10

@Arden

Mijali się z Tonalim u jednego Buka

0

@barcelonaLM

Nie rób mu nadzieji xD

4

@jakub1906

Zatrudnia ich bo są tańsi. Rasista jak nic

12

@PatrychoO

Ajajaj. Brak Luksemburga w fazie pucharowej i jak to mawia Najman :” czyli co, czyli mamy kurczę kłopot” xD

3

@Iniesta997

Pewnie jak zje

13

@Arden

Jedno jego szarpnięcie i bym go złożył w sekundę.

Btw, „zostaw bo to jest moja gałąź do palenia” xDD chłop z jumy drzewa leci i jeszcze się szarpie hahah

1

@JimMorrisonFCB

Wszystkie modele symulacyjne mówią, że to pomyłka

0

@JimMorrisonFCB
Ty to powiedziałeś. Ja podkreśliłem że projekt Artety trwa już kilka lat, kosztował 700mln, a dalej nie udało się wygrać niczego znaczącego.

0

@TR3YWAY

Arteta? Chłop wydał na transfery 700mln, a nic znaczącego nie wygrał. Co z tego że Arsenal gra ładnie dla oka, jak nic nie wygrywa?

1

@KamQiX

To zależy od wędliny która zakontraktuje Laporta

5

@sergio5

Jest może na stronie jakiś analityk z zawodu który mógłby to dla nas przeanalizować?

2

Komentarz usunięty

0

@Jonyx

Nie chodzi o jego obiektywizm, tylko jak ktoś oglądał jego początki w internetach( w tym ja) i patrzy teraz jak to wygląda, to słabo się na to patrzy

0

@Radioactive9705

Same bażanty

1

@Hosh

Ktoś go jeszcze ogląda?

1

@4Fabregas4

Żebyś się nie przejechał z tym widowiskowym graniem Juve xD

0

@kuz

Zamiast Fame mma, jest Camp Nou MMA xD

0

@PatrykBarca

Dzisiaj nie ma już raperów. Od tego trzeba zacząć :D

0

@MesQueUnClub_87

Nie nie, tu się zgodzę. Jest przekaz, tylko te rymy mnie strasznie irytują

0

@Nazio_87

Te rymy Wlodiego to poziom podstawówki imo

0

Jak dla Chelsea, to 120mln£ i adios

3

@Kgorecki2500

Ośmiornica ma moim zdaniem strasznie dziwne mięso. Dużo bardziej smakowały mi osobiście żabie udka

2

@PatrykBarca

Celuje że nie wyjdą z grupy LM w przyszłym sezonie xD

0

@Cukson

Zdecydowanie tak.

3

Czekam za tym memem z Scooby doo, jak ktoś ściąga maskę Xabiego a tam Xavi xDDD

0

@626

Nie pisze o jego statystykach bramkowych, tylko i tym że chłop se 1vs1 zjada obrońców, a u nas poza Yamalem to nikt tego nie potrafi. O Raphinhi nie wspomnę nawet, bo to brazylijski kryminał xD

1

To przykre, że Barcelona nie ma nikogo na lewej stronie co miałby w połowie takie umiejętności 1vs1

0

Chłop zjadł Bayer xD

0

@Gaz

Ciągle boli że wybrał Paryż.

0

@Emhyr

Oby tylko na chwilę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?