1

@Rewolucja123

Lewandowski nawet na skuterze nie byłby tak mobilny jak Suarez w tym meczu z PSG.

1

@Brashearr

Zapomnij. Jemu można więcej

3

„Odwaga i osobowość”

I na okładce męczennik junior. Pasuje jak Dolores majtki

0

@blakkudium

Czibamba jaki kretyn. Ja rozumiem cieszyć się z wygranej, ale w taki sposób i w takich okolicznościach… czego się w sumie po nich spodziewać.


2

@skowrie

Nie czarujmy sie, przez znaczną część sezonu i na Barce spojrzało się chwilę i już się odechciewało.

0

@macio_944

Na konsole chyba, bo na PC jak wyjdzie koniec 2026 to będzie bajka xD

1

@macio_944

Jestem ciekaw ile razy zostanie przesunięta jego premiera

3

Przykro mi się patrzy, gdy mój ukochany klub sam wystawia się na publiczny ostrzał. To się nawet na mem nie nadaje.

Wygrali w rundzie jesiennej a dostali dopiero teraz? Laporta pewnie dźwignie i na to wziął.

2

@Cule1234

Boze, a co oni są czwartoligowcem żeby dostawać prezenty za pokonanie Atletico?

9

Ja osobiście jestem przeciwny. To kolejny piłkarz przed 30 za olbrzymie pieniądze z wysokim kontraktem. Pogra 2 sezony, i zostaniemy znowu z kłopotem. Niech Barcelona wkoncu zmieni swoją politykę transferową bo to do niczego nas nie zaprowadzi.

0

@RichardWinters

Myślę że od mojego wykształcenia wyższe jest jedynie Twoje mniemanie o sobie samym. Ciesze się że odpisałeś, bo to oznacza że skończyłeś zmianę na magazynie. Powodzenia jutro w robocie.


Ps. Tym że masz jeden zwój mózgowy więcej. Wiesz dlaczego? Bo nie srasz pod siebie jak chodzisz na spacer.
Trzymaj się tam parobasie

0

@ferdas_rawa


Ale ty sam nie rozumiesz o czym piszesz. Pisałeś o tym że każdy trener ma swojego piłkarza, że może być to tańszy transfer i podajesz Dembele, który niż z warunków finansowych nie ugrał. Mało tego, został przepłaconym zawodnikiem, a jego „bunt” nie oznaczał obniżki ceny dla Barcelony o czym piszesz na początku dyskusji. Serio tego nie dostrzegasz?

Piszesz że nie prowadziłem firmy( skąd to możesz wiedzieć btw) że ważniejsza jest płynność jak kapitał, upierasz się że wszystko jest cacy dług maleje jesteśmy na plusie. Tylko rozumiesz że pieniądze które „zarobiła” Barcelona z dźwigni itd to nie są pieniądze z nieba? To tak jakbyś w prywatnym życiu miał kredytów, kiepski okres itd i sprzedał np. swój samochód czy jakakolwiek inna rzecz która jest Twoja, a z tych pieniędzy spłacał zadłużenia i mówił że jest w dechę. No moje rozumowanie jest inne, ale każdy ma swoje zdanie.


No nie mógł poczekać dwóch czy trzech sezonow, a wzięcie kredytu już teraz to było ryzyko, mam nadzieję że opłacalne. Przypadek Pereza pokazuje że i tak się Barcelona z tym spóźniła, bo kredyt który wziął Real był na dużo korzystniejszych warunkach niż ten który wzięła Barcelona. Dlatego twierdzę że Barcelona nie mogła czekać dłużej z wzięciem kredytu.


Co do Cancelo, to tak, dalej uważam że nie mamy kasy żeby go kupić definitywnie po sezonie. Będzie albo kombinowanie z wypożyczeniem z opcją wykupu ( i ten przykład akurat by trafił w sens Twojej wypowiedzi o tym że zawodnik się upiera i klub idzie mu na rękę również pod względem oferty klubu, bo przykład Dembele to serio strzał w sufit) albo odejdzie gdzieś do innego klubu. Cena za niego która przewijała się w mediach nie była wygórowana więc to też nie chodzi o to że Barcelony nie stać na przepłacanie.

