Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid
Im więcej takich informacji będzie się pojawiać, tym głośniejszy huk będzie jakby to upadło
1
@MESSIah16
Specjalnie go poczernili na tym zdjęciu czy jak
0
@Azi
Niczym Pena na bramce xD
0
@Azi
Plusem jest że nie drogo udało się go sprowadzić i sprawiał dobre wrażenie w Gironie? xD
1
@MesQueUnClub96
No ta, bo Leo po wygraniu wszystkiego co mógł wygrać, na pewno się przejmuje co mówią o nim jakieś fafiki. Właśnie dlatego odszedł do USA żeby już przestali gadać. A tu pada teoria że źle zrobił XD
1
@Janas11224
Dokładnie klasy nie kupisz dlatego Pudzian jej nie ma. Udowodnił to akcja w Andrychowie :)
0
Widzę że Real już się nie ukrywa i dodaje stanowisko Var u siebie na murawie
2
@Azi to co zrobił Gomes przy bramce Messiego na 3:2 na Bernabeu nie przytrafi się Oriolowi nigdy. Więc zdecydowanie Romeu
4
@BorzyKrzys
Ładniejsze z łóżka nogą wypychałem
1
@RosjaninBut
Imo to wrzucanie pieniędzy żeby odłożyć w czasie coś co jest nieuniknione.
0
@JarekS
Z bratem na mecz przyjechał?
3
@Emhyr
A później się dziwić że poziom ligi spada
4
@LM10GOAT
Przecież Gundo też chyba miał kontuzję nie?
1
@vangoor
Nie odmóżdża was ten tiktok? xD
0
„Roque dał zwycięstwo Barcelonie, która się nie poprawiła po ogłoszeniu odejścia przez Xaviego”
Jak to nie, przecież potężny trener powiedział że reakcja piłkarzy i kibiców na jego odejście była bardzo dobra xD
0
Xavi nie mówił czasem że zawodnicy nie będą grać za nazwisko? Tymczasem grilovic w podstawie najs
0
Laporta- kolesiostwo
0
@milek9722
Tak, tylko ty
1
"Konklawe w domu Lewego"
Mam nadzieję że Mundo nie chodziło o takie, jakie miało miejsce niedawno w Dąbrowie Górniczej
2
@ToWinaSedziego
Trzeba trzymać fason bo urwa można wyjechać poza bandę szybko
19
Plan jest prosty, musimy wrócić do białych koszulek wyjazdowych, wtedy będzie grało nam się lżej na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mekston
Lepiej jak 8, myślę że koło 12 już pyknie
26
Znudziło im się latanie po Posnani to przyszli na la bambe gangusy
1
@MesQueUnClub96
Ano znałem bo miałem tam konto jakieś 8lat temu, i chłop mnie straszył żebym oglądał się za siebie na ulicy bo mogę dostać prawego prostego xDD
1
@Culer9002
Ja mówię o czasach 7/8 lat do tyłu xD
0
Kiedyś na notatniku też był taki wirażka co chciał każdego na żywo rozliczać, benek_Cristiano czy jakoś tak xD
2
@Arden
Pewnie nicki zgadzają się z tymi z notatnika co xD
36
Kiełbaski a po kiełbaskach to co prawdziwe tygryski lubią najbardziej, czyli baciata
6
@esem91
Kto normalny szanuje Niemców
0
@Peciak
Ale o jakim utrzymaniu poziomu mowa? O wygrywaniu szczęśliwym 1:0 i słabej drugiej połowie sezonu w którym ugrali mistrzostwo? Kolejny raz nie wyszli z grupy LM. Więc z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że oni nawet na ten poziom nie weszli, nie mówiąc o utrzymaniu go.