0

Chamstwo w Madrycie przebija skalę

10

Być kibicem klubu i zostać uczczonym minuta ciszy po śmierci przez swój ukochany zespół to piękna sprawa.

1

@Faro

Zwykle freestylowe pecisko, które nagrywa „piosenki” po tym jak go ex zostawiła xDD

0

I dobrze, niech zostanie. Nie ma tam takich wymagań jakie by miał w Barcelonie, a i budżet ma większy na transfery w Brighton..

4

@Kessie

Byłem, polecam każdemu

2

@NeroTFP1

To Alves jest takim golodupcem że nie miał 150k czy jak?

0

@bartas97

Dobrze że Twoje zdanie nikogo tutaj nie interesuje

0

@Firestone

Ujowo ale stabilnie

2

@SelloutCrowd

Takiej jak ta co ostatnio z diecezji jechała? xD

1

@PatrykBarca

Jakiś Huijsen

0

Co za debil xD obrońca świetny, człowiek marny

5

Prawdziwy motywator xD idź już sobie Xavi być słabym trenerem gdzie indziej.

2

Oho, na notatniku kolejny artykuł o rasizmie wobec męczennika juniora. XD znowu się zacznie jazda i jeszcze większa pobłażliwość

0

@Chucky

Nie znawcy z Fify a raczej kibice którzy boją się o finanse klubu. Chęć sprzedaży FdJ nie wynika z jego poziomu sportowego a z czystej ekonomii

7

@Kuba_1

Mógłby zacząć wyjaśniać też na boisku

3

@pt9

Mięsko oddzielnie, ziemniaki z surówką wymieszane xD

1

Komentarz usunięty

0

Chwicza Kwaracchelia to typowy zawodnik jednego sezonu. Za rok czy dwa skończy w jakimś WHU.

0

@Cobra303

Czy Ibra wyżej sral jak dupę miał? Ty to nazwiesz przesądzonym ego, ja to nazwę charakterem

0

@Popitek12

Zdecydowanie Klopp. Pep to trenerska topka, ale ciężki człowiek o czym mówiło wielu piłkarzy.

0

Powiem wam, że Carlsberg 10.5% z lodóweczki to czyste oro

2

@Criss18Barca

Zdecydowanie tak. Chyba najlepszy tego typu YouTuber w Polsce.

0

@HighestInTheRoom

Oj tak byczq +1. Zaraz wyjdzie narracja że pracownicy sklepów którzy będą przychodzili w niedzielę do pracy (odbierając za to przecież wolne w tygodniu) są zmuszani do tego. Chory świat xD

0

Może chcą sprzedać Balde za grube siano i kupić Davies’a?

1

Plan Xaviego na Napoli? Taki sam jak na resztę spotkań czyli - brak planu

1

A że robi to tylko telewizja klubowa zespołu który faworyzujemy, to nie ma żadnego tematu

0

@MESSIah16

Nie ma takiej siły żeby Alonso został tam na przyszły sezon. Moim zdaniem wyląduje w LFC

1

@MesQueUnClub96

To Łódź, tam codziennie są burdy

0

@kuz

Nie jest żadnym milionerem xD dopiero niedawno spłacił swoje wszystkie długi, a gdzie tu do bycia milionerem

0

@Culeros25

Marzyć każdy może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?