Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@karci0
Ta, Gundo przez 84 minuty spowalniał grę
2
A ten terrorysta co się pruje
0
Co za śmieć na nogi poluje
2
Oho, populacja drewna zwiększyła się
1
Typowa FC Barce1:0na.
0
@VegetaPolska
Co ty porównujesz xDDD
3
I znowu Roque na bok pójdzie. Co za taktyczny impotent xDD
1
I za co Laporta chce te lepsze warunki od sponsorów? Za pokazywanie co tydzień takiego paździerza?
0
Ten Felix się nie nadaje do Barcelony.
1
@MesQueUnClub_87
Może tak na prawdę to Ty jesteś ich największą pokusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Criss18Barca
Lubiłem na początku oglądać jego skróty la liga z autorskim komentarzem. Później czym większy fejm i im dalej w las tym gorzej
1
Boli was un nuevo vinicius?
0
@DonMatteo901
Nasze służby? W USA już dawno policja by zrobiła porządek z tymi co nie potrafią się zachowywać na proteście. Całą ta nagonka o złej policji i świętych rolnikach to jeden wielki żart.
3
@lampka
Nieobiektywny biały rycerz, to jest to czego trzeba na tej stronie xD
1
@FcPortoFan1999
* i płacz o rasizm nie był tak rozwinięty jak w 2024.
Alves pokazał jak się obchodzić z rasizmem, za akcje z bananem dożywotni props.
0
@FcPortoFan1999
Mordziu, Jak on jest zawodnikiem innej znanej federacji, Clown MMAdrid
3
Ciekawe czy jakby pomalować Suareza czarna farba, to czy za ugryzienie też miałby taką jazdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@poskus
Czytając Twój komentarz nawet zacząłem żuć gumę jak Ancelotti
14
Żadnej wzmianki o skandalu sędziowskim?
8
Komentarz usunięty
0
@Faro
Boi się że sędzia zagwiżdże to unika gry
2
@czudi17
Co Ty mówisz, nas ostatnio byle ogórek z La Liga potrafi zdominować, więc zero zaskoczenia gdyby Lipsk też to zrobił
5
Widzę Real dziś w swojej flagowej formacji 4-3-3-3 na Lipsk wyszedł
4
@Barcasub
Widać że nie masz zwierząt. To odruch bezwarunkowy, ja żeby swoje uratować też bym wbiegł i nie uważam to za niemądre zachowanie
1
@HighestInTheRoom
Pytanie czy to Ruskie, czy czasem Ukraina nie próbuje desperacko wciągnąć NATO do konfliktu wywołując 3 WŚ
5
@semafor Klopp to marzenie. Nawet poświęcając np. Dwa lat bez LM kosztem ustabilizowania kadry. Wtedy miałbym pewność że te dwa lata byłyby fundamentem pod drużynę która poszłaby w ogień za swojego trenera. Czyli coś, czego w Barcelonie nie ma od dawna i co moim zdaniem jest przyczyną wielu porażek Barcy.
2
@Arden
Ukraińcy nie są głupi. Wiedzą że jak pójdą na udry i zablokują furtki przerzutowe z Polski, to jedyne co dostaną na wojnę to pocztówki dostarczone przez gołębie.
Chociaż moje zdanie jest takie że to nie jest wdzięczny naród, i prędzej czy później nam Ukraina odpłaci.
0
@Encore
No to hindus na sprzedanie, a wjeżdża Mbappe z Dembele na plecach
0
@FcPortoFan1999
Bez przesady. Z City na chwilę obecną nikt nie ma szans w dwumeczu. No może Real w formacji 4-3-3-3
0
@Dari0G
Sele pa są są?