0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca

Nie należy mu się nic, w papę od Arsenalu i adios

1

@Popitek12

Do tego Harry Kane i Dani Alves na PO

0

Szkoda że nie jest możliwe żeby i Atletico i Athletic przegrał ten mecz

1

@Dari0G

Jedyny słowny madryl xD

6

Dziękujemy Golden Ball



4

Przecież to karny

11

Sędzia szmata to widzi i nie daje kartki hahahahahahaha

0

@Filipem

On? A Pedri gdzie był?

0

Komentarz usunięty

3

Marcus w dwie minuty zrobił więcej jak Bagdad w 60

0

@Filipem

Ale wiesz że mamy zaległości za transfery? Wiesz prawda?

1

@kanver_

Był, zobacz sobie na spokojnie

0

Zmiany top Hansi

2

Pedri coś ty zrobił….

0

Roony to wygrał jakiś pojedynek dzisiaj? XD

0

@BORO_12

Oczywiście że lepiej. Problemem jest tylko to, że mamy puste konto więc z zakupami nie będzie rewelacji

0

@LeoMessiiBarcaPepa

Ne ne ne. Muszą przegrać wszystko. Za dużo szczekali

0

Obronę to my mamy z gówna i patyków xD Cancelo na wielbłądzie wrócił Do Europy i jest u nas najlepszy, to wiele mówi

1

Ale się u nas asy rozgrzewają hahaha

0

@Encore

Nie widzę tu Cristiano Ronaldo

0

@Kapitan hawk

Wypluj to. Argentyński przegryw musi zostać z niczym

2

Hahah madryckie psy nawadniają naszą połowę xD

0

@Kozinho.

Moment moment, bądźmy szczerzy. Nie mamy 9, PS, LS, PO i SPD w tym meczu

2

Gol do szatni to jest to czego potrzebowaliśmy!

3

Hahaha sędzia zaczyna popis

1

Kounde xDDD oszczędź wstydu i zejdz

1

Co my qrwa gramy xDDD

1

Olmo co Ty śledziu robisz

8

Prosiłbym o minutę ciszy. Pamiętamy [*]



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?