0

@Hindus od Włocha? XD

Garcia, Raya, Oblak, - masz 3 lepszych

0

Alvaro Arbeloa:

„ ilość bramek w meczu PSG- Bayern to moja wina „

4

Tak mógł wyglądać nasz finał w zeszłym roku, gdyby nie ten perdolony Araujo…

0

@Hindus

Przecież imigrant włoski to łeb zwykły a nie najlepszy bramkarz na świecie

0

@Katalończyk 99

Meh, poczekaj do jutra

0

@kodi77

Bayern ma wybitnych obrońców xDDDDD

1

@macio_944

Czyli wracamy

0

@Gibbon_FCB

Dlaczego? Prowadzi do tego Lucho, a PSG już nie wydaje więcej niż potrafi unieść

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale PSG niszczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamiloza91

No o tym mówię. Rozłożyło mu dywan, a on nawet nie strzelił w okno tylko w środek xD

3

@MOLESTA

Nie no litości, chłop biegnie środkiem, nikt nie dobiega a na końcu strzela w środek bramki a bramkarz robi ter stegena. Olise jest świetny, ale tutaj to PSG dało dupy

10

Dla mnie to nie karny według nowych przepisów.

12

A nie było przepisów, że jak odbije się najpierw od ciała a później od ręki to nie ma karnego?

0

@Kuchar

Bez przesady, mocny strzał w środek

0

Ter Stegen, czy to Ty? XDDDD

0

Ja pierdolę, takie meczycho i takie żłoby za mikrofonem. Dramat.

4

@Piotrek1993

Nie tylko, ja oglądam na c+online i też mam opóźnienie

1

Dembele hahahaah jak z LFC

0

@Derean sędzia nie pokazywał na słuchawkę żeby coś było analizowane

6

Hahaha karny imienia Realu Madryt. Nawet Var nie sprawdził xDDD

4

Dla mnie Diaz szuka kontaktu.

0

Pytanie brzmi…

Po kiego uja żeś przechodził do tego gownianego Atletico?

0

@Zoker

Okej, ruszyło mnie to w sumie bardziej niż zesranie Arsenalu kolejny rok na finiszu ligi

2

Jakby ktoś jeszcze nie oglądał niziolka Cwiakaly to streszczę :

Ręka Brahima to nie ręka bo pomimo że była odchylona to on zrobił ruch w kierunku ciała ( wtf xDD)
A na Mendym w akcji bramkowej Betisu był faul


EKSPERT

60

I tak najlepszy komentarz jaki przeczytałem to :
„Łatwogang nie wpuścił prezydenta na streama bo się bał że i jemu kawalerkę zajebie”

XDDDDD

0

@Azi

Zdecydowanie. Czerwona tylko wtedy jak się łamie komuś nogę

2

@Eklerek

Dać mu obywatelstwo i do reprezentacji Polski go !

40

Nie wiedziałem że to tak tępi karaluchy


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?