Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto dał dojść rudemu do głosu
0
@FcPortoFan1999
Przez chwilę dałem się złapać xD
0
@Encore
No widać po nim że często graliście razem xD
4
@tomek8756
Zapomnij
3
@Faro
Myślał że to drzewo może
4
Komentator wziął spodnie na zmianę?
0
@MesQueUnClub96
A ja wiem, real to wygrywa
0
Przyglup z Polsatu będzie podważał Pepa xDD
3
Nie no, mierdy w karnych to wezmą
0
@koziar
Ogólnie te bramki realu to ciężkie klopsy w tym dwumeczu xD
0
A u pepa znowu bez zmian xD
0
Hindus umar xD żałosny typ
13
Ten z Polsatu komentator to drgawek w głosie dostaje jak Real ma akcje. Masakra
6
Ten z Polsatu kiep jaki podniecony xDD
0
@Cule1234
Zaufany bo darmowy, a i o transfery nie będzie męczył buły xD
0
@LM10GOAT
Marquez na rok, później potężny Jurgen
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Bobo25
Nie wiem gdzie Ty widzisz podzielonych ekspertow, jak la bamba jest zgodna
1
@HighestInTheRoom
Jaki Arsenal xD niech wygra City, bo to chyba jedyna drużyna która ma kadrę żeby obronić LM, i wyrównać rekord realu
0
@Fake69
Za co im podziękował?
0
@Fake69
To nie pierwsza sytuacja gdzie prezydent po daniu dupy przez piłkarzy, schodzi i gratuluje, pochwała.
1
@Deviler
Jak w tym klubie ma być dobrze, skoro prezydentem jest taki typ.
0
@FCB_dimiC
No ale z czego się cieszyć? Z jakich wyników Barcelony?
0
@AmigoBlancos
Nie nasłuchali się nikogo tylko patrzą na to z innej perspektywy a wczorajszy występ roku wzmocnił ich przekonania. Czy Araujo w tym sezonie przeplata mecze słabsze słabymi? Tak. Czy Araujo ma ciągle problemy z kontuzjami? Tak. Czy za Araujo można wyciągnąć ok.100mln co przy problemach finansowych klubu może zalepić dziury które poprzednie lata funkcjonowania Bartomeu i spółki wyrządziły? Tak.
Ja rozumiem obie strony, i tą która chciałaby sprzedaży jak i drugiej która chciałaby żeby został.
0
@TR3YWAY
Nie ma na nikogo dobrego kasy po prostu. Nie ma na trenera, nie ma na transfery, nie ma na pensje. Ot cała historia
0
@Deviler
„W zarządzie uważają, że nadszedł czas na podjęcie decyzji, biorąc pod uwagę, że cele na ten sezon są praktycznie określone”
Chyba skreślone
2
@P33ck
Więc skoro nikt oprócz Pepa i Jurgena nie daje gwarancji to po co iść na półśrodki? Ja jestem w stanie wytrzymać jeszcze jeden rok nicości klubu, kosztem przyjścia za rok Jurgena. Jeden rok przy naszych ostatnich latach to nic, jeżeli efektem miałoby być kilka pięknych lat pod wodzą Kloppa.
2
Nic się nie dzieje, jest grill, są kiełbaski, jest baciata. Vamoooos
4
Najtrafniej to chyba napisał @Comentateiro. Barcelona jest niezawodna w zawodzeniu swoich kibiców. Smutne ale prawdziwe.
1
@P33ck
To Atletico to też nieźle że zagra XD 4miejsce w lidze, w LM też ćwierćfinał. Dziwne to