0

@Donnie_Darko

aLe On JeSt AmBiTnY

0

@mekston

W sensie że ja to tak odebralem, że ktoś może mieć rozdarte serce o repke w której gra gość, który ma zerowy wpływ. No i Vini to żaden lider Brazylii xD

0

@mekston

Ale Vini to ciężki kiep w reprezentacji, więc skąd to zwątpienie?

2

@Emhyr

To najgorsze co może się zdarzyć. Będzie sztuczny płacz, szopka jak chuj. Obrzydliwe

1

@Trojanek23

Trzeci raz nie da rady

1

Serio, każdy tylko nie męczennik i carvadog xD

0

@IronMan43

A to luzik :d

2

@laikike1

Z Galsonem na plecach

0

@BorzyKrzys

Nie większałem ze „Michał Pol” rymuje się z „Debil” xD

1

@Ojciec5tkidzieci

Imo Quaresma

1

Komentarz usunięty

0

@IronMan43

Czyli o jakim poziomie mówimy? O Twoim braku dystansu?

3

Człowiek sobie piję browarka na plaży w sopocie, pogoda gituwa, Ronaldo przegrał puchar, jeszcze dzisiaj niech Real się przewróci i sobie ten głupi ryj rozwali i to będzie piękny weekend

0

@VegetaPolska

Jakby się porzucał do kazdego, i popłakał w mediach ze chce tylko grac to może miałby taki sam status jak pokrzywdzony junior

14

@Fabik87

Piotrek wybrał język faktów

1

@FCB24

Tu się nie śmiano, ale na notatniku byłaby zabawa. To normalne

5

@IronSanHybrid

„Tytaniczna praca” to coś co uwielbiam czytać w postach o Ronaldo XD

1

@Guti84

Tak jak Real Hazarda? Albo Bale’a za niższą kwotę żeby Ronaldo nie strzelił focha? Widzisz, chciałeś zabłysnąć a wyszło jak zawsze. Idź bądź śmieszny na swój notatnik bażancie

0

@MysticCat

Inaczej byś pisał gdyby to Barcelona miała te 6 pucharów w 10 lat

0

Komentarz usunięty

7

Boję się że oni na prawdę chcą go kupić. Czy w tym klubie ktokolwiek uczy się na błędach?

0

@Emhyr

Tak było z Almeria xD

0

@tristan87

Niezły piec do pizzy. Zamiast the Potters, będą the pizzers

2

@TR3YWAY
Zdecydowanie. Wyzerować flachę z gwinta to nie byle wyczyn

0

Ogólnie to dopiero teraz zauważyłem, że Grealish zanotował w tym sezonie w 36 spotkaniach…. 3 bramki i 3 asysty xD

0

@Dari0G

No to Anka wniebowzięta

0

@Emhyr

„Ale jak to nie będzie dnia wolnego po każdej porażce”

0

@TR3YWAY

Prędzej chce se pociupciać na lato a nie tam niemca się boi

0

Widzę Papszun dal kosza Bayernowi i został im tylko Kompany

1

@lucca87

Totalnie średnia repka moim zdaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?