Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Jak ktoś się do tego przychyli to wybuchnę smiechem. To będzie dowód na to że są równi i równiejsi.
1
Kwestia tego czy będzie chciał grać na PO. Jak nie będzie widział problemu w grze na boku obrony to zostawić. W przypadku ultimatum z jego strony, że chciałby grać tylko na stoperze- sprzedać za odpowiednio wysoką kwotę.
0
@MrShakira
Zdecydowanie Kamil Grosicki
18
„Zaskarżają Munuerę za pominięcie zniewag wobec Viníciusa.”
Na prawdę, za niczym tak nie czekam jak za dniem, kiedy to coś opuści la ligę i przestanie nam serwować cotygodniowe cyrki. Tydzień bez męczennictwa biednego piłkarzyka tygodniem straconym. Haaatfu.
1
@FCB_dimiC
Oj tak byczq. Miałem kiedyś taką starą frytownice, coś jak prodiż. Nie szło jej już domyć od zużycia, ale smak frytek z tego ustrojstwa był nie do podrobienia. Coś przepysznego
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
5
@lucca87
Zaraz zostanę zjedzony, ale Kimmich nie jest już ani młody, ani tani. Ja bym chyba poszukał kogoś innego.
1
@Mezocyklon87
Moim zdaniem gol Bojana na 2:0 na Camp Nou był prawidłowy. W pierwszym meczu sędzia nie podyktował też karnego, i chyba bramka na 3:1 poszła po jakimś wałku. Wiem że to już nic nie zmieni, ale jakiś tam niesmak pozostaje.
1
@Arden
No nikt o zdrowych zmysłach i minimalnym pojęciu o piłce nie traktował Interu jako faworyta do wygrania ligi mistrzów. Ich poprzedni finał to tylko i wyłącznie „szczęśliwe” ułożenie drabinki.
Dla mnie Inter to przeciętna drużyna z przebłyskami, a ostatni mocny Inter był za czasów Mourinho.
A teraz można mnie hejtować :D
0
@Arden
Jak można twierdzić że Inter jest faworytem to nie mam pojęcia xD
2
@macio_944
Ale bym obejrzał takiego Marciniaka który ustawia „białego” pajaca z 7 na plecach
0
@TR3YWAY
O ile go nie zajedzie nasz piękny sztab
1
@macio_944
Aż mi się smutno zrobiło
0
@Borneo
Zdecydowanie Inter
4
Ale bym sobie obejrzał takiego Messiego który niszczy se na luzie takie Atletico Madryt.
2
@Faro
„Oni już szukają faulu Oshimena w akcji z Cubarsim na milionowym zoomie i milionowym zwolnieniu, niesamowici są ;p i jeszcze to traktują jako faul Victora ;p wszystko żeby przykryć skandal.”
XD
0
@RanDiFCB
Majstersztyk Roberto? To Gundo zrobił w 80% te bramkę
0
@Cukson
Zdecydowanie nie.
0
Sociale Barcy to jeden wielki żart. Nie wiem kto tym zarządza, ale patrząc np. Na grafiki które profil Barcy na fb wrzuca to można się z zażenowania zapaść pod ziemie. Lepiej nie wstawiać niczego niż wstawiać takie gowno.
29
Madrycioki zawiedzione bo liczyły że „wylosują” Porto xD
1
@Popitek12
Z sosem czostkowym
1
4.20 na Napoli przy takich brakach w Barcelonie? Brzmi jak promocja na darmowe siano
0
@kulek22
Brzmi logicznie
0
@Zbyszard
Albo zaległe pensje
0
@Barca_Big_Moment
Kwestie moralne, i tego czy ktoś to lubi czy nie zostawiam bez komentarza. Jeden lubi blondynki, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Wracając do tego o czym się wypowiadałem to utrzymuje swoje zdanie. Fame MMA jest najbardziej profesjonalnie zorganizowana gala freak fightowa w Polsce.
10
Nie no ja rozumiem że każdy trener musi stanąć w obronie swojego piłkarza, ale to co wygaduje ten włoski hipokryta, przekracza wszelkie normy dobrego smaku.
3
@barcowy1899
Dlatego Fame zawsze będzie poziom wyżej od innych federacji. Tam jest to zrobione po prostu profesjonalnie.
2
@45
Nie, nie można.
2
@xavi890
Oglądałem. Pytanie czy Ty oglądasz w tym sezonie Juventus, czy w Twoich oczach to dalej klub z 2015r?