Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq
Ale sam się wyjaśnił, mówiąc że nie licząc akcji ofensywnych xD to na jakiej podstawie oceniać ofensywnego pomocnika haha
0
Żeby tylko Pedri się nie połamał xD
0
@Ziemny
Nikt nie da za niego 80mln
0
@karci0
Sam się na nią wpisał, i po chwili sam się z niej wypisał :D
1
Komentarz usunięty
0
@SinMistico
Bernardo? Na co nam kolejny dziadek który pogra rok czy dwa
2
Liniowy nie podniósł a główny już wie że spalony xDD
0
Ten mecz to jest idealne podsumowanie sezonu. Sezonu w którym mistrz jest znany zanim się rozpoczął. My tego mistrzostwa poprostu nie możemy wygrać.
0
Hahahahaahahah nie mam pytań
3
To jest bramka jak chuj
0
Hahahaha jeszcze na goła nas wyruchali
0
Araujo kolejny raz łamie linie i łapy do góry xD
5
Szukał karnego pet
0
Bronimy 1:0 od 5 minuty xDD
0
Nie dostał białej nagrody? Rasizm obrzydliwy
1
O ile ten stadion robi wrażenie pod względem technologicznym, to z wyglądu wygląda jakby hindus w sandale w gówno wdepnął
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie rozumiem jak można dalej tłumaczyć jedno i to samo. Barcelona jest w finansowej dupie, więc logiczne że ktoś z pierwszej drużyny będzie musiał zostać sprzedany. To, że lepiej byłoby sprzedać kogoś innego to jedno, a to że nikt za kogoś innego nie proponuje takich pieniędzy jak za Araujo to drugie. Moim zdaniem na jego sprzedaż (jeżeli do niej dojdzie to mam nadzieję że kwota będzie 80/90mln +) wpływa nie tyle błąd z PSG, co rozwój Cubarsiego. Gdyby nie wszedł z buta do pierwszej drużyny prezentując taki poziom, to nikt nie myślałby nawet o sprzedaży Araujo.
0
@Rewolucja123
Mbappe ma bana na ZP za odejście z PSG. Francuzi mają foszka xd
0
Czy sędziowie nas dymają? Tak.
Czy Mesut mówi prawdę i powinniśmy patrzeć na siebie i swoje błędy? Tak.
Można się rozejść
0
Oho, na fanpage białego męczennika już artykuły o ZP dla Bellinghama. Czyli ZP znowu jest wartościowa xD
5
Oby to nie doszło do skutku. Dość mamy średnich Hiszpanów za przesadzone kwoty. Jeden Torres nam wystarczy.
5
@Kubsoleon
Ale białych kiepów wysypało xD
0
@Kuba_1
50/60mln + Kimmich i deal
2
@cules100pro
Pep potrzebuje świeżego powietrza i praca w Barcelonie. Wybierz jedno
0
@TR3YWAY
Zdecydowanie nie. Chłop wszędzie robi gnój.
1
Jeszcze się popłacz. Przyznaj się do błędu, przeproś jak Yamal a nie miunczysz coś o kodeksach.
6
@MesQueUnClub_87
Skoro ten Lunin taki dobry, i tak wyczuwa te strzały to może na front by się nadał
1
@chosenone
Barcelona to jest zmęczona od samego wychodzenia na boisko xD
0
Kto dał dojść rudemu do głosu