Co do przepłacania pensji to się w 100% podpisuje.


Nie zapominaj, że nawet na audycie było powiedziane że Barcelona wisi ponad 200mln za zaległe transfery. Ale dalej twierdzisz że mamy kasę na inne.
Wspominasz mi o tych założeniach z ćwierćfinałem LM ( bo tylko to było podane w artykule co?) ale nie wiesz jakie założenia były odnośnie mistrzostwa Hiszpanii którego raczej nie zdobędziemy, czy pucharu króla z którego odpadliśmy. Nie wspominam o tym czy zalicza się w to super puchar Hiszpanii który zostanie dopiero rozegrany ale wliczony w sezon 2023/2024. Nie pisz mi że nie przedstawiłem Ci żadnych liczb i nie jestem wiarygodny, bo ani ja, ani Ty ogólnych liczb nie znamy. Znamy ogólniki które można przeczytać przy audycie. Zresztą totalnie średnio mnie interesuje czy w Twoich oczach jestem wiarygodny, bo zarówno z mojej jak i z Twojej strony to subiektywne opinie.


0

@lampka

Oo powitać białego. Tak, Rodrygo to herbatnik.
Vini - piłkarsko nie herbatnik, poza piłkarsko to zakalec.

Endrick czy „no-name” Roque(btw który kręcił lepsze staty od wonderkida xD) - ich nie oceniam bo zweryfikuje ich Hiszpania. No ale może dodasz coś nie coś o tych co z Brazylii nie wypalili, czy nie pasuje to do narracji? Pozdrawiam cieplutko


0

@Rastafarnianin

A po co im szkółka, skoro papa Perez woli wydawać po kilkadziesiąt mln na brazylijskie herbatniki które są hype’owane w tamtejszych mediach

1

@macio_944

Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało z frekwencja przy ligowych meczach z dołem tabeli. Chętnie się wybiorę po otwarciu na jakiś mecz żeby zobaczyć to na żywo i porównać do „starego” Camp Nou

0

@RichardWinters

Chyba kierownik ma wolne co, że masz tyle czasu żeby chować się między regałami i odpisywać na moje komentarze? Nawet bawi mnie konwersacja z Tobą. Wiesz czym ty się różnisz od kury?

0

@ferdas_rawa

Nie masz racji, obie formy są poprawne. Wystarczy zajrzeć do wielkiego słownika poprawnej polszczyzny.

0

@ferdas_rawa

No dobra, skoro już się zesrales że napisałem „byczku” i zacząłeś wyjeżdżać z jakimś hamowaniemto i ja zmienię ton wypowiedzi.

„A co do kasy, trenerzy mają swoich piłkarzy, których po prostu mogą mieć taniej, wystarczy telefon... ”

Piszesz o wywieraniu presji przez zawodników, o tym że trener ma swoich piłkarzy i za przykład dajesz…. Dembele. Tego dembele, za którego Barcelona zapłaciła ponad 100mln euro. Świetny przykład xDD


Barcelona w 2023/2024 będzie mieć wyższe przychody niż wydatki, zaczynamy nawet być na plusie. „

Nigdzie nie napisałem że mamy większe wydatki niż przychody to raz, dwa - pomyliłeś sezony, bo 23/24 mamy na chwilę obecną. Na plusie jesteśmy nie przez świetne prosperowanie klubu, tylko przez machloje Laporty, który robi wszystko żeby zmieścić się w FFP i móc chociaż rejestrować zawodników. Dla mnie to symbol biedy, bo kto widział żeby klub nie mógł rejestrować zawodników z nie wysokimi kontraktami. A Ty coś jeszcze piszesz o tym że jesteśmy na plusie. Boże.

„od tego sezonu ZNOWU jesteśmy na plusie, więc właśnie zaczęliśmy wyłazić z gów... i to Xavi odegrał w tym taką rolę jaką ty widzisz dla Marqueza.„

To wyjaśniłem Ci wyżej. To że w przyszłym sezonie schodzimy z zaległych pensji (nie, to wcale nie oznaka biedy że prosiliśmy zawodników o rozłożenie wypłat na raty) nie oznacza że jesteśmy na plusie. To zasługa tylko i wyłącznie inteligentnej księgowości, dźwigni itd a nie dobrej kondycji finansowej klubu.


