jest ciepłe = szczyn

0

@Bocheno1

Chłop się zeszczal w kamizelkę i to jest idol?

0

@Popitek12

Za to że się nie utopił jak zeskakiwał z pontonu? xD

0

@Popitek12

Mocne prowo xD

0

@Pedri16Future

TheNieMojSyniak to idiota? Stare, znałem

2

Że ten mały urugwajski śmieć nie był do Tchou taki wyszczekany jak do dziadka Bielsy

6

@Kessiego nie ma, bo przechodzi transformację. Nie martwcie się!



0

Może do LFC za Konate?

0

@FCB24

To całkiem dużo zapamiętałeś z jego dobrych występów xD

0

@FCB24

Z tym bieganiem Ferrana to się trochę rozpędziłeś. 76letni Roberdzik miał więcej skoków pressingowych od niego

0

@mekston

Jakby to był szwedzki hotel to powiedziałbym że 1+1

4

@Laminedependencia

Przestraszył sie wielkiego żula kunde

7

@derus

A co, chcesz pociumkać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@derus

Nie pomyliłeś odwagi z odważnikiem czasem?

7

@kosiarz92

Lepiej mobilnie nie trafiać w bramkę XD

11

@derus

Nie no, Lewy pasował idealnie xD


Btw hahahah, Ibra u nas w sezonie 09/10

45w 21b 13a xDDD

0

@DonCarletto

Hashimoto, to wszystko wina hashimoto

7

@jowita w telewizji? Człowiek jednak potrafi zrobić karierę



1

@FcPortoFan1999

Typowy kibic ekstraklapy xD

0

@FcPortoFan1999

Jesteś masochista czy co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?