0

Ferran to rak a nie rekin

0

Ale golazoooo :o

2

Ferran jest tragiczny. Ani w ofensywie ani w defensywie. Nie mogę na niego patrzeć

2

Tak sobie myślę, że gdy poprzednio jeden z Brazylijczyków skompromitował PSG w LM to został wykupiony za 222mln € w ramach zemsty, to może i po tym dwumeczu będą chcieli zrobić nam na złość i wykupić kolejnego który ich skompromitował. Raphinha, musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Rust_Cohle
Ozil z Realu Madryt? Chyba z Arsenalu, bo tam moim zdaniem miał swój prime time

0

@tomek8756

Spaniel. Miałem takiego, to był mój najlepszy przyjaciel przez 14 lat. Nigdy go nie zapomnę

0

@BabyGang


Meh, wystarczy że bonus wyszedł z pierdla i raczy nas swoimi uga buga na jedno kopyto

0

@HypeR

Nie rozumiem jak można jarać się Okim, który magluje od dłuższego czasu to samo

3

@July_6_BcN

Obrona konieczna, dopóki karyna nie zezna że najebales jej sebkowi

7

@AFA

Chyba wqrwienie, że wybrałeś te siki Weroniki a nie prawdziwe piwo- Harnasia (oczywiście z puszki)

6

To świętowanie Bilbao na prawdę robi wrażenie.

42

Pojechał trzeźwy, a wróci pijany z Nico na plecach. Podoba mnie się ta taktyka klubu

1

@QQL5

Tylko mega salami

1

@QQL5

Najgorzej jak jest zgrabna, ma średniej wielkości piersi, okrągłe pośladki i dołeczki gdy się uśmiecha

1

Miło się patrzy, gdy dotarło do nich ze na stojąco meczu się nie wygra. Brawo, oby tak dalej

0

@cules100pro

A kto umniejsza naszym?

2

@Chucky

Mapet to sam się wyłączył z gry od czasu ogłoszenia że nie przedłuży kontraktu.

0

@GeneralXavi


Chciałem napisać że nie zagra, ale zapomniałem że on w Barcelonie był tylko co chwilę kontuzjowany

0

@BORO_12

Moim zdaniem Wiedźmin trójeczka, z wszystkimi dodatkami (serce z kamienia top) ma lepszą fabułę a jest dużo starsza. Jednak RDR2 to ścisły top

0

@GeneralXavi

Wiesz, przepis to przepis. Albo niech sie ich trzymają albo nie. Ja rozumiem że piłkarze w większości to intelektualne ameby, ale chyba zapoznać się z przepisami i je przyswoić to nic wielkiego patrząc na zarobki. To ich praca.

0

@tristan87

Nie dość że media, to jeszcze pewnie skomentowałby to ten który o sędziach przecież nie rozmawia, czyli włoski żujgum.

0

@GeneralXavi

moim zdaniem właśnie nie. Gwizdek pozwalający wznowić gre, bramkarz podaje do Gabriela a ten łapie. Jeszcze rozumiem jakby rzucił mu bramkarz te piłkę, ale podając po ziemi po gwizdku to moim zdaniem już wznowienie gry. Jeszcze tłumaczenie sędziego że to dziecięcy błąd i nie będzie gwizdał czegoś takiego w ćwierćfinale. Dla mnie to żadne wytłumaczenie

0

@tristan87 tak Janie Pawle

1

@FanBarcy22

No to tłumaczenie to ogólnie wygryw roku.

11

Zastanawia mnie dlaczego tak cicho jest o skandalu w Meczu Arsenal-Bayern z udziałem Gabriela… przecież jakby któryś obrońca Barcelony złapał piłkę w swoim polu karnym w łapy to media by się po same pachy posraly.

6

@Emhyr

Dzisiaj pijany Jack nie przedryblował ani razu prawego obrońcy, to jutro Raphinha pokaże jak nie przedrybluje lewego obrońcy

9

@FCB_dimiC

Sigma xD

2

@Kinginiesta

Erling chyba nawet celnego nie miał. Trzeba sobie uświadomić, że takich napastników jak Suarez już nie będzie.

1

@don'T.R.I.P.e

To zobaczysz jutro po meczu w Paryżu czy nie będzie lysy

7

Ja osobiście chciałbym pogratulować top5 talentów na świecie, Ardzie Gulerowi za niepodniesienie dupska z ławki rezerwowych. Brawo chłopaku, oby tak dalej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?