2

@Cule1234
Jeśli jego zachciankami są placki typu Olmo, czy Morata (boże on go serio chciał xD) to niech nie spełniają jego zachcianek. Dość wyrzucania pieniędzy.

0

@DiorPrada

Sprzedać i zapomnieć. Sentyment to można mieć do miejsca w którym się wychowało, a nie do piłkarzy z nadwagą którym się nie chce walczyć o swoje bo ich stary twierdzi że są top

1

@SelloutCrowd

Nie zacznie. Kroos to czołówka światowa i mega inteligentny piłkarz. De jong nigdy nie wskoczy na ten poziom opanowania i dokładności. Z tym się trzeba urodzic

1

@Culeros25

Nie nie, z Lipskiem np było wszystko cacy xDDD

1

Niech on odejdzie razem z Xavim, bo widzę że jednemu i drugiemu klepki się poluźniły

0

Oby nie. Nie jest to odpowiednia osoba na stanowisko trenera FC Barcelony

1

@Kd

A co innego wy, kibice realu możecie powiedzieć?

1

@gordon7155

Elchiringuitotv i nawet w to nie wchodzę xDD

2

@madryt91

Nie pogrążajcie się. Sędziowie ciągną was za uszy do tego mistrzostwa.

0

@TR3YWAY

A ludzie dalej chcą żeby został xD

0

@Azi

A ja nie pisze ogólnie tylko o przypadku zawodnika wypożyczonego z innego klubu :D

2

@Azi

Nie można zwolnić zawodnika wypożyczonego to raz, dwa że dwa najważniejsze mecze sezonu zepsuł. Trzy, nie gramy o nic więc niech gra fort, bo to on jest przyszłością a nie Cancelo

0

@ArterkHD

Bez przesady, lepsi u nich grali i dostawali w czape

0

Ale tak szczerze, jak Olmo przyjdzie to ich rozjebiemy

2

Cancelo MVP. Co za kiep. Lawka do końca sezonu i ogrywać Forta

0

Modricia to już na boisku nie powinno być.

0

I dopiero teraz ten mecz będę oglądał z przyjemnością.

0

Przecież pokazał obu kartkę

0

@norbi77

Dostał też

2

Komentarz usunięty

0

Hahahaha fermin goat

1

Dzisiaj nie będę miał pretensji jak Xavi dostanie czerwoną kartkę za komentowanie sędziego.

0

Real albo nie ma już sił, albo im remis pasuje

7

Swoją drogą, Jude najebal tych one tapów w pierwszej części sezonu, a w drugiej mizerie gra fest

0

Czemu nie wejdzie fort za Cancelo? Przecież to kryminał

0

Wiedzą że Camavinga ma żółtą kartkę, to powinni to wykorzystać

2

Christensena ściągnął?

0

@qbuteq

Ale sam się wyjaśnił, mówiąc że nie licząc akcji ofensywnych xD to na jakiej podstawie oceniać ofensywnego pomocnika haha

0

Żeby tylko Pedri się nie połamał xD

0

@Ziemny

Nikt nie da za niego 80mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?