Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nie no nie ma na świecie piłkarza który swoją facjatą denerwuje bardziej jak Vinicius. No może Garnacho
0
@Pedri16Future
Messi osiągnął wszystko. Odszedł jako spełniony gracz. Ja bardziej pytałem w kontekście tego co zawodnik mógł osiągnąć w Barcelonie ale odszedł
1
@AmigoBlancos
Ktoś pytał?
2
To może czas rozgrzać la Bambe. Odejścia którego zawodnika w przeciągu ostatnich 15lat najbardziej żałujecie? Moim zdaniem to Neymar. W tym czasie odeszło wiele legend, ale każda z nich zapisała się w kartach historii Barcy. Co do Neymara to zawsze czuję ten żal, żal tego że w czasie swojego prime’u wolał odejść a tutaj mógł osiągnąć wszystko.
1
Blagam. Odejdź z godnością.
0
@tbas
Choroszcz to idealne miejsce do kontynuacji jego kariery trenerskiej.
0
Remis/porażka to powinno być natychmiastowe zwolnienie ogrodnika.
1
Atleti 5:0 już prowadzi. Szkoda że my się odzwyczailiśmy od takich spotkań.
0
@Malcom
Na szczęście u nas w zespole nie ma gwiazd z Topu, więc De Zerbi sobie wyśmienicie poradzi
2
@WisniaKala
Zazdroszczę. Też chciałbym zagrać w to pierwszy raz jeszcze raz
1
@lucca87
Wstawaj lucca….
12
„Niedoszły prezydent przez cały wywiad upierał się, że jednym z głównych problemów klubu jest to, że na strategicznych stanowiskach klubu nie ma utalentowanych osób, a za to zarządzają nim osoby bliskie prezydentowi.”
Język faktów
4
Co wywiad to lepszy xD
0
@arasz1819
Wiesz, złodziejstwo czy nie to oni mają puchary w gablocie. Nikt im tego nie wypomina a takim stopniu jak nam Chelsea np
2
Czy kogoś jeszcze to dziwi?
0
@waletpl
Klub nigdy nie informuje o takich decyzjach i dobrze o tym wiesz. To czy informacje Mundo są prawdziwe czy nie to inna kwestia
0
@waletpl
Decyzja klubu co do zawdonika.
2
@Lewandinho
Już wielu było takich co klub kochało ale to agenci robią swoje. Albo przedłuża albo sprzedawać póki są pieniądze do zarobienia. Czas przyswoić że piłka dziś to czysty biznes.
0
Bardzo dobra decyzja moim zdaniem
1
Cierpliwość i pokora to jedno, ale beton na stanowisku trenera to drugie.
2
@Rl9k1nG
Pytanie kto pierwszy w tym pojedynku pokaże dupe?
0
@DonCarletto
Ahh korekta, ale nie poprawię, możesz sie chełpić :d
1
Wielmożny pan Zapałka!
0
@DonCarletto
Ale on pisał o gali Fame mma a niebo meczu Realu
1
@Technik
Oj tak byczq +1
0
@LM10GOAT
Nie rozumiem tego hejtu. Ja to odbieram jako kabaret z którego chce się pośmiać. Jedni lubią Fame mma a inni kabaret Kon Polski
1
No to jeszcze zostaje obca żonę zrobić i plan wykonany xD
1
@Rl9k1nG
Też liczyłem że do tego wyjdzie xD
1
@Kengo
Byle Bayer nie zesrał sie metr przed kiblem jak w zeszłym sezonie BvB
10
Szanse Barcelony na wygraną rosną…