Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Donnie_Darko
aLe On JeSt AmBiTnY
0
@mekston
W sensie że ja to tak odebralem, że ktoś może mieć rozdarte serce o repke w której gra gość, który ma zerowy wpływ. No i Vini to żaden lider Brazylii xD
0
@mekston
Ale Vini to ciężki kiep w reprezentacji, więc skąd to zwątpienie?
2
@Emhyr
To najgorsze co może się zdarzyć. Będzie sztuczny płacz, szopka jak chuj. Obrzydliwe
1
@Trojanek23
Trzeci raz nie da rady
1
Serio, każdy tylko nie męczennik i carvadog xD
0
@IronMan43
A to luzik :d
2
@laikike1
Z Galsonem na plecach
0
@BorzyKrzys
Nie większałem ze „Michał Pol” rymuje się z „Debil” xD
1
@Ojciec5tkidzieci
Imo Quaresma
1
Komentarz usunięty
0
@IronMan43
Czyli o jakim poziomie mówimy? O Twoim braku dystansu?
3
Człowiek sobie piję browarka na plaży w sopocie, pogoda gituwa, Ronaldo przegrał puchar, jeszcze dzisiaj niech Real się przewróci i sobie ten głupi ryj rozwali i to będzie piękny weekend
0
@VegetaPolska
Jakby się porzucał do kazdego, i popłakał w mediach ze chce tylko grac to może miałby taki sam status jak pokrzywdzony junior
14
@Fabik87
Piotrek wybrał język faktów
1
@FCB24
Tu się nie śmiano, ale na notatniku byłaby zabawa. To normalne
5
@IronSanHybrid
„Tytaniczna praca” to coś co uwielbiam czytać w postach o Ronaldo XD
1
@Guti84
Tak jak Real Hazarda? Albo Bale’a za niższą kwotę żeby Ronaldo nie strzelił focha? Widzisz, chciałeś zabłysnąć a wyszło jak zawsze. Idź bądź śmieszny na swój notatnik bażancie
0
@MysticCat
Inaczej byś pisał gdyby to Barcelona miała te 6 pucharów w 10 lat
0
Komentarz usunięty
7
Boję się że oni na prawdę chcą go kupić. Czy w tym klubie ktokolwiek uczy się na błędach?
0
@Emhyr
Tak było z Almeria xD
0
@tristan87
Niezły piec do pizzy. Zamiast the Potters, będą the pizzers
2
@TR3YWAY
Zdecydowanie. Wyzerować flachę z gwinta to nie byle wyczyn
0
Ogólnie to dopiero teraz zauważyłem, że Grealish zanotował w tym sezonie w 36 spotkaniach…. 3 bramki i 3 asysty xD
0
@Dari0G
No to Anka wniebowzięta
0
@Emhyr
„Ale jak to nie będzie dnia wolnego po każdej porażce”
0
@TR3YWAY
Prędzej chce se pociupciać na lato a nie tam niemca się boi
0
Widzę Papszun dal kosza Bayernowi i został im tylko Kompany
1
@lucca87
Totalnie średnia repka moim zdaniem