1

@MesQueUnClub_87

Może tak na prawdę to Ty jesteś ich największą pokusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Criss18Barca

Lubiłem na początku oglądać jego skróty la liga z autorskim komentarzem. Później czym większy fejm i im dalej w las tym gorzej

1

Boli was un nuevo vinicius?

0

@DonMatteo901
Nasze służby? W USA już dawno policja by zrobiła porządek z tymi co nie potrafią się zachowywać na proteście. Całą ta nagonka o złej policji i świętych rolnikach to jeden wielki żart.

3

@lampka

Nieobiektywny biały rycerz, to jest to czego trzeba na tej stronie xD

1

@FcPortoFan1999

* i płacz o rasizm nie był tak rozwinięty jak w 2024.

Alves pokazał jak się obchodzić z rasizmem, za akcje z bananem dożywotni props.

0

@FcPortoFan1999

Mordziu, Jak on jest zawodnikiem innej znanej federacji, Clown MMAdrid

3

Ciekawe czy jakby pomalować Suareza czarna farba, to czy za ugryzienie też miałby taką jazdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@poskus

Czytając Twój komentarz nawet zacząłem żuć gumę jak Ancelotti

14

Żadnej wzmianki o skandalu sędziowskim?

8

Komentarz usunięty

0

@Faro

Boi się że sędzia zagwiżdże to unika gry

2

@czudi17

Co Ty mówisz, nas ostatnio byle ogórek z La Liga potrafi zdominować, więc zero zaskoczenia gdyby Lipsk też to zrobił

5

Widzę Real dziś w swojej flagowej formacji 4-3-3-3 na Lipsk wyszedł

4

@Barcasub

Widać że nie masz zwierząt. To odruch bezwarunkowy, ja żeby swoje uratować też bym wbiegł i nie uważam to za niemądre zachowanie

1

@HighestInTheRoom

Pytanie czy to Ruskie, czy czasem Ukraina nie próbuje desperacko wciągnąć NATO do konfliktu wywołując 3 WŚ

5

@semafor Klopp to marzenie. Nawet poświęcając np. Dwa lat bez LM kosztem ustabilizowania kadry. Wtedy miałbym pewność że te dwa lata byłyby fundamentem pod drużynę która poszłaby w ogień za swojego trenera. Czyli coś, czego w Barcelonie nie ma od dawna i co moim zdaniem jest przyczyną wielu porażek Barcy.

2

@Arden

Ukraińcy nie są głupi. Wiedzą że jak pójdą na udry i zablokują furtki przerzutowe z Polski, to jedyne co dostaną na wojnę to pocztówki dostarczone przez gołębie.

Chociaż moje zdanie jest takie że to nie jest wdzięczny naród, i prędzej czy później nam Ukraina odpłaci.

0

@Encore

No to hindus na sprzedanie, a wjeżdża Mbappe z Dembele na plecach

0

@FcPortoFan1999

Bez przesady. Z City na chwilę obecną nikt nie ma szans w dwumeczu. No może Real w formacji 4-3-3-3

0

@Dari0G

Sele pa są są?

0

@Pedri16Future

Bez przesady, chłop gada niestworzone rzeczy a ktoś serio myśli że ona miała klame xD

3

@kamiVeB

Z PL bez problemu ktoś wyłoży takie siano. Chelsea większych placków kupowała za większe pieniądze.

8

@bari_94

Zasłużyli. A później że te ofermy oddychają rękawami po 60minutach xD

2

@AFA

Bez kitu, aparat na zęby i po kilku miesiącach będzie wyglądał jak Paluch

1

@Luciano99

Ale Facebook nie uciągnie czy Jowita

2

@michal26

No moim zdaniem 3/3.5 to słabe spotkanie, przeciętne to 5/6,

0

@MarioVeB!

Zależy i która pytasz

17

Ten od namierzania z la bamby sie wqrwil i wam zablokował fejsbuki. I co teraz powiecie gagatki?

2

@PiotrR

Złota gwiazdka przy nicku to jest to mordziu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?