1

@lucca87

Wstawaj lucca….

12

„Niedoszły prezydent przez cały wywiad upierał się, że jednym z głównych problemów klubu jest to, że na strategicznych stanowiskach klubu nie ma utalentowanych osób, a za to zarządzają nim osoby bliskie prezydentowi.”

Język faktów

4

Co wywiad to lepszy xD

0

@arasz1819

Wiesz, złodziejstwo czy nie to oni mają puchary w gablocie. Nikt im tego nie wypomina a takim stopniu jak nam Chelsea np

2

Czy kogoś jeszcze to dziwi?

0

@waletpl

Klub nigdy nie informuje o takich decyzjach i dobrze o tym wiesz. To czy informacje Mundo są prawdziwe czy nie to inna kwestia

0

@waletpl

Decyzja klubu co do zawdonika.

2

@Lewandinho

Już wielu było takich co klub kochało ale to agenci robią swoje. Albo przedłuża albo sprzedawać póki są pieniądze do zarobienia. Czas przyswoić że piłka dziś to czysty biznes.

0

Bardzo dobra decyzja moim zdaniem

1

Cierpliwość i pokora to jedno, ale beton na stanowisku trenera to drugie.

2

@Rl9k1nG

Pytanie kto pierwszy w tym pojedynku pokaże dupe?

0

@DonCarletto

Ahh korekta, ale nie poprawię, możesz sie chełpić :d

1

Wielmożny pan Zapałka!

0

@DonCarletto

Ale on pisał o gali Fame mma a niebo meczu Realu

1

@Technik

Oj tak byczq +1

0

@LM10GOAT

Nie rozumiem tego hejtu. Ja to odbieram jako kabaret z którego chce się pośmiać. Jedni lubią Fame mma a inni kabaret Kon Polski

1

No to jeszcze zostaje obca żonę zrobić i plan wykonany xD

1

@Rl9k1nG

Też liczyłem że do tego wyjdzie xD

1

@Kengo

Byle Bayer nie zesrał sie metr przed kiblem jak w zeszłym sezonie BvB

10

Szanse Barcelony na wygraną rosną…

3

Z niego taki bramkarz na Barce jak z Ciebie taktyk generale.

2

Nie no bez jaj. Pogonić czym prędzej.

0

@FCB_dimiC

Ewentualnie rzut karny dla Realu w następnym ich meczu

0

@Encore

To co, oddają guzika? xD

1

@MesQueUnClub_87

To było największe gowno. Lepsze były te z wyciętym plastikiem co w palcach obracałeś jedną ręką, bez wyciągania jak w tych co piszesz :p

5

Guti użył języka faktów

1

@Kuba_1

Wystarczy spojrzeć na nick tego typa, i już wiesz że nic mądrego tam nie będzie

2

@TR3YWAY

Ja zawsze uważałem fujarka za topke upośledzenia tam, ale tym artykułem klatus próbuje chyba zrzucić z tronu koleżkę :D

24

Ale tego redaktorka platfusa z notatnika dupsko piecze, skoro zrobił oddzielny artykuł odnośnie reakcji emotikon Griezmanna po derbach xDD najlepsze że nie ma tam żadnych konkretów poza próbą deprecjonowania samego zawodnika. Niezły chlew tam ba tym notatniku xD

3

Dzisiaj obchodzi swoje urodziny jeden z najlepszych LS w historii piłki, Neymar Jr! Również wszystkiego najlepszego dla Cristiano Ronaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?