Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cule1234
Jeśli jego zachciankami są placki typu Olmo, czy Morata (boże on go serio chciał xD) to niech nie spełniają jego zachcianek. Dość wyrzucania pieniędzy.
0
@DiorPrada
Sprzedać i zapomnieć. Sentyment to można mieć do miejsca w którym się wychowało, a nie do piłkarzy z nadwagą którym się nie chce walczyć o swoje bo ich stary twierdzi że są top
1
@SelloutCrowd
Nie zacznie. Kroos to czołówka światowa i mega inteligentny piłkarz. De jong nigdy nie wskoczy na ten poziom opanowania i dokładności. Z tym się trzeba urodzic
1
@Culeros25
Nie nie, z Lipskiem np było wszystko cacy xDDD
1
Niech on odejdzie razem z Xavim, bo widzę że jednemu i drugiemu klepki się poluźniły
0
Oby nie. Nie jest to odpowiednia osoba na stanowisko trenera FC Barcelony
1
@Kd
A co innego wy, kibice realu możecie powiedzieć?
1
@gordon7155
Elchiringuitotv i nawet w to nie wchodzę xDD
2
@madryt91
Nie pogrążajcie się. Sędziowie ciągną was za uszy do tego mistrzostwa.
0
@TR3YWAY
A ludzie dalej chcą żeby został xD
0
@Azi
A ja nie pisze ogólnie tylko o przypadku zawodnika wypożyczonego z innego klubu :D
2
@Azi
Nie można zwolnić zawodnika wypożyczonego to raz, dwa że dwa najważniejsze mecze sezonu zepsuł. Trzy, nie gramy o nic więc niech gra fort, bo to on jest przyszłością a nie Cancelo
0
@ArterkHD
Bez przesady, lepsi u nich grali i dostawali w czape
0
Ale tak szczerze, jak Olmo przyjdzie to ich rozjebiemy
2
Cancelo MVP. Co za kiep. Lawka do końca sezonu i ogrywać Forta
0
Modricia to już na boisku nie powinno być.
0
I dopiero teraz ten mecz będę oglądał z przyjemnością.
0
Przecież pokazał obu kartkę
0
@norbi77
Dostał też
2
Komentarz usunięty
0
Hahahaha fermin goat
1
Dzisiaj nie będę miał pretensji jak Xavi dostanie czerwoną kartkę za komentowanie sędziego.
0
Real albo nie ma już sił, albo im remis pasuje
7
Swoją drogą, Jude najebal tych one tapów w pierwszej części sezonu, a w drugiej mizerie gra fest
0
Czemu nie wejdzie fort za Cancelo? Przecież to kryminał
0
Wiedzą że Camavinga ma żółtą kartkę, to powinni to wykorzystać
2
Christensena ściągnął?
0
@qbuteq
Ale sam się wyjaśnił, mówiąc że nie licząc akcji ofensywnych xD to na jakiej podstawie oceniać ofensywnego pomocnika haha
0
Żeby tylko Pedri się nie połamał xD
0
@Ziemny
Nikt nie da za niego 80mln