0

@IronSanHybrid

Im więcej takich informacji będzie się pojawiać, tym głośniejszy huk będzie jakby to upadło

1

@MESSIah16

Specjalnie go poczernili na tym zdjęciu czy jak

0

@Azi

Niczym Pena na bramce xD

0

@Azi

Plusem jest że nie drogo udało się go sprowadzić i sprawiał dobre wrażenie w Gironie? xD

1

@MesQueUnClub96

No ta, bo Leo po wygraniu wszystkiego co mógł wygrać, na pewno się przejmuje co mówią o nim jakieś fafiki. Właśnie dlatego odszedł do USA żeby już przestali gadać. A tu pada teoria że źle zrobił XD

1

@Janas11224

Dokładnie klasy nie kupisz dlatego Pudzian jej nie ma. Udowodnił to akcja w Andrychowie :)

0



Widzę że Real już się nie ukrywa i dodaje stanowisko Var u siebie na murawie

2

@Azi to co zrobił Gomes przy bramce Messiego na 3:2 na Bernabeu nie przytrafi się Oriolowi nigdy. Więc zdecydowanie Romeu

4

@BorzyKrzys

Ładniejsze z łóżka nogą wypychałem

1

@RosjaninBut

Imo to wrzucanie pieniędzy żeby odłożyć w czasie coś co jest nieuniknione.

0

@JarekS

Z bratem na mecz przyjechał?

3

@Emhyr

A później się dziwić że poziom ligi spada

4

@LM10GOAT

Przecież Gundo też chyba miał kontuzję nie?

1

@vangoor

Nie odmóżdża was ten tiktok? xD

0

„Roque dał zwycięstwo Barcelonie, która się nie poprawiła po ogłoszeniu odejścia przez Xaviego”

Jak to nie, przecież potężny trener powiedział że reakcja piłkarzy i kibiców na jego odejście była bardzo dobra xD

0

Xavi nie mówił czasem że zawodnicy nie będą grać za nazwisko? Tymczasem grilovic w podstawie najs

0

Laporta- kolesiostwo

0

@milek9722

Tak, tylko ty

1

"Konklawe w domu Lewego"

Mam nadzieję że Mundo nie chodziło o takie, jakie miało miejsce niedawno w Dąbrowie Górniczej

2

@ToWinaSedziego

Trzeba trzymać fason bo urwa można wyjechać poza bandę szybko

19

Plan jest prosty, musimy wrócić do białych koszulek wyjazdowych, wtedy będzie grało nam się lżej na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mekston

Lepiej jak 8, myślę że koło 12 już pyknie

26

Znudziło im się latanie po Posnani to przyszli na la bambe gangusy

1

@MesQueUnClub96

Ano znałem bo miałem tam konto jakieś 8lat temu, i chłop mnie straszył żebym oglądał się za siebie na ulicy bo mogę dostać prawego prostego xDD

1

@Culer9002
Ja mówię o czasach 7/8 lat do tyłu xD

0

Kiedyś na notatniku też był taki wirażka co chciał każdego na żywo rozliczać, benek_Cristiano czy jakoś tak xD

2

@Arden

Pewnie nicki zgadzają się z tymi z notatnika co xD

36

Kiełbaski a po kiełbaskach to co prawdziwe tygryski lubią najbardziej, czyli baciata

6

@esem91

Kto normalny szanuje Niemców

0

@Peciak

Ale o jakim utrzymaniu poziomu mowa? O wygrywaniu szczęśliwym 1:0 i słabej drugiej połowie sezonu w którym ugrali mistrzostwo? Kolejny raz nie wyszli z grupy LM. Więc z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że oni nawet na ten poziom nie weszli, nie mówiąc o utrzymaniu go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?