0

@Dari0G

Sele pa są są?

0

@Pedri16Future

Bez przesady, chłop gada niestworzone rzeczy a ktoś serio myśli że ona miała klame xD

3

@kamiVeB

Z PL bez problemu ktoś wyłoży takie siano. Chelsea większych placków kupowała za większe pieniądze.

8

@bari_94

Zasłużyli. A później że te ofermy oddychają rękawami po 60minutach xD

2

@AFA

Bez kitu, aparat na zęby i po kilku miesiącach będzie wyglądał jak Paluch

1

@Luciano99

Ale Facebook nie uciągnie czy Jowita

2

@michal26

No moim zdaniem 3/3.5 to słabe spotkanie, przeciętne to 5/6,

0

@MarioVeB!

Zależy i która pytasz

17

Ten od namierzania z la bamby sie wqrwil i wam zablokował fejsbuki. I co teraz powiecie gagatki?

2

@PiotrR

Złota gwiazdka przy nicku to jest to mordziu

2

Raphinha- przeciętne spotkanie 3.5 ocena. To jest ocena przeciętnego spotkania? Widać jak spadły niektórym standardy.

0

@ProMILs

1000% Sergio Busquets xD

16

Każdy kibic Barcelony by chciał żebyście pokazali odrobinę osobowości.

0

Brak zaskoczenia.

20

Typowa Barcelona. Zamiast szukać problemu w sztabie medycznym, to lepiej wydupcyc piłkarza. Taka narracja będzie pasowała populiście Laporcie, żeby sprzedać piłkarza i ratować budżet. Na prawdę ciężko jest być kibicem Barcelony w ostatnich latach.

0

Polska carbonara, czyli przecieraki z jajkiem i boczkiem

0

@Sewren122

Dokładnie, to zadanie trenera. Motywacja i wpajanie tego że za wszelką cenę mają wygrać. Od czego innego jest trener? Śmieszy mnie takie gadanie jak wyżej, „oni nie mają mentalności” no kurwa…. Od tego jest trener. Xavi jest słaby, nigdy nie będzie trenerem topowym i każdy jego kolejny dzień w klubie jest dniem straconym.

3

Raphinha vs Athletic Club

0 Shots
0 Dribble attempts
0 key passes
0 Long balls
0 Successful crosses

Wygląda to pięknie xD

0

Dobra widzę to tak. Sędzia dolicza 5min a Barcelona strzela jakiegoś farfocla na 0:1 w 97 minucie. Huk pękających dup w Madrycie byłoby słychać nawet w Bydgoszczy

0

Panie sędzio, przecież gramy w waszych bialych ulubionych koszulkach, dejta karnego jakiegoś no ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty

1

@norbi77

W Madrycie mowio ze to nie dieta ino sterydy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arden
Proste że tak, sprzedać wszystkich i kupić wszystkich

1

@Barcasub

Ale tu nadal będzie narracja że kontuzje Pedriego nie są wina sztabu tylko zajechania sprzed dwóch lat xDD

4

@Barcasub

Nie tylko dzisiaj

2

@abram3k

Martinelli nie ma dryblingu? Poniosło Cię teraz

0

@SpainFanRM89

Za niewyparzoną gębę ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

0

@Dankho94isback

Felix jest za wolny na skrzydłowego.

1

Jak wejdzie Orion to skisne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?