Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@qbuteq
Atak androidziarzy z hułałejem w kieszeni za 3.2.1…. xD
0
„Bez arbitrów nie ma zwycięstwa”
Florentino Perez
7
Jeżeli sprzedać, to z klauzulą odkupu. Chociaż ja uważam że warto stawiać na młodych, a lepiej sprzedać Christensena czy Kounde.
0
@Fizzy Womack
Młody g transsetter
2
@Kgorecki2500
Groźny chłop. Unia w strachu
0
Ale odklejeniec xD
8
@Rust_Cohle
O ile znajdą ją pod bebechem
0
@PatrykBarca
Majaczysz.
„Chodzi mi że przyszedł z trudnym momencie, kadrę ma dużo słabsza od Enrique za którego wygrywaliśmy tryplet.” co to za argument xD
Nazywasz piłkarzy kalafiorami, a wiekszosc z tych kalafiorów potrafi grać na topowym poziomie, tylko nie wiedzieć czemu ostatnio potracili formę. Może to przez to że trener nie potrafi z nich wycisnąć tego co najlepsze?
1
„To "Na dzisiaj" nurtuje szanowanego w Barcelonie dziennikarza Alfredo Martíneza, który z jednej strony chce, aby Xavi pozostał, ale z drugiej chciałby, aby ostatecznie się określił, pozwalając klubowi działać.”
Ale czy oni są jacyś upośledzeni? Powiedział że odchodzi po sezonie, więc niech działają, a nie szukają wymowek. Klub z papieru.
0
@FcPortoFan1999
To się nazywa masochizm
5
@Ojciec5tkidzieci
Jest coś o magicznym zmywaku w tym filmie? xD
0
@partymaker
Tak samo jak go wywieźli za nie przedłużenie kontraktu z Messim?
5
@bartekvisca
Karasie jedzą gówno?!?
0
@Criss18Barca
Pewnie mieszanka piwa z wodą w dodatku to jest xd
1
Szczęsny ręcznik? Stare, znałem.
#free_bułka
1
Niech on przestanie publicznie upokarzać nasz klub.
1
Kary finansowe są proporcjonalne do budżetu klubu/ zarobków trenera? xD
2
@Rust_Cohle
Jeden biały, drugi czarny a jednego i drugiego ebala by cała Hiszpania. Wtedy na co można by zgonić jak nie na rasizm?
0
Riad powinien zostać. Resztę na czele z Fatim i jego chorym tatusiem sprzedać i zapomniec.
2
@Emhyr
O ile na początku ciągnąłem sobie z niego beke, to z czasem jakby nie było- zamknął mi mordę. Trochę szkoda że odszedł, bo w sumie na Jokera był idealny.
2
@aldewir
Z lodówki jest jeszcze do wypicia
3
@kubix05
Zdecydowanie marchewka z groszkiem
3
@FCB_dimiC
Jak widać, zdania ekspertów są podzielone
1
@Arden
Ale nikt nie wspomniał że chodziło o palenie cygara xD
1
@kynio302
To muj stary na tronie po świątecznej sałatce jarzynowej
0
@Aureczek
Dej blika to Ci powiem
0
@kuz
Zapomniałeś o ulubieńcu publiczności- Wielkim Bu xDD
5
@Arden
Nowa federacja? Kapusie MMA? Zostaje czekać na ogłoszenie nowych zawodników jak np. Oświęcinski czy Glinka z MGP Garage
3
@cyron1
Bida? Mają dwóch zawodników w top5
4
@Szmulek
Moim zdaniem brak Messiego to oczywiście osłabienie składu, ale mamy o niebo lepszą obronę niż mieliśmy wtedy, w dodatku moim zdaniem PSG ma gorszy jakościowo skład. Paryż jest spokojnie do przejścia moim zdaniem i nie trafiliśmy tak źle jak niektórzy mówią.