Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Arden
Mijali się z Tonalim u jednego Buka
0
@barcelonaLM
Nie rób mu nadzieji xD
4
@jakub1906
Zatrudnia ich bo są tańsi. Rasista jak nic
12
@PatrychoO
Ajajaj. Brak Luksemburga w fazie pucharowej i jak to mawia Najman :” czyli co, czyli mamy kurczę kłopot” xD
3
@Iniesta997
Pewnie jak zje
13
@Arden
Jedno jego szarpnięcie i bym go złożył w sekundę.
Btw, „zostaw bo to jest moja gałąź do palenia” xDD chłop z jumy drzewa leci i jeszcze się szarpie hahah
1
@JimMorrisonFCB
Wszystkie modele symulacyjne mówią, że to pomyłka
0
@JimMorrisonFCB
Ty to powiedziałeś. Ja podkreśliłem że projekt Artety trwa już kilka lat, kosztował 700mln, a dalej nie udało się wygrać niczego znaczącego.
0
@TR3YWAY
Arteta? Chłop wydał na transfery 700mln, a nic znaczącego nie wygrał. Co z tego że Arsenal gra ładnie dla oka, jak nic nie wygrywa?
1
@KamQiX
To zależy od wędliny która zakontraktuje Laporta
5
@sergio5
Jest może na stronie jakiś analityk z zawodu który mógłby to dla nas przeanalizować?
2
Komentarz usunięty
0
@Jonyx
Nie chodzi o jego obiektywizm, tylko jak ktoś oglądał jego początki w internetach( w tym ja) i patrzy teraz jak to wygląda, to słabo się na to patrzy
0
@Radioactive9705
Same bażanty
1
@Hosh
Ktoś go jeszcze ogląda?
1
@4Fabregas4
Żebyś się nie przejechał z tym widowiskowym graniem Juve xD
0
@kuz
Zamiast Fame mma, jest Camp Nou MMA xD
0
@PatrykBarca
Dzisiaj nie ma już raperów. Od tego trzeba zacząć :D
0
@MesQueUnClub_87
Nie nie, tu się zgodzę. Jest przekaz, tylko te rymy mnie strasznie irytują
0
@Nazio_87
Te rymy Wlodiego to poziom podstawówki imo
0
Jak dla Chelsea, to 120mln£ i adios
3
@Kgorecki2500
Ośmiornica ma moim zdaniem strasznie dziwne mięso. Dużo bardziej smakowały mi osobiście żabie udka
2
@PatrykBarca
Celuje że nie wyjdą z grupy LM w przyszłym sezonie xD
0
@Cukson
Zdecydowanie tak.
3
Czekam za tym memem z Scooby doo, jak ktoś ściąga maskę Xabiego a tam Xavi xDDD
0
@626
Nie pisze o jego statystykach bramkowych, tylko i tym że chłop se 1vs1 zjada obrońców, a u nas poza Yamalem to nikt tego nie potrafi. O Raphinhi nie wspomnę nawet, bo to brazylijski kryminał xD
1
To przykre, że Barcelona nie ma nikogo na lewej stronie co miałby w połowie takie umiejętności 1vs1
0
Chłop zjadł Bayer xD
0
@Gaz
Ciągle boli że wybrał Paryż.
0
@Emhyr
Oby tylko na chwilę xD