Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@clyde
Ładnie to tak po 11 wino zerować?
0
@Czajka90
To zależy od kibica. Wiem że na Kanonierach będzie gnój jak zwykle
0
@blaugrana94
Niezłe zdjęcie wariacie Macieju
0
@Frimpong
Ja nie lubię jednych i drugich, ale z dwojga złego wolę drużynę która prowadzi ex trener Barcelony. To tak jakbyś mógł wybrać od kogo dostaniesz w papę na Orlenie
4
Enrique, pokaż temu śmiesznemu klubowi z Londynu gdzie ich miejsce i wygraj kolejną LM!
1
No i git, NEEEXT
1
@Frimpong
Boli Cię wielki kontrol ce i kontrol fał w jednym
2
@Popitek12
Trzy złote, paragon z KFC i kubek po matchy wypitej na złotych tarasach to niezbyt wiele
7
@MessiForeverTheBest
W biurach panuje optymizm
1
@bartekvisca
Wolałbym żeby klub opuścił Ferran i Casado
3
Po tych wpisach to chyba teraz Atleti z Realem polecą na ogień krzyżowy jak stara dobra para gejów
1
@PatrychoO
Ostatni Bond w jakiego gralem, to bylo „007 Everything Or Nothing „ na PS2 :D cudowne wspomnienia
1
Rudy Gordon here
12
W takim razie nie skrytykuje tego transferu
0
@Encore
Miś Bim > Bad Bunny
4
Błagam Barcelono, dajcie oficjalny komunikat że Atletico 0tituli w tym sezonie
2
@kanver_
To przepłacona *
1
Liga Mistrzów 2026/2027
2
@Vegeta88
Brodę się myje to nie swędzi xD powyżej pewnej długości już nie kłuje
1
@BojanKriKicz
Jak Ty rocznik 96
3
Widzieliście jaki efekt daje pelna butelka podpalonych zapałek? :OOoO
0
@Lordzi
Gorzej, piłkarze których kupują - Chcą do Barcelony xDDDD
4
Hansi Flick jak Ruchu Peja - najlepszą obroną jest atak
0
Nie szkoda wam czasu na tłumaczenie tego gówna?
2
@Lordzi
Jak Raphinha będzie w Arabii
1
@capricornusjrk
Dodaj jeszcze ambasadę gloryfikującą Alvareza
0
@Derean
No, +/- jakieś 40 baniek
4
@VamosRakieta
Byle by nie podpadł Messiemu
0
@Faro
Nie no to tera mnie przekonałeś, rozbić bank na niego!
0
@Katalończyk 99
13, i około 600 minut mniej w lidze. (: