Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran to rak a nie rekin
0
Ale golazoooo :o
2
Ferran jest tragiczny. Ani w ofensywie ani w defensywie. Nie mogę na niego patrzeć
2
Tak sobie myślę, że gdy poprzednio jeden z Brazylijczyków skompromitował PSG w LM to został wykupiony za 222mln € w ramach zemsty, to może i po tym dwumeczu będą chcieli zrobić nam na złość i wykupić kolejnego który ich skompromitował. Raphinha, musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Rust_Cohle
Ozil z Realu Madryt? Chyba z Arsenalu, bo tam moim zdaniem miał swój prime time
0
@tomek8756
Spaniel. Miałem takiego, to był mój najlepszy przyjaciel przez 14 lat. Nigdy go nie zapomnę
0
@BabyGang
Meh, wystarczy że bonus wyszedł z pierdla i raczy nas swoimi uga buga na jedno kopyto
0
@HypeR
Nie rozumiem jak można jarać się Okim, który magluje od dłuższego czasu to samo
3
@July_6_BcN
Obrona konieczna, dopóki karyna nie zezna że najebales jej sebkowi
7
@AFA
Chyba wqrwienie, że wybrałeś te siki Weroniki a nie prawdziwe piwo- Harnasia (oczywiście z puszki)
6
To świętowanie Bilbao na prawdę robi wrażenie.
42
Pojechał trzeźwy, a wróci pijany z Nico na plecach. Podoba mnie się ta taktyka klubu
1
@QQL5
Tylko mega salami
1
@QQL5
Najgorzej jak jest zgrabna, ma średniej wielkości piersi, okrągłe pośladki i dołeczki gdy się uśmiecha
1
Miło się patrzy, gdy dotarło do nich ze na stojąco meczu się nie wygra. Brawo, oby tak dalej
0
@cules100pro
A kto umniejsza naszym?
2
@Chucky
Mapet to sam się wyłączył z gry od czasu ogłoszenia że nie przedłuży kontraktu.
0
@GeneralXavi
Chciałem napisać że nie zagra, ale zapomniałem że on w Barcelonie był tylko co chwilę kontuzjowany
0
@BORO_12
Moim zdaniem Wiedźmin trójeczka, z wszystkimi dodatkami (serce z kamienia top) ma lepszą fabułę a jest dużo starsza. Jednak RDR2 to ścisły top
0
@GeneralXavi
Wiesz, przepis to przepis. Albo niech sie ich trzymają albo nie. Ja rozumiem że piłkarze w większości to intelektualne ameby, ale chyba zapoznać się z przepisami i je przyswoić to nic wielkiego patrząc na zarobki. To ich praca.
0
@tristan87
Nie dość że media, to jeszcze pewnie skomentowałby to ten który o sędziach przecież nie rozmawia, czyli włoski żujgum.
0
@GeneralXavi
moim zdaniem właśnie nie. Gwizdek pozwalający wznowić gre, bramkarz podaje do Gabriela a ten łapie. Jeszcze rozumiem jakby rzucił mu bramkarz te piłkę, ale podając po ziemi po gwizdku to moim zdaniem już wznowienie gry. Jeszcze tłumaczenie sędziego że to dziecięcy błąd i nie będzie gwizdał czegoś takiego w ćwierćfinale. Dla mnie to żadne wytłumaczenie
0
@tristan87 tak Janie Pawle
1
@FanBarcy22
No to tłumaczenie to ogólnie wygryw roku.
11
Zastanawia mnie dlaczego tak cicho jest o skandalu w Meczu Arsenal-Bayern z udziałem Gabriela… przecież jakby któryś obrońca Barcelony złapał piłkę w swoim polu karnym w łapy to media by się po same pachy posraly.
6
@Emhyr
Dzisiaj pijany Jack nie przedryblował ani razu prawego obrońcy, to jutro Raphinha pokaże jak nie przedrybluje lewego obrońcy
9
@FCB_dimiC
Sigma xD
2
@Kinginiesta
Erling chyba nawet celnego nie miał. Trzeba sobie uświadomić, że takich napastników jak Suarez już nie będzie.
1
@don'T.R.I.P.e
To zobaczysz jutro po meczu w Paryżu czy nie będzie lysy
7
Ja osobiście chciałbym pogratulować top5 talentów na świecie, Ardzie Gulerowi za niepodniesienie dupska z ławki rezerwowych. Brawo chłopaku, oby tak dalej!