Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chamstwo w Madrycie przebija skalę
10
Być kibicem klubu i zostać uczczonym minuta ciszy po śmierci przez swój ukochany zespół to piękna sprawa.
1
@Faro
Zwykle freestylowe pecisko, które nagrywa „piosenki” po tym jak go ex zostawiła xDD
0
I dobrze, niech zostanie. Nie ma tam takich wymagań jakie by miał w Barcelonie, a i budżet ma większy na transfery w Brighton..
4
@Kessie
Byłem, polecam każdemu
2
@NeroTFP1
To Alves jest takim golodupcem że nie miał 150k czy jak?
0
@bartas97
Dobrze że Twoje zdanie nikogo tutaj nie interesuje
0
@Firestone
Ujowo ale stabilnie
2
@SelloutCrowd
Takiej jak ta co ostatnio z diecezji jechała? xD
1
@PatrykBarca
Jakiś Huijsen
0
Co za debil xD obrońca świetny, człowiek marny
5
Prawdziwy motywator xD idź już sobie Xavi być słabym trenerem gdzie indziej.
2
Oho, na notatniku kolejny artykuł o rasizmie wobec męczennika juniora. XD znowu się zacznie jazda i jeszcze większa pobłażliwość
0
@Chucky
Nie znawcy z Fify a raczej kibice którzy boją się o finanse klubu. Chęć sprzedaży FdJ nie wynika z jego poziomu sportowego a z czystej ekonomii
7
@Kuba_1
Mógłby zacząć wyjaśniać też na boisku
3
@pt9
Mięsko oddzielnie, ziemniaki z surówką wymieszane xD
1
Komentarz usunięty
0
Chwicza Kwaracchelia to typowy zawodnik jednego sezonu. Za rok czy dwa skończy w jakimś WHU.
0
@Cobra303
Czy Ibra wyżej sral jak dupę miał? Ty to nazwiesz przesądzonym ego, ja to nazwę charakterem
0
@Popitek12
Zdecydowanie Klopp. Pep to trenerska topka, ale ciężki człowiek o czym mówiło wielu piłkarzy.
0
Powiem wam, że Carlsberg 10.5% z lodóweczki to czyste oro
2
@Criss18Barca
Zdecydowanie tak. Chyba najlepszy tego typu YouTuber w Polsce.
0
@HighestInTheRoom
Oj tak byczq +1. Zaraz wyjdzie narracja że pracownicy sklepów którzy będą przychodzili w niedzielę do pracy (odbierając za to przecież wolne w tygodniu) są zmuszani do tego. Chory świat xD
0
Może chcą sprzedać Balde za grube siano i kupić Davies’a?
1
Plan Xaviego na Napoli? Taki sam jak na resztę spotkań czyli - brak planu
1
A że robi to tylko telewizja klubowa zespołu który faworyzujemy, to nie ma żadnego tematu
0
@MESSIah16
Nie ma takiej siły żeby Alonso został tam na przyszły sezon. Moim zdaniem wyląduje w LFC
1
@MesQueUnClub96
To Łódź, tam codziennie są burdy
0
@kuz
Nie jest żadnym milionerem xD dopiero niedawno spłacił swoje wszystkie długi, a gdzie tu do bycia milionerem
0
@Culeros25
Marzyć każdy może