0

@qbuteq

Ale sam się wyjaśnił, mówiąc że nie licząc akcji ofensywnych xD to na jakiej podstawie oceniać ofensywnego pomocnika haha

0

Żeby tylko Pedri się nie połamał xD

0

@Ziemny

Nikt nie da za niego 80mln

0

@karci0

Sam się na nią wpisał, i po chwili sam się z niej wypisał :D

1

Komentarz usunięty

0

@SinMistico

Bernardo? Na co nam kolejny dziadek który pogra rok czy dwa

2

Liniowy nie podniósł a główny już wie że spalony xDD

0

Ten mecz to jest idealne podsumowanie sezonu. Sezonu w którym mistrz jest znany zanim się rozpoczął. My tego mistrzostwa poprostu nie możemy wygrać.

0

Hahahahaahahah nie mam pytań

3

To jest bramka jak chuj

0

Hahahaha jeszcze na goła nas wyruchali

0

Araujo kolejny raz łamie linie i łapy do góry xD

5

Szukał karnego pet

0

Bronimy 1:0 od 5 minuty xDD

0

Nie dostał białej nagrody? Rasizm obrzydliwy

1

O ile ten stadion robi wrażenie pod względem technologicznym, to z wyglądu wygląda jakby hindus w sandale w gówno wdepnął

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2


Nie rozumiem jak można dalej tłumaczyć jedno i to samo. Barcelona jest w finansowej dupie, więc logiczne że ktoś z pierwszej drużyny będzie musiał zostać sprzedany. To, że lepiej byłoby sprzedać kogoś innego to jedno, a to że nikt za kogoś innego nie proponuje takich pieniędzy jak za Araujo to drugie. Moim zdaniem na jego sprzedaż (jeżeli do niej dojdzie to mam nadzieję że kwota będzie 80/90mln +) wpływa nie tyle błąd z PSG, co rozwój Cubarsiego. Gdyby nie wszedł z buta do pierwszej drużyny prezentując taki poziom, to nikt nie myślałby nawet o sprzedaży Araujo.

0

@Rewolucja123

Mbappe ma bana na ZP za odejście z PSG. Francuzi mają foszka xd

0

Czy sędziowie nas dymają? Tak.
Czy Mesut mówi prawdę i powinniśmy patrzeć na siebie i swoje błędy? Tak.
Można się rozejść

0

Oho, na fanpage białego męczennika już artykuły o ZP dla Bellinghama. Czyli ZP znowu jest wartościowa xD

5

Oby to nie doszło do skutku. Dość mamy średnich Hiszpanów za przesadzone kwoty. Jeden Torres nam wystarczy.

5

@Kubsoleon

Ale białych kiepów wysypało xD

0

@Kuba_1

50/60mln + Kimmich i deal

2

@cules100pro

Pep potrzebuje świeżego powietrza i praca w Barcelonie. Wybierz jedno

0

@TR3YWAY

Zdecydowanie nie. Chłop wszędzie robi gnój.

1

Jeszcze się popłacz. Przyznaj się do błędu, przeproś jak Yamal a nie miunczysz coś o kodeksach.

6

@MesQueUnClub_87

Skoro ten Lunin taki dobry, i tak wyczuwa te strzały to może na front by się nadał

1

@chosenone

Barcelona to jest zmęczona od samego wychodzenia na boisko xD

0

Kto dał dojść rudemu do głosu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?