1

@karci0
Ta, Gundo przez 84 minuty spowalniał grę

2

A ten terrorysta co się pruje

0

Co za śmieć na nogi poluje

2

Oho, populacja drewna zwiększyła się

1

Typowa FC Barce1:0na.

0

@VegetaPolska

Co ty porównujesz xDDD

3

I znowu Roque na bok pójdzie. Co za taktyczny impotent xDD

1

I za co Laporta chce te lepsze warunki od sponsorów? Za pokazywanie co tydzień takiego paździerza?

0

Ten Felix się nie nadaje do Barcelony.

1

@MesQueUnClub_87

Może tak na prawdę to Ty jesteś ich największą pokusa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Criss18Barca

Lubiłem na początku oglądać jego skróty la liga z autorskim komentarzem. Później czym większy fejm i im dalej w las tym gorzej

1

Boli was un nuevo vinicius?

0

@DonMatteo901
Nasze służby? W USA już dawno policja by zrobiła porządek z tymi co nie potrafią się zachowywać na proteście. Całą ta nagonka o złej policji i świętych rolnikach to jeden wielki żart.

3

@lampka

Nieobiektywny biały rycerz, to jest to czego trzeba na tej stronie xD

1

@FcPortoFan1999

* i płacz o rasizm nie był tak rozwinięty jak w 2024.

Alves pokazał jak się obchodzić z rasizmem, za akcje z bananem dożywotni props.

0

@FcPortoFan1999

Mordziu, Jak on jest zawodnikiem innej znanej federacji, Clown MMAdrid

3

Ciekawe czy jakby pomalować Suareza czarna farba, to czy za ugryzienie też miałby taką jazdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@poskus

Czytając Twój komentarz nawet zacząłem żuć gumę jak Ancelotti

14

Żadnej wzmianki o skandalu sędziowskim?

8

Komentarz usunięty

0

@Faro

Boi się że sędzia zagwiżdże to unika gry

2

@czudi17

Co Ty mówisz, nas ostatnio byle ogórek z La Liga potrafi zdominować, więc zero zaskoczenia gdyby Lipsk też to zrobił

5

Widzę Real dziś w swojej flagowej formacji 4-3-3-3 na Lipsk wyszedł

4

@Barcasub

Widać że nie masz zwierząt. To odruch bezwarunkowy, ja żeby swoje uratować też bym wbiegł i nie uważam to za niemądre zachowanie

1

@HighestInTheRoom

Pytanie czy to Ruskie, czy czasem Ukraina nie próbuje desperacko wciągnąć NATO do konfliktu wywołując 3 WŚ

5

@semafor Klopp to marzenie. Nawet poświęcając np. Dwa lat bez LM kosztem ustabilizowania kadry. Wtedy miałbym pewność że te dwa lata byłyby fundamentem pod drużynę która poszłaby w ogień za swojego trenera. Czyli coś, czego w Barcelonie nie ma od dawna i co moim zdaniem jest przyczyną wielu porażek Barcy.

2

@Arden

Ukraińcy nie są głupi. Wiedzą że jak pójdą na udry i zablokują furtki przerzutowe z Polski, to jedyne co dostaną na wojnę to pocztówki dostarczone przez gołębie.

Chociaż moje zdanie jest takie że to nie jest wdzięczny naród, i prędzej czy później nam Ukraina odpłaci.

0

@Encore

No to hindus na sprzedanie, a wjeżdża Mbappe z Dembele na plecach

0

@FcPortoFan1999

Bez przesady. Z City na chwilę obecną nikt nie ma szans w dwumeczu. No może Real w formacji 4-3-3-3

0

@Dari0G

Sele pa są są?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?