0

Kto dał dojść rudemu do głosu

0

@FcPortoFan1999

Przez chwilę dałem się złapać xD

0

@Encore

No widać po nim że często graliście razem xD

4

@tomek8756

Zapomnij

3

@Faro

Myślał że to drzewo może

4

Komentator wziął spodnie na zmianę?

0

@MesQueUnClub96

A ja wiem, real to wygrywa

0

Przyglup z Polsatu będzie podważał Pepa xDD

3

Nie no, mierdy w karnych to wezmą

0

@koziar

Ogólnie te bramki realu to ciężkie klopsy w tym dwumeczu xD

0

A u pepa znowu bez zmian xD

0

Hindus umar xD żałosny typ

13

Ten z Polsatu komentator to drgawek w głosie dostaje jak Real ma akcje. Masakra

6

Ten z Polsatu kiep jaki podniecony xDD

0

@Cule1234

Zaufany bo darmowy, a i o transfery nie będzie męczył buły xD

0

@LM10GOAT

Marquez na rok, później potężny Jurgen

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Bobo25

Nie wiem gdzie Ty widzisz podzielonych ekspertow, jak la bamba jest zgodna

1

@HighestInTheRoom

Jaki Arsenal xD niech wygra City, bo to chyba jedyna drużyna która ma kadrę żeby obronić LM, i wyrównać rekord realu

0

@Fake69

Za co im podziękował?

0

@Fake69

To nie pierwsza sytuacja gdzie prezydent po daniu dupy przez piłkarzy, schodzi i gratuluje, pochwała.

1

@Deviler

Jak w tym klubie ma być dobrze, skoro prezydentem jest taki typ.

0

@FCB_dimiC

No ale z czego się cieszyć? Z jakich wyników Barcelony?

0

@AmigoBlancos

Nie nasłuchali się nikogo tylko patrzą na to z innej perspektywy a wczorajszy występ roku wzmocnił ich przekonania. Czy Araujo w tym sezonie przeplata mecze słabsze słabymi? Tak. Czy Araujo ma ciągle problemy z kontuzjami? Tak. Czy za Araujo można wyciągnąć ok.100mln co przy problemach finansowych klubu może zalepić dziury które poprzednie lata funkcjonowania Bartomeu i spółki wyrządziły? Tak.

Ja rozumiem obie strony, i tą która chciałaby sprzedaży jak i drugiej która chciałaby żeby został.

0

@TR3YWAY

Nie ma na nikogo dobrego kasy po prostu. Nie ma na trenera, nie ma na transfery, nie ma na pensje. Ot cała historia

0

@Deviler

„W zarządzie uważają, że nadszedł czas na podjęcie decyzji, biorąc pod uwagę, że cele na ten sezon są praktycznie określone”

Chyba skreślone

2

@P33ck

Więc skoro nikt oprócz Pepa i Jurgena nie daje gwarancji to po co iść na półśrodki? Ja jestem w stanie wytrzymać jeszcze jeden rok nicości klubu, kosztem przyjścia za rok Jurgena. Jeden rok przy naszych ostatnich latach to nic, jeżeli efektem miałoby być kilka pięknych lat pod wodzą Kloppa.

2

Nic się nie dzieje, jest grill, są kiełbaski, jest baciata. Vamoooos

4

Najtrafniej to chyba napisał @Comentateiro. Barcelona jest niezawodna w zawodzeniu swoich kibiców. Smutne ale prawdziwe.

1

@P33ck

To Atletico to też nieźle że zagra XD 4miejsce w lidze, w LM też ćwierćfinał. Dziwne to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?