Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football
Widzę avatar nieprzypadkowy, nieźle zgasiłeś xD
0
@qbuteq
Owszem, ale już pkt Realowi w tym sezonie urwali
0
@Culeros25
Żebyś się nie zdziwił biały wojowniku
0
@Rastafarnianin
Na notatniku jest z 30 userow z czego większość upośledzonych. Przychodzą tutaj bo pewnie miło im posiedzieć na stronie, gdzie inni userzy potrafią np poprawnie złożyć zdanie czy używają przecinków zamiast słowa Negreira!1!1
0
Na Seville bez Camavingi i Carvajala? Brzmi obiecująco
20
Oho, mecz się skończył to i biała zaraza przyszła na stronę
1
Tylko 6 minut doliczył? Papa Perez będzie krzyczał
1
@Saviola88
Bruno Nawet w połowie nie irytuje mnie tak jak ta dwójka.
13
Nie no nie ma na świecie piłkarza który swoją facjatą denerwuje bardziej jak Vinicius. No może Garnacho
0
@Pedri16Future
Messi osiągnął wszystko. Odszedł jako spełniony gracz. Ja bardziej pytałem w kontekście tego co zawodnik mógł osiągnąć w Barcelonie ale odszedł
1
@AmigoBlancos
Ktoś pytał?
2
To może czas rozgrzać la Bambe. Odejścia którego zawodnika w przeciągu ostatnich 15lat najbardziej żałujecie? Moim zdaniem to Neymar. W tym czasie odeszło wiele legend, ale każda z nich zapisała się w kartach historii Barcy. Co do Neymara to zawsze czuję ten żal, żal tego że w czasie swojego prime’u wolał odejść a tutaj mógł osiągnąć wszystko.
1
Blagam. Odejdź z godnością.
0
@tbas
Choroszcz to idealne miejsce do kontynuacji jego kariery trenerskiej.
0
Remis/porażka to powinno być natychmiastowe zwolnienie ogrodnika.
1
Atleti 5:0 już prowadzi. Szkoda że my się odzwyczailiśmy od takich spotkań.
0
@Malcom
Na szczęście u nas w zespole nie ma gwiazd z Topu, więc De Zerbi sobie wyśmienicie poradzi
2
@WisniaKala
Zazdroszczę. Też chciałbym zagrać w to pierwszy raz jeszcze raz
1
@lucca87
Wstawaj lucca….
12
„Niedoszły prezydent przez cały wywiad upierał się, że jednym z głównych problemów klubu jest to, że na strategicznych stanowiskach klubu nie ma utalentowanych osób, a za to zarządzają nim osoby bliskie prezydentowi.”
Język faktów
4
Co wywiad to lepszy xD
0
@arasz1819
Wiesz, złodziejstwo czy nie to oni mają puchary w gablocie. Nikt im tego nie wypomina a takim stopniu jak nam Chelsea np
2
Czy kogoś jeszcze to dziwi?
0
@waletpl
Klub nigdy nie informuje o takich decyzjach i dobrze o tym wiesz. To czy informacje Mundo są prawdziwe czy nie to inna kwestia
0
@waletpl
Decyzja klubu co do zawdonika.
2
@Lewandinho
Już wielu było takich co klub kochało ale to agenci robią swoje. Albo przedłuża albo sprzedawać póki są pieniądze do zarobienia. Czas przyswoić że piłka dziś to czysty biznes.
0
Bardzo dobra decyzja moim zdaniem
1
Cierpliwość i pokora to jedno, ale beton na stanowisku trenera to drugie.
2
@Rl9k1nG
Pytanie kto pierwszy w tym pojedynku pokaże dupe?
0
@DonCarletto
Ahh korekta, ale nie poprawię, możesz sie chełpić :d