0

Hahaha mamy to xD

0

@Matt_i1992

O Lewym nie zapominaj. Biega po skrzydle jak debil

0

@katalonczyk987

A Girona bije się o majstra. Przypadek? Nie sondze

0

Jest progres, w drugiej minucie piłka w siatce już xD

0

33 sekunda a te maślaki w obronie znowu jak dzieci we mgle. Stare znałem

0

@tbas

Oriol: no siema

1

@tristan87

Wkoncu trafił xD

2

Obrzydliwy klub.

5

@Criss18Barca

Idealny wiek żeby przejść do Barcelony. Oczywiście za darmo, bo to uczciwa cena

0

Vermeeren w Atletico to zła informacja. Chłopak był do wyciągnięcia za pół darmo, a będzie gwiazda klasy światowej.

0

@Popitek12

A mówiłem że studia to głupota. Na budowie nie miałbyś koleżanek więc nie byłoby zadnego problemu

5

„Xavi już planuje” – Sport informuje, że w obliczu debaty dotyczącej jego przyszłości trener zapewnia, że rozmawia już z Deco na temat planowania następnego projektu sportowego”

Boże chroń nas przed tym

0

Śmiejcie się smiejcie, będziemy za nim tęsknić tak jak za trenerem Xavim

1

@HighestInTheRoom

Z każdym kolejnym przesłuchaniem jest coraz lepszy. Szkoda że tak szybko się kończy

23

Za Tobą Xavi też tęskniliśmy i tęsknimy ale jako za zawodnikiem. Jako trener Ci to nie grozi.

1

Marzenie. Szkoda że nie do spełnienia.

35

Pep Guardiola: Gdyby to było konieczne, wróciłbym do Barcelony

Pep, to jest konieczne. Kończ tę przygodę na wyspach i wracaj do domu.

0

@Pedri16Future

No nie wiem, może napastnik i wtedy podwiesić pod niego Torresa/Felixa?

1

@Pedri16Future

Racja, Roberto trącący piłkę przy bramce na 3:2 za Pedriego to była znakomita zmiana. Brak pomysłu na grę to również nie jest wina Xaviego. O dublowaniu pozycji Lewego przez Pedriego też Xavi nie wiedział nawet.

2

Gruby nie poklepał po plecach?

1

@priest9999

To Ferran jako podwieszony napastnik a Felix na boku. Żaden problem jeśli się chce spróbować cokolwiek zmienić a nie stać jak widły w gnoju. Przepraszam, a nie stać jak Xavi

1

@priest9999

Mógł wpuścić napastnika i zagrać 4-2-3-1 z podwieszonym Felixem i cofniętym Gundo z De Jongiem. Ale nie ma problemu, chłopaki walczyli, piłeczka chodziła

26

Nie mogę zrozumieć dlaczego w tym zespole nie ma jakiejkolwiek samokrytyki. Każdy się głaszcze po głowie, przecież to jest chore. Gundo raz powiedział prawdę to przestal udzielać wywiadow. Tutaj potrzebny jest trener w typie Mourinho (napisałem w typie, bo nie chciałbym go tutaj jako persony) czyli takiego co jak trzeba to złapie za mordę i po odpadnięciu z jakichś rozgrywek nie będzie mówił że jest spoko bo są inne trofea do wygrania. Zmiana trenera jest konieczna, nawet na tymczasowego. Tutaj lepiej już nie będzie.

13

Xavi pakuj roberto i wydupcaj razem z nim

0

@AFA90

Najgorsza zawsze jest ta pierwsza godzina. Później już jakoś leci

0

@TR3YWAY

Wstaje bo się zesralem

0

@Messibestplayerintheworld

Where czarny Maradona?

0

@Luciano99

To akurat prawda, mój stary był wtedy mikrofonem

16

Leandro Paredes:

"Cristiano Ronaldo twierdzi, że plebiscyty Złotej Piłki i FIFA The Best straciły znaczenie, to tak jak Pepe twierdzi, że salony fryzjerskie wyszły z mody, ponieważ minęło wiele lat, odkąd był tam po raz ostatni..."

Haha nie wiem czy to nie fejk, ale jak nie to Paredes gigachad :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?