0

@lampka

Oo powitać białego. Tak, Rodrygo to herbatnik.
Vini - piłkarsko nie herbatnik, poza piłkarsko to zakalec.

Endrick czy „no-name” Roque(btw który kręcił lepsze staty od wonderkida xD) - ich nie oceniam bo zweryfikuje ich Hiszpania. No ale może dodasz coś nie coś o tych co z Brazylii nie wypalili, czy nie pasuje to do narracji? Pozdrawiam cieplutko


0

@Rastafarnianin

A po co im szkółka, skoro papa Perez woli wydawać po kilkadziesiąt mln na brazylijskie herbatniki które są hype’owane w tamtejszych mediach

1

@macio_944

Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało z frekwencja przy ligowych meczach z dołem tabeli. Chętnie się wybiorę po otwarciu na jakiś mecz żeby zobaczyć to na żywo i porównać do „starego” Camp Nou

0

@RichardWinters

Chyba kierownik ma wolne co, że masz tyle czasu żeby chować się między regałami i odpisywać na moje komentarze? Nawet bawi mnie konwersacja z Tobą. Wiesz czym ty się różnisz od kury?

0

@ferdas_rawa

Nie masz racji, obie formy są poprawne. Wystarczy zajrzeć do wielkiego słownika poprawnej polszczyzny.

0

@ferdas_rawa

No dobra, skoro już się zesrales że napisałem „byczku” i zacząłeś wyjeżdżać z jakimś hamowaniemto i ja zmienię ton wypowiedzi.

„A co do kasy, trenerzy mają swoich piłkarzy, których po prostu mogą mieć taniej, wystarczy telefon... ”

Piszesz o wywieraniu presji przez zawodników, o tym że trener ma swoich piłkarzy i za przykład dajesz…. Dembele. Tego dembele, za którego Barcelona zapłaciła ponad 100mln euro. Świetny przykład xDD


Barcelona w 2023/2024 będzie mieć wyższe przychody niż wydatki, zaczynamy nawet być na plusie. „

Nigdzie nie napisałem że mamy większe wydatki niż przychody to raz, dwa - pomyliłeś sezony, bo 23/24 mamy na chwilę obecną. Na plusie jesteśmy nie przez świetne prosperowanie klubu, tylko przez machloje Laporty, który robi wszystko żeby zmieścić się w FFP i móc chociaż rejestrować zawodników. Dla mnie to symbol biedy, bo kto widział żeby klub nie mógł rejestrować zawodników z nie wysokimi kontraktami. A Ty coś jeszcze piszesz o tym że jesteśmy na plusie. Boże.

„od tego sezonu ZNOWU jesteśmy na plusie, więc właśnie zaczęliśmy wyłazić z gów... i to Xavi odegrał w tym taką rolę jaką ty widzisz dla Marqueza.„

To wyjaśniłem Ci wyżej. To że w przyszłym sezonie schodzimy z zaległych pensji (nie, to wcale nie oznaka biedy że prosiliśmy zawodników o rozłożenie wypłat na raty) nie oznacza że jesteśmy na plusie. To zasługa tylko i wyłącznie inteligentnej księgowości, dźwigni itd a nie dobrej kondycji finansowej klubu.


„kase bym się nie marwił, właśnie remontujemy Camp Nou za grube miliony... nie mamy kasy więc robotnicy pracuję za miskę ryżu? Pójdzie na to, albo już poszło 1,5 mld euro...”

Za grube miliony które są pożyczka. Tak wiem, że żaden klub nie robi tego za gotowke. Remont Camp Nou to nie tyle efekt dobrego stanu finansow co czystej konieczności. Chyba nie muszę Ci mówić w jakim stanie był już stadion (o ile byles, ja byłem więc wiem o czym mówię). Barcelona to gigant na glinianych nogach. Tutaj wystarczy jeden zły ruch ( a moim zdaniem konsekwencje tych wszystkich dźwigni które były żeby wygrać wybory przez Laporte, i ucieszyć kibiców sukcesu, wyjadą prędzej czy później) i wszystko idzie do piachu, więc nie uważam żeby Klub był w na tyle komfortowej sytuacji finansowej (tak jak Ty to przedstawiasz) żeby bez problemu sięgać po trenerów z topu i dawać im to czego chcą. Na chwilę obecną.

My nawet nie mamy pieniędzy żeby wykupić kluczowego Cancelo, rejestracja Inigo też była na wałku. O przedłużaniu umów obecnych piłkarzy nawet nie wspominam. Serio będziesz się dalej upierał przy swoim?

1

@BORO_12

Też racja

0

@GABVI36

Noo moim zdaniem według mnie parę niedociągnięć jest

0

@TR3YWAY

A w praktyce :

Pedri - kontuzja mięśniowa

Araujo - drobne przeciążenie

Ferran- kopie się po czole

Cancelo - obrona? A na co to komu potrzebne


2

Mam tylko nadzieję że Ilkay nie wyłapie kartki w meczu z Cadizem

0

@RichardWinters

Myślę że odstęp lat od czasu ukończenia przeze mnie podstawówki do dnia dzisiejszego jest dłuższy niż Twój żywot. Widzę też ze do podstawówki chodziłeś w kratkę, bo w środku zdania nie używa się „mnie” tylko „mi”. Także ja idę sobie szczekać, a Ty wróć do nauki.

