Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha mamy to xD
0
@Matt_i1992
O Lewym nie zapominaj. Biega po skrzydle jak debil
0
@katalonczyk987
A Girona bije się o majstra. Przypadek? Nie sondze
0
Jest progres, w drugiej minucie piłka w siatce już xD
0
33 sekunda a te maślaki w obronie znowu jak dzieci we mgle. Stare znałem
0
@tbas
Oriol: no siema
1
@tristan87
Wkoncu trafił xD
2
Obrzydliwy klub.
5
@Criss18Barca
Idealny wiek żeby przejść do Barcelony. Oczywiście za darmo, bo to uczciwa cena
0
Vermeeren w Atletico to zła informacja. Chłopak był do wyciągnięcia za pół darmo, a będzie gwiazda klasy światowej.
0
@Popitek12
A mówiłem że studia to głupota. Na budowie nie miałbyś koleżanek więc nie byłoby zadnego problemu
5
„Xavi już planuje” – Sport informuje, że w obliczu debaty dotyczącej jego przyszłości trener zapewnia, że rozmawia już z Deco na temat planowania następnego projektu sportowego”
Boże chroń nas przed tym
0
Śmiejcie się smiejcie, będziemy za nim tęsknić tak jak za trenerem Xavim
1
@HighestInTheRoom
Z każdym kolejnym przesłuchaniem jest coraz lepszy. Szkoda że tak szybko się kończy
23
Za Tobą Xavi też tęskniliśmy i tęsknimy ale jako za zawodnikiem. Jako trener Ci to nie grozi.
1
Marzenie. Szkoda że nie do spełnienia.
1
@MarioVeB!
Tak a co
https://www.fcbarca.com/107591-pep-guardiola-gdyby-to-bylo-konieczne-wrocilbym-do-barcelony.html
35
Pep Guardiola: Gdyby to było konieczne, wróciłbym do Barcelony
Pep, to jest konieczne. Kończ tę przygodę na wyspach i wracaj do domu.
0
@Pedri16Future
No nie wiem, może napastnik i wtedy podwiesić pod niego Torresa/Felixa?
1
@Pedri16Future
Racja, Roberto trącący piłkę przy bramce na 3:2 za Pedriego to była znakomita zmiana. Brak pomysłu na grę to również nie jest wina Xaviego. O dublowaniu pozycji Lewego przez Pedriego też Xavi nie wiedział nawet.
2
Gruby nie poklepał po plecach?
1
@priest9999
To Ferran jako podwieszony napastnik a Felix na boku. Żaden problem jeśli się chce spróbować cokolwiek zmienić a nie stać jak widły w gnoju. Przepraszam, a nie stać jak Xavi
1
@priest9999
Mógł wpuścić napastnika i zagrać 4-2-3-1 z podwieszonym Felixem i cofniętym Gundo z De Jongiem. Ale nie ma problemu, chłopaki walczyli, piłeczka chodziła
26
Nie mogę zrozumieć dlaczego w tym zespole nie ma jakiejkolwiek samokrytyki. Każdy się głaszcze po głowie, przecież to jest chore. Gundo raz powiedział prawdę to przestal udzielać wywiadow. Tutaj potrzebny jest trener w typie Mourinho (napisałem w typie, bo nie chciałbym go tutaj jako persony) czyli takiego co jak trzeba to złapie za mordę i po odpadnięciu z jakichś rozgrywek nie będzie mówił że jest spoko bo są inne trofea do wygrania. Zmiana trenera jest konieczna, nawet na tymczasowego. Tutaj lepiej już nie będzie.
13
Xavi pakuj roberto i wydupcaj razem z nim
0
@AFA90
Najgorsza zawsze jest ta pierwsza godzina. Później już jakoś leci
0
@TR3YWAY
Wstaje bo się zesralem
0
@Messibestplayerintheworld
Where czarny Maradona?
0
@Luciano99
To akurat prawda, mój stary był wtedy mikrofonem
16
Leandro Paredes:
"Cristiano Ronaldo twierdzi, że plebiscyty Złotej Piłki i FIFA The Best straciły znaczenie, to tak jak Pepe twierdzi, że salony fryzjerskie wyszły z mody, ponieważ minęło wiele lat, odkąd był tam po raz ostatni..."
Haha nie wiem czy to nie fejk, ale jak nie to Paredes gigachad :D