5

@AmigoBlancos

Twoja „poprawność” na tej stronie jest aż mdła. Serio, jak mozna być tak bezjajecznym

1

@FcPortoFan1999

Sędzia zagwizdał przed dosrodkowaniem typie

0

@Rust_Cohle

Jest, ale każdy „przypadkowy” pstryczek w śmietankowych na propsie zawsze

35

Ćwiąkala zaraz wejdzie na café notatnik się splakac z rówieśnikami z podstawówki xD

4

On ma już 29lat. Kolejny wysoki kontrakt dla tak wiekowego zawodnika? Ja rozumiem że to piłkarska topka, ale warto dwa razy się zastanowić nad rozdawaniem kolejnych wysokich kontraktów dla zawodników 30letnich.

2

Spokojnie, 5minut temu faulował gracz Valencii, dla sędziego to idealny powód żeby odwołać tego karnego

0

@TR3YWAY

W fifie to złoty gol, w realnym życiu biały gol

0

Komentarz usunięty

2

No to teraz Perez wam pokaże jak się rysuje linie spalonego xDD

1

@Pedri16Future

Byli „więksi” i dokumentów o nich nie kręcili. Dla mnie to śmiesznie pompowany balonik

4

A kim jest Vinicius żeby kręcić o nim dokument? Jak to zwykły kiep któremu jeszcze niedawno reżyser benzema nie kazał podawać piłki. Chyba że to dokument pt. Jak w rok czasu stać się najbardziej znienawidzonym piłkarzem ligi XD

2

@Tridente2015

A czy to nie czasem rasistowska uwaga?

0

@tomek8756

O losie, ale repeta

0

@Pawlak1992

Albo pogrzebac. Bez wyników/gwiazd ciężko będzie zapełnić taki stadion co pokazały ostatnie lata, chociaż wiadomo że przychody są nie tylko z meczów

0

@LM10GOAT

No offence, ale zawsze zastanawiałem się jak można emocjonować się żużlem. Skąd ta zajawka?

18

Tylko kapitan, ewentualnie Męczennik Junior, bo wiadomo że jemu wolno wszystko

15

To tylko Barcelona może być tak durnie zarządzanym klubem, żeby 33letniemu napastnikowi dawać rosnący kontrakt. To się w głowie nie mieści.

8

@Lucerfi

Syn potężnego inżyniera

0

Żadna „do” naszego klubu nie powinna mieć miejsca. Dość zapychania dziur średniakami.

2

@budel17

Ooo fryteczki mmm. Najlepiej z chipsami

3

@MesQueUnClub_87

Do tego dobrze dodać np placki ziemniaczane

0

@Culer9002
Na fb? Wejdź na notatnik xD

3

Cóż za zaskoczenie xDDD

13

Jak to prawda to niech jeden i drugi się zawija z Barcelony.

15

Będzie to samo co z Xavim. Ja jestem na nie. Wygrał potrójną koronę i niech będzie z tego zapamiętany jako trener Barcelony.

6

@shahman

Oni na prawdę czują się poszkodowani? XD

11

@Lionel_Messi10

Pytanie czy to jego chata, czy miejsce do sesji Adidasa

5

@PauloPaz

Tragedia to jest jak np rodziny giną w wypadkach, a nie jak podstarzały piłkarz szturcha małolaty po kiblach

0

Spokojnie, Laporta zajrzy w Facebooku na listę swoich znajomych i na pewno kogoś znajdziemy

0

Nie, ja uważam ze pomimo strzelonej bramki zagrałeś słaby mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?