Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No dobra, ale te naleśniory to już nie AI
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@FcPortoFan1999
No nic, dzięki @heniusss i @Encore, w takim razie idę dalej szukać fajnych cycusiów na X
3
@heniusss
Ehh, co za czasy
1
@Encore
Może być i AI. Prawy to A a lewy I
2
borze kochany
1
@Encore
A gdzie ten co napierdala wolne po trybunach? xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eklerek
Jemu to już psiochą na twarzy nie zakręci?
0
Ciągle słyszę „Kylionez” - to jakaś mieszanka Mbappe z Winiary? (Kielecki to nie majonez)
0
@ZwyklyKibicBarcy04
Jakich cen jak on jest wolnym zawodnikiem?
5
@blakkudium
Athletiiiii wiiiiiiiiiin
7
Kogo obchodzi pierdolenie pachołków z Madrytu?
0
@BARCELONISTAnr1
Ale nie kumasz że ja nie twierdzę że on nic nie osiągnął, tylko że on się nie rozwija, drużyna się nie rozwija i gra po prostu gówno?
0
@BARCELONISTAnr1
Sprawdź ile pieniędzy wydają. W każdym normalnym klubie Simeone już dawno byłby zwolniony
7
Dobrze że nie rozśmieszyli ich tak jak pensja tego ogórka Simeone
2
@pafcioxxx
W ciul xDD
1
@maatiixx
Oczywiście że była taka oferta. Klub wydał oficjalny komunikat, to nie są plotki dziennikarskie.
3
Hahah Perez zdurniał do reszty xD
0
@Arekvip
Co w nich nielegalnego?
0
Jak na moje to było wiadome. Stąd zaklepali wcześniej Gordona żeby po transferze Newcastle nie wywindowało ceny
3
@xvcWinterSoldier
Mi się wydaje, że ludzie lubiący pizzę z ananasem lubią ją tylko dlatego, żeby wkurwić innych i robić na przekór
1
@MessiForeverTheBest
Prosisz się o bana koleżko
@kuz
No dobry dobry
11
Lewy wcina w Efesie kebsona, i twierdzi że ananas to największe faux pas w pizzy? SZANUJE JESZCZE BARDZIEJ
1
@blakkudium
Hahah niech Idzie
0
@The Game 10
Jak Ronaldo będzie podstawowym zawodnikiem to niskie. Jak będzie wchodził z ławki to wysokie
2
@Kapitan hawk
Szybko poszło xdd
1
@Vegeta88
Jak Netflix, to będzie czarny pies który jest homosiem xD
2
@gumaz
Dziadzia wygrał wybory, to wypuścił uposi z oddziału
3
@Kapitan hawk łap kolejnego pokemona - @WyluzujMordeczko
1
@FanVictoraIbarbo
Bo to biały pies, nie widać?