„kase bym się nie marwił, właśnie remontujemy Camp Nou za grube miliony... nie mamy kasy więc robotnicy pracuję za miskę ryżu? Pójdzie na to, albo już poszło 1,5 mld euro...”

Za grube miliony które są pożyczka. Tak wiem, że żaden klub nie robi tego za gotowke. Remont Camp Nou to nie tyle efekt dobrego stanu finansow co czystej konieczności. Chyba nie muszę Ci mówić w jakim stanie był już stadion (o ile byles, ja byłem więc wiem o czym mówię). Barcelona to gigant na glinianych nogach. Tutaj wystarczy jeden zły ruch ( a moim zdaniem konsekwencje tych wszystkich dźwigni które były żeby wygrać wybory przez Laporte, i ucieszyć kibiców sukcesu, wyjadą prędzej czy później) i wszystko idzie do piachu, więc nie uważam żeby Klub był w na tyle komfortowej sytuacji finansowej (tak jak Ty to przedstawiasz) żeby bez problemu sięgać po trenerów z topu i dawać im to czego chcą. Na chwilę obecną.

My nawet nie mamy pieniędzy żeby wykupić kluczowego Cancelo, rejestracja Inigo też była na wałku. O przedłużaniu umów obecnych piłkarzy nawet nie wspominam. Serio będziesz się dalej upierał przy swoim?

1

@BORO_12

Też racja

0

@GABVI36

Noo moim zdaniem według mnie parę niedociągnięć jest

0

@TR3YWAY

A w praktyce :

Pedri - kontuzja mięśniowa

Araujo - drobne przeciążenie

Ferran- kopie się po czole

Cancelo - obrona? A na co to komu potrzebne


2

Mam tylko nadzieję że Ilkay nie wyłapie kartki w meczu z Cadizem

0

@RichardWinters

Myślę że odstęp lat od czasu ukończenia przeze mnie podstawówki do dnia dzisiejszego jest dłuższy niż Twój żywot. Widzę też ze do podstawówki chodziłeś w kratkę, bo w środku zdania nie używa się „mnie” tylko „mi”. Także ja idę sobie szczekać, a Ty wróć do nauki.

5

@ViscaelBarca2007

Bo być może tak jest. Nie słychać było o zainteresowaniu jego osoba przez inne kluby z top5 lig

1

@Firestone

To nie mogło wypalić, gdy Neymar i Mbappe dublowali swoje pozycje. W MSN każdy znał swoje miejsce dlatego to funkcjonowało zjawiskowo.

0

@RichardWinters

Jesteś upośledzony czy tylko udajesz?

1

@ArcziArtt

Sądzę że potrzebujemy LS bo od odejścia Neymara nie mamy nikogo dobrego na te pozycje, a Messinho to PS gdzie przez najbliższe lata będzie rządził Lamine Yamal.

0

@qbuteq

Ładnie się łapsko wyrobiło od dźwigania zgrzewek wody dla ławki rezerwowych co

5

@TR3YWAY

I dlaczego mi to robisz… znowu dostanę bilet na los banos

1

@ferdas_rawa

„A co do kasy, trenerzy mają swoich piłkarzy, których po prostu mogą mieć taniej, wystarczy telefon... ”

Ale wiesz byczku, że to nie zawodnik o tym decyduje tylko klub w którym gra?

„My nie jesteśmy biedni, my nie jesteśmy - tak jak kiedyś - najbogatsi. ”

Ja mam inne widzenie tego problemu, bo mamy więcej długów niż Laporta ma kg (a to całkiem dużo) w dodatku większa część naszych przychodów pokrywają wydatki. Więc moim zdaniem jest to bieda. Nikt nie chce wiązać się z Rafa na wieki, ale dopóki finansowo nie wyjdziemy z gowna, to nie widzę sensu rzucania się na trenera z topu i robienia kolejnych dźwigni. Przykład np. Torresa pokazuje że takie transfery są po prostu nie trafione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?