Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33
Piszesz tak, jakby szoszony to byli specjaliści w swoich dziedzinach
0
@Matheu12
Nie mamy DP ani LS a Twoim zdaniem skład jest jak najbardziej wystarczający? XD wystarczający do czego, do bitke o top3 La ligi i wyjście z grupy LM(przy dobrych wiatrach) ?
0
@DonAndresFCB
Może się założyli z Laporta że nie przerżnie 2 kolejnych z rzędu, na co Laporta odpowiedział „potrzymaj mi burgera”
0
@mcsarna
Nie musi ale będzie. Nie można niczego ugrać z człowiekiem który nie ma za grosz samokrytyki, a wszystkie porażki zrzuca na wszystko dookoła tylko nie na siebie.
9
@michaleu
Miłość od pierwszego przelewu
7
@michaleu
To prawdziwa miłość xDD
0
@Firestone
Spójrz jaką kadrę miał Koeman a jaka Xavi.
1
Przez chwilę miałem nadzieję że autor zostawi pusty artykuł z samym tytułem xD
2
@vangoor
Właśnie uświadomiłeś mnie, że nie jestem gotowy na kolejny sezon tych idiotycznych konferencji prasowych w ich wykonaniu. W ich, bo Laporta też ma nierówno pod sufitem ostatnimi czasy.
28
Dla mnie to niepojęte. Xavi przejebal wszystko z kretesem, i stwierdził że zostanie, a gruby populista Laporta jest zachwycony. Czy to czasem nie on powiedział, że gdyby to nie był Xavi to już dawno byłby zwolniony? Czy to nie Laporta mówił że minimum dwa trofea wygrają w tym sezonie? Z nas już śmiechy, przerodziły się w współczucie.
O pracy nad transferem podstarzałego Silvy za 60 mln czy słabego Olmo nie wspomnę. Równia pochyla.
13
Niech mnie ktoś uszczypnie. Jeszcze pracują nad Olmo…
1
@Popitek12
W wykonaniu Cugowskiego jak najbardziej
0
@TR3YWAY
Ile można siedzieć o koktajlu. Czas napełnić ten wielki bęben
1
@Rust_Cohle
Przeprowadź się na ostatnie piętro w wieżowcu, i zrzucaj mu żarcie na parter
1
@Culer9002
Dostęp do komputerów w Choroszczy podobno jest ograniczony
0
@TR3YWAY
Nie, po prostu la bambowicze mają wiele twarzy, Jak Sentino/Tatuazyk/Sebastian Alvarez
6
@blakkudium
Laporta zamówił koktajl z burgerów
0
@Emhyr
Zgodnie z jakim planem? Z planem w którym rezygnują z czego tylko się da żeby zmieścić się w budżecie?
9
Nie wiem co jest gorsze, to że chłop został niedawno „przedłużony” na stanowisku, czy to że Barcelona głosowała za jego podwyżką wynagrodzenia xDDDD idioci rządzą i liga, i naszym klubem.
1
@HypeR
Tylko że Bernardo to nie jest typowy SP. W dodatku ma 30 lat, dostanie kosmiczny kontrakt a za dwa lata nie będziemy mogli się go pozbyć. Zdecydowanie nie dla tego transferu.
11
Na początku myslalem, ze powrót Laporty to najlepsze co może spotkać ten klub. Rzeczywistość utwierdza mnie w przekonaniu jak bardzo się mylilem.
10
30 letni Portugalczyk za 60mln byłby „gwiezdnym wzmocnieniem”… Dlaczego Barcelona nie uczy się na swoich błędach. Niepojęte.
0
@jacobFCB
Ja byłem „lepszy”, bo kupiłem od kolegi Aprilie RSV 1000, i pamiętam ze kilkanaście kilometrów do domu to wracałem na drugim biegu, a jak zsiadłem to miałem drgawki XD Drag Stara 1100 miał ojciec, bardzo przyjemny motocykl
2
@FCBparasiempre
Już po bramce z tyłka Ramiresa, czułem że się nie uda. Szkoda, chociaż bardziej żal mi było rewanżu z Interem. Tamta bramka Krkicia była prawidłowa…
4
@Popitek12
Jeden z najpiękniejszych momentów mojego kibicowskiego życia. Byłby idealny gdyby zdobył to będąc zawodnikiem Barcy, bo to PSG drażni jak drzazga w dzyndzlu
12
@norbi77
No i w Paryżu czułby się jak w dżungli. Tzn jak u siebie chciałem napisać, przepraszam za przejęzyczenie
0
@jacobFCB
U nas były 125 i 250, ja wylosowałem 125 :D
2
To pozwoli być jeszcze bardziej atrakcyjnym kierunkiem dla piłkarzy. Barcelona może zrobić to samo, i nie obraziłbym się gdyby to zrobiła.
1
@Cule1234
Ten transfer to błąd.
0
@jacobFCB
O proszę, ja robiłem na 125 xD haha no to mój błąd, pardon :D