0

@against_modern_football

Widzę avatar nieprzypadkowy, nieźle zgasiłeś xD

0

@qbuteq

Owszem, ale już pkt Realowi w tym sezonie urwali

0

@Culeros25

Żebyś się nie zdziwił biały wojowniku

0

@Rastafarnianin

Na notatniku jest z 30 userow z czego większość upośledzonych. Przychodzą tutaj bo pewnie miło im posiedzieć na stronie, gdzie inni userzy potrafią np poprawnie złożyć zdanie czy używają przecinków zamiast słowa Negreira!1!1

0

Na Seville bez Camavingi i Carvajala? Brzmi obiecująco

20

Oho, mecz się skończył to i biała zaraza przyszła na stronę

1

Tylko 6 minut doliczył? Papa Perez będzie krzyczał

1

@Saviola88

Bruno Nawet w połowie nie irytuje mnie tak jak ta dwójka.

13

Nie no nie ma na świecie piłkarza który swoją facjatą denerwuje bardziej jak Vinicius. No może Garnacho

0

@Pedri16Future

Messi osiągnął wszystko. Odszedł jako spełniony gracz. Ja bardziej pytałem w kontekście tego co zawodnik mógł osiągnąć w Barcelonie ale odszedł

1

@AmigoBlancos

Ktoś pytał?

2

To może czas rozgrzać la Bambe. Odejścia którego zawodnika w przeciągu ostatnich 15lat najbardziej żałujecie? Moim zdaniem to Neymar. W tym czasie odeszło wiele legend, ale każda z nich zapisała się w kartach historii Barcy. Co do Neymara to zawsze czuję ten żal, żal tego że w czasie swojego prime’u wolał odejść a tutaj mógł osiągnąć wszystko.

1

Blagam. Odejdź z godnością.

0

@tbas

Choroszcz to idealne miejsce do kontynuacji jego kariery trenerskiej.

0

Remis/porażka to powinno być natychmiastowe zwolnienie ogrodnika.

1

Atleti 5:0 już prowadzi. Szkoda że my się odzwyczailiśmy od takich spotkań.

0

@Malcom

Na szczęście u nas w zespole nie ma gwiazd z Topu, więc De Zerbi sobie wyśmienicie poradzi

2

@WisniaKala

Zazdroszczę. Też chciałbym zagrać w to pierwszy raz jeszcze raz

1

@lucca87

Wstawaj lucca….

12

„Niedoszły prezydent przez cały wywiad upierał się, że jednym z głównych problemów klubu jest to, że na strategicznych stanowiskach klubu nie ma utalentowanych osób, a za to zarządzają nim osoby bliskie prezydentowi.”

Język faktów

4

Co wywiad to lepszy xD

0

@arasz1819

Wiesz, złodziejstwo czy nie to oni mają puchary w gablocie. Nikt im tego nie wypomina a takim stopniu jak nam Chelsea np

2

Czy kogoś jeszcze to dziwi?

0

@waletpl

Klub nigdy nie informuje o takich decyzjach i dobrze o tym wiesz. To czy informacje Mundo są prawdziwe czy nie to inna kwestia

0

@waletpl

Decyzja klubu co do zawdonika.

2

@Lewandinho

Już wielu było takich co klub kochało ale to agenci robią swoje. Albo przedłuża albo sprzedawać póki są pieniądze do zarobienia. Czas przyswoić że piłka dziś to czysty biznes.

0

Bardzo dobra decyzja moim zdaniem

1

Cierpliwość i pokora to jedno, ale beton na stanowisku trenera to drugie.

2

@Rl9k1nG

Pytanie kto pierwszy w tym pojedynku pokaże dupe?

0

@DonCarletto

Ahh korekta, ale nie poprawię, możesz sie chełpić :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?