5

@ViscaelBarca2007

Bo być może tak jest. Nie słychać było o zainteresowaniu jego osoba przez inne kluby z top5 lig

1

@Firestone

To nie mogło wypalić, gdy Neymar i Mbappe dublowali swoje pozycje. W MSN każdy znał swoje miejsce dlatego to funkcjonowało zjawiskowo.

0

@RichardWinters

Jesteś upośledzony czy tylko udajesz?

1

@ArcziArtt

Sądzę że potrzebujemy LS bo od odejścia Neymara nie mamy nikogo dobrego na te pozycje, a Messinho to PS gdzie przez najbliższe lata będzie rządził Lamine Yamal.

0

@qbuteq

Ładnie się łapsko wyrobiło od dźwigania zgrzewek wody dla ławki rezerwowych co

5

@TR3YWAY

I dlaczego mi to robisz… znowu dostanę bilet na los banos

1

@ferdas_rawa

„A co do kasy, trenerzy mają swoich piłkarzy, których po prostu mogą mieć taniej, wystarczy telefon... ”

Ale wiesz byczku, że to nie zawodnik o tym decyduje tylko klub w którym gra?

„My nie jesteśmy biedni, my nie jesteśmy - tak jak kiedyś - najbogatsi. ”

Ja mam inne widzenie tego problemu, bo mamy więcej długów niż Laporta ma kg (a to całkiem dużo) w dodatku większa część naszych przychodów pokrywają wydatki. Więc moim zdaniem jest to bieda. Nikt nie chce wiązać się z Rafa na wieki, ale dopóki finansowo nie wyjdziemy z gowna, to nie widzę sensu rzucania się na trenera z topu i robienia kolejnych dźwigni. Przykład np. Torresa pokazuje że takie transfery są po prostu nie trafione.

5

@MesQueUnClub96

Za dużo masturbacji, i Ci się włosy przyklejają do ręki. (͡• ͜ʖ ͡•)

0

@Blanco16

Ładnie to tak pić przed południem?

2

Ehh ale to Ty dzwonisz… ☕️☕️

5

@ferdas_rawa

No i wyjaśniłeś sam siebie. Piszesz że potrzebujemy dużego nazwiska a chwilę później piszesz że nie możemy konkurować finansowo. Nie sądzisz że jedno z drugim się gryzie? Żadne trenerskie duże nazwisko tu nie przyjdzie jeżeli nie dostanie wzmocnień których potrzebuje do wdrożenia swojej myśli trenerskiej. Więc skoro nie mamy kasy na zawodnikow, to i żadne duże nazwisko trenerskie tu nie zawita. Koniec historii

0

Odpowiedz brzmi : żaden.

Artykuły rodem z notatnika, typu kapitan ligi mistrzów itd.

0

@BORO_12

A ja uważam że skoro się boi, to z tym kolanem nie jest do końca okej i on ma tego swiadomosc.

0

@Commandement

No to mamy zgodę, bo ja nigdzie nie broniłem tego typa z BMW, tylko podkreślałem że Ci co blokują lewy pas nie są bez winy

0

@Criss18Barca

Jak on w bluzie z kapturem w moim mieście po nocy w kasynie się szlaja xd

0

@Commandement

Nie, znowu nie zrozumiałeś xD jeżeli ktoś nie zmienia pasa pomimo że ma wolny prawy, to owszem wyprzedzam prawym, bo jest to zgodne z przepisami. :D

0

@panczo

Spójrz na przepisy zanim zaczniesz się wymądrzać. W Polsce obowiązuje ruch prawostronny, więc masz obowiązek trzymania się prawego pasa a za jazdę ciągle na lewym są mandaty. Nie wiem dlaczego pocicie się o te BMW (przecież ja nie mam kurwa BMW xD) ale powtarzam, lewy pas to nie droga krzyżowa, kończysz wyprzedzać jeden pojazd to zjeżdżasz a nie wyprzedzasz na odcinku kilku kilometrów kilkanaście aut bo masz taki kaprys

0

@Commandement

Nie nie nie, nie twierdzę że siedzenie na dupie to coś dobrego bo też mnie to wkurza. Odnoszę się o te pretensje o mruganie. Zaczął mrugać jak był sporo z tyłu, a z nagrania widać że przez ten czas co dojechał do zderzaka prawy pas był wolny. Dlaczego książę z lewego nie zjechał? Niemcy np mruganie traktują jako prośbę i zmianę pasa, a Polacy są wielce obrażeni jak ktoś jedzie szybciej i mrugnie żeby mu zjechać. Ja się już nauczyłem, i wyprzedzam prawym jak ktoś nie raczy zjechać. Uprzedzając pytanie, Czy jest to zgodne z prawem? Oczywiście że tak.

0

@draxidox

Nie trafiłeś mordziu, ale wkurza mnie ciśnięcie tych co mrugają a nie tych co z lewego pasa robią drogę krzyżową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?