0

@Aragorn33

Piszesz tak, jakby szoszony to byli specjaliści w swoich dziedzinach

0

@Matheu12

Nie mamy DP ani LS a Twoim zdaniem skład jest jak najbardziej wystarczający? XD wystarczający do czego, do bitke o top3 La ligi i wyjście z grupy LM(przy dobrych wiatrach) ?

0

@DonAndresFCB

Może się założyli z Laporta że nie przerżnie 2 kolejnych z rzędu, na co Laporta odpowiedział „potrzymaj mi burgera”

0

@mcsarna

Nie musi ale będzie. Nie można niczego ugrać z człowiekiem który nie ma za grosz samokrytyki, a wszystkie porażki zrzuca na wszystko dookoła tylko nie na siebie.

9

@michaleu

Miłość od pierwszego przelewu

7

@michaleu

To prawdziwa miłość xDD

0

@Firestone

Spójrz jaką kadrę miał Koeman a jaka Xavi.

1

Przez chwilę miałem nadzieję że autor zostawi pusty artykuł z samym tytułem xD

2

@vangoor

Właśnie uświadomiłeś mnie, że nie jestem gotowy na kolejny sezon tych idiotycznych konferencji prasowych w ich wykonaniu. W ich, bo Laporta też ma nierówno pod sufitem ostatnimi czasy.

28

Dla mnie to niepojęte. Xavi przejebal wszystko z kretesem, i stwierdził że zostanie, a gruby populista Laporta jest zachwycony. Czy to czasem nie on powiedział, że gdyby to nie był Xavi to już dawno byłby zwolniony? Czy to nie Laporta mówił że minimum dwa trofea wygrają w tym sezonie? Z nas już śmiechy, przerodziły się w współczucie.

O pracy nad transferem podstarzałego Silvy za 60 mln czy słabego Olmo nie wspomnę. Równia pochyla.

13

Niech mnie ktoś uszczypnie. Jeszcze pracują nad Olmo…

1

@Popitek12

W wykonaniu Cugowskiego jak najbardziej

0

@TR3YWAY

Ile można siedzieć o koktajlu. Czas napełnić ten wielki bęben

1

@Rust_Cohle

Przeprowadź się na ostatnie piętro w wieżowcu, i zrzucaj mu żarcie na parter

1

@Culer9002

Dostęp do komputerów w Choroszczy podobno jest ograniczony

0

@TR3YWAY

Nie, po prostu la bambowicze mają wiele twarzy, Jak Sentino/Tatuazyk/Sebastian Alvarez

6

@blakkudium

Laporta zamówił koktajl z burgerów

0

@Emhyr

Zgodnie z jakim planem? Z planem w którym rezygnują z czego tylko się da żeby zmieścić się w budżecie?

9

Nie wiem co jest gorsze, to że chłop został niedawno „przedłużony” na stanowisku, czy to że Barcelona głosowała za jego podwyżką wynagrodzenia xDDDD idioci rządzą i liga, i naszym klubem.

1

@HypeR

Tylko że Bernardo to nie jest typowy SP. W dodatku ma 30 lat, dostanie kosmiczny kontrakt a za dwa lata nie będziemy mogli się go pozbyć. Zdecydowanie nie dla tego transferu.

11

Na początku myslalem, ze powrót Laporty to najlepsze co może spotkać ten klub. Rzeczywistość utwierdza mnie w przekonaniu jak bardzo się mylilem.

10

30 letni Portugalczyk za 60mln byłby „gwiezdnym wzmocnieniem”… Dlaczego Barcelona nie uczy się na swoich błędach. Niepojęte.

0

@jacobFCB

Ja byłem „lepszy”, bo kupiłem od kolegi Aprilie RSV 1000, i pamiętam ze kilkanaście kilometrów do domu to wracałem na drugim biegu, a jak zsiadłem to miałem drgawki XD Drag Stara 1100 miał ojciec, bardzo przyjemny motocykl

2

@FCBparasiempre

Już po bramce z tyłka Ramiresa, czułem że się nie uda. Szkoda, chociaż bardziej żal mi było rewanżu z Interem. Tamta bramka Krkicia była prawidłowa…

4

@Popitek12

Jeden z najpiękniejszych momentów mojego kibicowskiego życia. Byłby idealny gdyby zdobył to będąc zawodnikiem Barcy, bo to PSG drażni jak drzazga w dzyndzlu

12

@norbi77

No i w Paryżu czułby się jak w dżungli. Tzn jak u siebie chciałem napisać, przepraszam za przejęzyczenie

0

@jacobFCB

U nas były 125 i 250, ja wylosowałem 125 :D

2

To pozwoli być jeszcze bardziej atrakcyjnym kierunkiem dla piłkarzy. Barcelona może zrobić to samo, i nie obraziłbym się gdyby to zrobiła.

1

@Cule1234

Ten transfer to błąd.

0

@jacobFCB

O proszę, ja robiłem na 125 xD haha no to mój błąd, pardon :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?