Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus od Włocha? XD
Garcia, Raya, Oblak, - masz 3 lepszych
0
Alvaro Arbeloa:
„ ilość bramek w meczu PSG- Bayern to moja wina „
4
Tak mógł wyglądać nasz finał w zeszłym roku, gdyby nie ten perdolony Araujo…
0
@Hindus
Przecież imigrant włoski to łeb zwykły a nie najlepszy bramkarz na świecie
0
@Katalończyk 99
Meh, poczekaj do jutra
0
@kodi77
Bayern ma wybitnych obrońców xDDDDD
1
@macio_944
Czyli wracamy
0
@Gibbon_FCB
Dlaczego? Prowadzi do tego Lucho, a PSG już nie wydaje więcej niż potrafi unieść
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale PSG niszczy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kamiloza91
No o tym mówię. Rozłożyło mu dywan, a on nawet nie strzelił w okno tylko w środek xD
3
@MOLESTA
Nie no litości, chłop biegnie środkiem, nikt nie dobiega a na końcu strzela w środek bramki a bramkarz robi ter stegena. Olise jest świetny, ale tutaj to PSG dało dupy
10
Dla mnie to nie karny według nowych przepisów.
12
A nie było przepisów, że jak odbije się najpierw od ciała a później od ręki to nie ma karnego?
0
@Kuchar
Bez przesady, mocny strzał w środek
0
Ter Stegen, czy to Ty? XDDDD
0
Ja pierdolę, takie meczycho i takie żłoby za mikrofonem. Dramat.
4
@Piotrek1993
Nie tylko, ja oglądam na c+online i też mam opóźnienie
1
Dembele hahahaah jak z LFC
0
@Derean sędzia nie pokazywał na słuchawkę żeby coś było analizowane
6
Hahaha karny imienia Realu Madryt. Nawet Var nie sprawdził xDDD
4
Dla mnie Diaz szuka kontaktu.
0
Pytanie brzmi…
Po kiego uja żeś przechodził do tego gownianego Atletico?
0
@Zoker
Okej, ruszyło mnie to w sumie bardziej niż zesranie Arsenalu kolejny rok na finiszu ligi
2
Jakby ktoś jeszcze nie oglądał niziolka Cwiakaly to streszczę :
Ręka Brahima to nie ręka bo pomimo że była odchylona to on zrobił ruch w kierunku ciała ( wtf xDD)
A na Mendym w akcji bramkowej Betisu był faul
EKSPERT
60
I tak najlepszy komentarz jaki przeczytałem to :
„Łatwogang nie wpuścił prezydenta na streama bo się bał że i jemu kawalerkę zajebie”
XDDDDD
0
@Azi
Zdecydowanie. Czerwona tylko wtedy jak się łamie komuś nogę
2
@Eklerek
Dać mu obywatelstwo i do reprezentacji Polski go !
40
Nie wiedziałem że to tak tępi karaluchy