0

@FCB_dimiC

Ewentualnie rzut karny dla Realu w następnym ich meczu

0

@Encore

To co, oddają guzika? xD

1

@MesQueUnClub_87

To było największe gowno. Lepsze były te z wyciętym plastikiem co w palcach obracałeś jedną ręką, bez wyciągania jak w tych co piszesz :p

5

Guti użył języka faktów

1

@Kuba_1

Wystarczy spojrzeć na nick tego typa, i już wiesz że nic mądrego tam nie będzie

2

@TR3YWAY

Ja zawsze uważałem fujarka za topke upośledzenia tam, ale tym artykułem klatus próbuje chyba zrzucić z tronu koleżkę :D

24

Ale tego redaktorka platfusa z notatnika dupsko piecze, skoro zrobił oddzielny artykuł odnośnie reakcji emotikon Griezmanna po derbach xDD najlepsze że nie ma tam żadnych konkretów poza próbą deprecjonowania samego zawodnika. Niezły chlew tam ba tym notatniku xD

3

Dzisiaj obchodzi swoje urodziny jeden z najlepszych LS w historii piłki, Neymar Jr! Również wszystkiego najlepszego dla Cristiano Ronaldo :D

0

@HERORICH2

Te, nie na tej stronie waflujesz skoro piszesz ze mogl „nam” dac karne xDD

5

@macio_944 spokojnie, i żółwika im Perez zalatwi tylko żeby gwizdali jak dotychczas

0

@Worny

„Kurde, miało wyjść inaczej”

1

@macio_944

Czy ja wiem czy Cwiąkała obiektywnie? Kto obiektywny skomentowałby występ Lucasa słowami „czasami zastanawiam się czy to nie obrońca z Brazylii” ? No błagam :D potrafi się wypowiedzieć obiektywnie ale tylko na przygotowanych materiałach, na żywo już tego nie kontroluje

2

@Peciak

Wiesz, teoretycznie w miche częściej dostajemy u siebie niż na wyjeździe, więc kto wie. Nadzieję zawsze warto mieć

45

Smutek w głosie Labogi i Cwiakaly to coś na co warto było czekać do 94 minuty :D

22

Sędzia teraz żałuję że doliczył tylko 4minuty xD

0

Brawo Savic! Mamy remis

2

@vangoor

Od samego początku patrzył na piłkę i ślizg był w piłke. Bez przesady też że to był faul na żółtą kartkę. Jak Jude wjechał w stopę De Paula to nie było żółtej a tam nawet nie trafił w piłkę

7

I za co ta żółta dla Saula? XD zaczyna się

1

Co to za ogórek z 17 na plecach w Atleti

0

Atleti w ataku takie same dziury w środku pola zostawia jak Barca. To się zawsze prosi o kontrę. Na boisku wygląda to jak 4-2-4 xD

1

Policja weszła przypomnieć sędziemu komu ma gwizdać? xD

0

Mendes na chwilę obecną nie ma nikogo sensownego do zaproponowania z trenerów. No ale wiadomo FCkolesiostwo to wizytówka Laporty.

4

@norbi77

Inter tak w zeszłym sezonie doszedł do finału

4

@koksik2700

To samo co w Barcelonie, terroryzuje władze klubu

4

@Szmulek


Chciał się podlizać perezowi i nie wyszło xD

2

@vangoor

Karty zostały przetasowane zanim zostały rozdane. Tutaj nie ma prawa nic innego się wydarzyć.

14

Rafa Marin to biała łajdaczka, czego innego się spodziewać?

0

@MrShakira

Moim zdaniem średniak.

1

@Jakchcesz

Że był faul na Viniciusie?

0

Mam tylko nadzieję że odwołają się od tej kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?