1

@qbuteq

Atak androidziarzy z hułałejem w kieszeni za 3.2.1…. xD

0

„Bez arbitrów nie ma zwycięstwa”

Florentino Perez

7

Jeżeli sprzedać, to z klauzulą odkupu. Chociaż ja uważam że warto stawiać na młodych, a lepiej sprzedać Christensena czy Kounde.

0

@Fizzy Womack

Młody g transsetter

2

@Kgorecki2500

Groźny chłop. Unia w strachu

0

Ale odklejeniec xD

8

@Rust_Cohle

O ile znajdą ją pod bebechem

0

@PatrykBarca

Majaczysz.

„Chodzi mi że przyszedł z trudnym momencie, kadrę ma dużo słabsza od Enrique za którego wygrywaliśmy tryplet.” co to za argument xD

Nazywasz piłkarzy kalafiorami, a wiekszosc z tych kalafiorów potrafi grać na topowym poziomie, tylko nie wiedzieć czemu ostatnio potracili formę. Może to przez to że trener nie potrafi z nich wycisnąć tego co najlepsze?


1

„To "Na dzisiaj" nurtuje szanowanego w Barcelonie dziennikarza Alfredo Martíneza, który z jednej strony chce, aby Xavi pozostał, ale z drugiej chciałby, aby ostatecznie się określił, pozwalając klubowi działać.”

Ale czy oni są jacyś upośledzeni? Powiedział że odchodzi po sezonie, więc niech działają, a nie szukają wymowek. Klub z papieru.

0

@FcPortoFan1999

To się nazywa masochizm

5

@Ojciec5tkidzieci

Jest coś o magicznym zmywaku w tym filmie? xD

0

@partymaker

Tak samo jak go wywieźli za nie przedłużenie kontraktu z Messim?

5

@bartekvisca

Karasie jedzą gówno?!?

0

@Criss18Barca

Pewnie mieszanka piwa z wodą w dodatku to jest xd

1

Szczęsny ręcznik? Stare, znałem.

#free_bułka

1

Niech on przestanie publicznie upokarzać nasz klub.

1

Kary finansowe są proporcjonalne do budżetu klubu/ zarobków trenera? xD

2

@Rust_Cohle

Jeden biały, drugi czarny a jednego i drugiego ebala by cała Hiszpania. Wtedy na co można by zgonić jak nie na rasizm?

0

Riad powinien zostać. Resztę na czele z Fatim i jego chorym tatusiem sprzedać i zapomniec.

2

@Emhyr

O ile na początku ciągnąłem sobie z niego beke, to z czasem jakby nie było- zamknął mi mordę. Trochę szkoda że odszedł, bo w sumie na Jokera był idealny.

2

@aldewir

Z lodówki jest jeszcze do wypicia

3

@kubix05

Zdecydowanie marchewka z groszkiem

3

@FCB_dimiC

Jak widać, zdania ekspertów są podzielone

1

@Arden

Ale nikt nie wspomniał że chodziło o palenie cygara xD

1

@kynio302

To muj stary na tronie po świątecznej sałatce jarzynowej

0

@Aureczek

Dej blika to Ci powiem

0

@kuz

Zapomniałeś o ulubieńcu publiczności- Wielkim Bu xDD

5

@Arden

Nowa federacja? Kapusie MMA? Zostaje czekać na ogłoszenie nowych zawodników jak np. Oświęcinski czy Glinka z MGP Garage

3

@cyron1

Bida? Mają dwóch zawodników w top5

4

@Szmulek

Moim zdaniem brak Messiego to oczywiście osłabienie składu, ale mamy o niebo lepszą obronę niż mieliśmy wtedy, w dodatku moim zdaniem PSG ma gorszy jakościowo skład. Paryż jest spokojnie do przejścia moim zdaniem i nie trafiliśmy tak źle jak niektórzy mówią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?