Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
„Spójrzmy na to, co stało się z Viníciusem w Realu Madryt. Grał tam dwa i pół sezonu i jest tu, gdzie jest. Tutaj, w Barcelonie, w ciągu dwóch miesięcy jest już bałagan, a ludzie chcą zabijać, zamiast pomagać.’’
Cury wybrał język faktów.
2
Klub ma ponad miliard długu, a populista obiecał Xaviemu transfery. Socio sa ślepi czy głupi?
0
1. Miażdżyca - brzuch mu miażdży jaja xD
2
Dobrze że mamy nadmiar skrzydłowych xD
2
@Kwiatek67
Lepsi to my jesteśmy zawsze od wszystkich. Tylko niekoniecznie wygrywamy, no ale jesteśmy lepsi. xD
2
W tym klubie nic nie ma konsekwencji. Klub kokosa. Każdy się klepie po plecach i jest git.
0
@Barcanajlepszyteam
Moim zdaniem tak będzie. Dlatego uważam że wysyłanie coraz większej ilości uzbrojenia nie tylko nie pomoże Ukrainie, ale i osłabi znacznie kraje europejskie. Z tego nie będzie „wielkiej wygranej silnej Ukrainy”
0
@barcelonaLM
Socio to idioci. Żadnego wotum moim zdaniem nie będzie. Nam pozostaje tylko patrzeć na to z boku.
0
@Kgorecki2500
Żadnych negocjacji pokojowych nie będzie
0
@Emhyr
Klasyk xD
24
„Cztery mecze przeciwko dwom rywalom, którzy są teraz przed nami, byliśmy w nich lepsi”
Boże, za jakie grzechy musimy czytać te bzdury. To jest żenujące. Czy oni nie widzą że takie gadanie jeszcze bardziej upokarza klub?
1
@Culer9002
Xavi nie powinien odchodzić moim zdaniem. Moim zdaniem on powinien zostać zwolniony w trybie natychmiastowym.
0
Nowy Kontrakt się należy xd
0
@Culeros25
Nieźle, że chciało Ci się wyjść z nory i szukać komentarza xD
4
To jest ten projekt w który warto wierzyć xD dobrze że Xavi zostaje na kolejny sezon XDD
0
@AmigoBlancos
City nie siądzie na 100
0
@Varkond
„nie ma pewności ze trafi pilke to nie ma prawa wejść komus pod nogi wślizgiem”
Bo? XD to jakaś wymyślona przez Ciebie zasada czy jak?
0
@Encore
Bardziej interesujące jest co na to Alvarez
10
@PatrychoO
Xavi to chce placków typu Morata czy Olmo xD
0
@bartekvisca
Dla Lecha 3 maj jest od dawna
1
@Death_voice
Nie odnosiłem się do twojego komentarza, tylko do komentarza o pokryciu kosztów przez rodziców i zakończeniu sprawy
5
@Popitek12
Z Vegetą?
1
@Kgorecki2500
Tzn ja pomijam politykę itd, ale jak rozdupcyl, to niech poniesie karę żeby więcej takie pomysły mu do głowy nie przyszły. Z tym trafieniem to też może być różnie, bo taka paląca się flaszka to nie kulka śniegu, a i śniegiem pod presją można spudłować
4
@Kgorecki2500
Nie wiem czy byłbyś zadowolony jakby jakiś kidos zajebal Ci mołotowem w dom, i nie trafił w okno a taki miał zamiar. I nie ważne jaka miał benzynę. Wtedy też chciałbyś żeby zapłacił tylko za szkody, czy może chciałbyś utemperować gnojka?
0
@FcPortoFan1999
Podejrzewam że to nie ta drabinka wiekowa żeby wiedzieć xd
0
@tristan87
Misiek też się bawi z kolegami?
0
@Encore
Owszem. Jego odejście boli mnie do teraz.
7
Oby Bayern wygrał tę wojne o Silve
16
Bez pośpiechu, jest potrzebny nam na lata, dwa/ trzy miesiące dłużej nie zrobią nam różnicy.
0
@Herato
Tutaj nie ma żadnej wątpliwości. Ronaldo to był top, i pomimo że nurkował, to nie wywoływał u mnie negatywnych emocji. Czego nie mogę powiedzieć o ciemnym kasztanie. Jak sobie pomyślę jeszcze że ludzie pchają go do top3 ZP to aż mi się śmiać chce XD