28

„Spójrzmy na to, co stało się z Viníciusem w Realu Madryt. Grał tam dwa i pół sezonu i jest tu, gdzie jest. Tutaj, w Barcelonie, w ciągu dwóch miesięcy jest już bałagan, a ludzie chcą zabijać, zamiast pomagać.’’

Cury wybrał język faktów.

2

Klub ma ponad miliard długu, a populista obiecał Xaviemu transfery. Socio sa ślepi czy głupi?

0

1. Miażdżyca - brzuch mu miażdży jaja xD

2

Dobrze że mamy nadmiar skrzydłowych xD

2

@Kwiatek67

Lepsi to my jesteśmy zawsze od wszystkich. Tylko niekoniecznie wygrywamy, no ale jesteśmy lepsi. xD

2

W tym klubie nic nie ma konsekwencji. Klub kokosa. Każdy się klepie po plecach i jest git.

0

@Barcanajlepszyteam

Moim zdaniem tak będzie. Dlatego uważam że wysyłanie coraz większej ilości uzbrojenia nie tylko nie pomoże Ukrainie, ale i osłabi znacznie kraje europejskie. Z tego nie będzie „wielkiej wygranej silnej Ukrainy”

0

@barcelonaLM

Socio to idioci. Żadnego wotum moim zdaniem nie będzie. Nam pozostaje tylko patrzeć na to z boku.

0

@Kgorecki2500

Żadnych negocjacji pokojowych nie będzie

0

@Emhyr

Klasyk xD

24

„Cztery mecze przeciwko dwom rywalom, którzy są teraz przed nami, byliśmy w nich lepsi”

Boże, za jakie grzechy musimy czytać te bzdury. To jest żenujące. Czy oni nie widzą że takie gadanie jeszcze bardziej upokarza klub?

1

@Culer9002

Xavi nie powinien odchodzić moim zdaniem. Moim zdaniem on powinien zostać zwolniony w trybie natychmiastowym.

0

Nowy Kontrakt się należy xd

0

@Culeros25


Nieźle, że chciało Ci się wyjść z nory i szukać komentarza xD

4

To jest ten projekt w który warto wierzyć xD dobrze że Xavi zostaje na kolejny sezon XDD

0

@AmigoBlancos

City nie siądzie na 100

0

@Varkond

„nie ma pewności ze trafi pilke to nie ma prawa wejść komus pod nogi wślizgiem”

Bo? XD to jakaś wymyślona przez Ciebie zasada czy jak?

0

@Encore

Bardziej interesujące jest co na to Alvarez

10

@PatrychoO

Xavi to chce placków typu Morata czy Olmo xD

0

@bartekvisca

Dla Lecha 3 maj jest od dawna

1

@Death_voice

Nie odnosiłem się do twojego komentarza, tylko do komentarza o pokryciu kosztów przez rodziców i zakończeniu sprawy

5

@Popitek12

Z Vegetą?

1

@Kgorecki2500

Tzn ja pomijam politykę itd, ale jak rozdupcyl, to niech poniesie karę żeby więcej takie pomysły mu do głowy nie przyszły. Z tym trafieniem to też może być różnie, bo taka paląca się flaszka to nie kulka śniegu, a i śniegiem pod presją można spudłować

4

@Kgorecki2500

Nie wiem czy byłbyś zadowolony jakby jakiś kidos zajebal Ci mołotowem w dom, i nie trafił w okno a taki miał zamiar. I nie ważne jaka miał benzynę. Wtedy też chciałbyś żeby zapłacił tylko za szkody, czy może chciałbyś utemperować gnojka?

0

@FcPortoFan1999

Podejrzewam że to nie ta drabinka wiekowa żeby wiedzieć xd

0

@tristan87

Misiek też się bawi z kolegami?

0

@Encore

Owszem. Jego odejście boli mnie do teraz.

7

Oby Bayern wygrał tę wojne o Silve

16

Bez pośpiechu, jest potrzebny nam na lata, dwa/ trzy miesiące dłużej nie zrobią nam różnicy.

0

@Herato

Tutaj nie ma żadnej wątpliwości. Ronaldo to był top, i pomimo że nurkował, to nie wywoływał u mnie negatywnych emocji. Czego nie mogę powiedzieć o ciemnym kasztanie. Jak sobie pomyślę jeszcze że ludzie pchają go do top3 ZP to aż mi się śmiać chce XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?