1

Komentarz usunięty

1

Jak ktoś się do tego przychyli to wybuchnę smiechem. To będzie dowód na to że są równi i równiejsi.

1

Kwestia tego czy będzie chciał grać na PO. Jak nie będzie widział problemu w grze na boku obrony to zostawić. W przypadku ultimatum z jego strony, że chciałby grać tylko na stoperze- sprzedać za odpowiednio wysoką kwotę.

0

@MrShakira

Zdecydowanie Kamil Grosicki

18

„Zaskarżają Munuerę za pominięcie zniewag wobec Viníciusa.”


Na prawdę, za niczym tak nie czekam jak za dniem, kiedy to coś opuści la ligę i przestanie nam serwować cotygodniowe cyrki. Tydzień bez męczennictwa biednego piłkarzyka tygodniem straconym. Haaatfu.

1

@FCB_dimiC

Oj tak byczq. Miałem kiedyś taką starą frytownice, coś jak prodiż. Nie szło jej już domyć od zużycia, ale smak frytek z tego ustrojstwa był nie do podrobienia. Coś przepysznego

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

5

@lucca87

Zaraz zostanę zjedzony, ale Kimmich nie jest już ani młody, ani tani. Ja bym chyba poszukał kogoś innego.

1

@Mezocyklon87

Moim zdaniem gol Bojana na 2:0 na Camp Nou był prawidłowy. W pierwszym meczu sędzia nie podyktował też karnego, i chyba bramka na 3:1 poszła po jakimś wałku. Wiem że to już nic nie zmieni, ale jakiś tam niesmak pozostaje.

1

@Arden

No nikt o zdrowych zmysłach i minimalnym pojęciu o piłce nie traktował Interu jako faworyta do wygrania ligi mistrzów. Ich poprzedni finał to tylko i wyłącznie „szczęśliwe” ułożenie drabinki.
Dla mnie Inter to przeciętna drużyna z przebłyskami, a ostatni mocny Inter był za czasów Mourinho.

A teraz można mnie hejtować :D

0

@Arden

Jak można twierdzić że Inter jest faworytem to nie mam pojęcia xD

2

@macio_944

Ale bym obejrzał takiego Marciniaka który ustawia „białego” pajaca z 7 na plecach

0

@TR3YWAY

O ile go nie zajedzie nasz piękny sztab

1

@macio_944

Aż mi się smutno zrobiło

0

@Borneo

Zdecydowanie Inter

4

Ale bym sobie obejrzał takiego Messiego który niszczy se na luzie takie Atletico Madryt.

2

@Faro

„Oni już szukają faulu Oshimena w akcji z Cubarsim na milionowym zoomie i milionowym zwolnieniu, niesamowici są ;p i jeszcze to traktują jako faul Victora ;p wszystko żeby przykryć skandal.”

XD

0

@RanDiFCB

Majstersztyk Roberto? To Gundo zrobił w 80% te bramkę

0

@Cukson

Zdecydowanie nie.

0

Sociale Barcy to jeden wielki żart. Nie wiem kto tym zarządza, ale patrząc np. Na grafiki które profil Barcy na fb wrzuca to można się z zażenowania zapaść pod ziemie. Lepiej nie wstawiać niczego niż wstawiać takie gowno.

29

Madrycioki zawiedzione bo liczyły że „wylosują” Porto xD

1

@Popitek12

Z sosem czostkowym

1

4.20 na Napoli przy takich brakach w Barcelonie? Brzmi jak promocja na darmowe siano

0

@kulek22

Brzmi logicznie

0

@Zbyszard

Albo zaległe pensje

0

@Barca_Big_Moment

Kwestie moralne, i tego czy ktoś to lubi czy nie zostawiam bez komentarza. Jeden lubi blondynki, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Wracając do tego o czym się wypowiadałem to utrzymuje swoje zdanie. Fame MMA jest najbardziej profesjonalnie zorganizowana gala freak fightowa w Polsce.

10

Nie no ja rozumiem że każdy trener musi stanąć w obronie swojego piłkarza, ale to co wygaduje ten włoski hipokryta, przekracza wszelkie normy dobrego smaku.

3

@barcowy1899

Dlatego Fame zawsze będzie poziom wyżej od innych federacji. Tam jest to zrobione po prostu profesjonalnie.

2

@45

Nie, nie można.

2

@xavi890

Oglądałem. Pytanie czy Ty oglądasz w tym sezonie Juventus, czy w Twoich oczach to dalej klub z 2015r?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?