Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AmigoBlancos
Twoja „poprawność” na tej stronie jest aż mdła. Serio, jak mozna być tak bezjajecznym
1
@FcPortoFan1999
Sędzia zagwizdał przed dosrodkowaniem typie
0
@Rust_Cohle
Jest, ale każdy „przypadkowy” pstryczek w śmietankowych na propsie zawsze
35
Ćwiąkala zaraz wejdzie na café notatnik się splakac z rówieśnikami z podstawówki xD
4
On ma już 29lat. Kolejny wysoki kontrakt dla tak wiekowego zawodnika? Ja rozumiem że to piłkarska topka, ale warto dwa razy się zastanowić nad rozdawaniem kolejnych wysokich kontraktów dla zawodników 30letnich.
2
Spokojnie, 5minut temu faulował gracz Valencii, dla sędziego to idealny powód żeby odwołać tego karnego
0
@TR3YWAY
W fifie to złoty gol, w realnym życiu biały gol
0
Komentarz usunięty
2
No to teraz Perez wam pokaże jak się rysuje linie spalonego xDD
1
@Pedri16Future
Byli „więksi” i dokumentów o nich nie kręcili. Dla mnie to śmiesznie pompowany balonik
4
A kim jest Vinicius żeby kręcić o nim dokument? Jak to zwykły kiep któremu jeszcze niedawno reżyser benzema nie kazał podawać piłki. Chyba że to dokument pt. Jak w rok czasu stać się najbardziej znienawidzonym piłkarzem ligi XD
2
@Tridente2015
A czy to nie czasem rasistowska uwaga?
0
@tomek8756
O losie, ale repeta
0
@Pawlak1992
Albo pogrzebac. Bez wyników/gwiazd ciężko będzie zapełnić taki stadion co pokazały ostatnie lata, chociaż wiadomo że przychody są nie tylko z meczów
0
@LM10GOAT
No offence, ale zawsze zastanawiałem się jak można emocjonować się żużlem. Skąd ta zajawka?
18
Tylko kapitan, ewentualnie Męczennik Junior, bo wiadomo że jemu wolno wszystko
15
To tylko Barcelona może być tak durnie zarządzanym klubem, żeby 33letniemu napastnikowi dawać rosnący kontrakt. To się w głowie nie mieści.
8
@Lucerfi
Syn potężnego inżyniera
0
Żadna „do” naszego klubu nie powinna mieć miejsca. Dość zapychania dziur średniakami.
2
@budel17
Ooo fryteczki mmm. Najlepiej z chipsami
3
@MesQueUnClub_87
Do tego dobrze dodać np placki ziemniaczane
0
@Culer9002
Na fb? Wejdź na notatnik xD
3
Cóż za zaskoczenie xDDD
13
Jak to prawda to niech jeden i drugi się zawija z Barcelony.
15
Będzie to samo co z Xavim. Ja jestem na nie. Wygrał potrójną koronę i niech będzie z tego zapamiętany jako trener Barcelony.
6
@shahman
Oni na prawdę czują się poszkodowani? XD
11
@Lionel_Messi10
Pytanie czy to jego chata, czy miejsce do sesji Adidasa
5
@PauloPaz
Tragedia to jest jak np rodziny giną w wypadkach, a nie jak podstarzały piłkarz szturcha małolaty po kiblach
0
Spokojnie, Laporta zajrzy w Facebooku na listę swoich znajomych i na pewno kogoś znajdziemy
0
Nie, ja uważam ze pomimo strzelonej bramki zagrałeś słaby mecz