Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC
Przed chwilą usłyszałem, że ten dzień wolny który by im przysługiwał ich nie satysfakcjonuje, bo oni w tym czasie robią pranie, gotują a ich znajomi są w tym czasie w pracy xDD
Jolanta Żołnierzyk kasjerka supermarketu, członkini jakiegoś zarządu ale dalej nie usłyszałem, na RMF fm :D
0
Uaaa, człowiek jedzie sobie i słucha radia, i aż się śmiać chce o ten płacz z handlowymi niedzielami. Handlowcy robią z siebie męczenników jakby robili gdzieś w kopalni xDDD
0
@A4ron
Nawet smiechłem
1
Mameja uważa tę ofertę za pogardliwą xd ego top, skill flop
3
@GeneralXavi
Może myślał że kazdy celny strzał, to Dodatkowy centymetr tajlandzkiego kopyta
1
Po prostu szkoda.
6
Było tak blisko remisu jak Vegeta na randce z kobietą
0
@ViscaelBarca2007
Zrobi lepszą karierę to jedno, ale nigdy nie będzie lepszym zawodnikiem to drugie. Należy to oddzielić czegonnie potrafi biały fanbase
0
@Amidamaru
Okeeeej, czyli nadal to więcej o 53 bramki więcej od męczennika. I oczywiście masz rację, to wina Neymara że starał się jak mógł żeby coś wygrać strzelając bramki i asystował ale nic nie wygrał. Za to jak Vinicius wygra robiąc gowno w reprezentacji grając za nazwisko, to będzie wynoszony pod niebiosa xD
0
@VegetaPolska
Chyba stronach
5
Neymar w wieku 23 lat w reprezentacji:
46 bramek i 26 asyst
potężny męczennik junior :
3 bramki i 4 asysty
A odklejene ołówki na notatniku że już dawno jest lepszy od Neymara XD
0
@Popitek12
To byłoby całkiem normalne gdybyś nie był na weselu swojej siostry
0
@partymaker
No i w Barcelonie nie strzela, więc czemu nie łączysz kropek?
0
@partymaker
W dodatku potrafi strzelić z dystansu, gdzie w Barcelonie jest zakaz strzelania z dystansu. Tak bardzo to pasuje do Xaviego xD
2
W następnym meczu zdecydowanie Fermin za Olmo
1
@Jersi1
Czyli lepszy Real ma więcej reprezentantów w Hiszpanii ez
1
Dobra kurba, do tej sytuacji potrzebny jest analityk z zawodu który przedstawi nam modele symulacyjne. Zna ktoś takiego?
1
@krol211
I jeszcze szybciej się połamie xd
0
@LukaszFan
Na aż jednej powtórce, było widać jak zajebal kopa w ziemię i padł jak Ronaldo kiedyś XD
1
Ale karma szybko wróciła xD
5
Co, gdzie tam był faul? Jak chłop padł jak Ronaldo kiedyś xD
1
Ale symulka hahahahah
1
Olko jaki rzadziak. Ile opcji było to strzela w przeciwnika xD dobrze że nie ma Xaviego, bo ten kasztan jeszcze by tu przyszedł
2
Ale ciastko Yamala
4
Imo takie wykonywanie karnych powinno być zakazane
0
@DudeThor
Kolejne „trofeum” Laporty xD
3
@Pawel13sz
Wiem, ale nie powiem
1
Nie można dostać większej swobody od tej którą dostałeś w Barcelonie…
0
@Faro
On wiele rzeczy powinien, ale trzeba mu wybaczyć. On tylko chce grać w piłkę
1
@Faro
Średni to jest Ferran, męczennik jest po prostu słaby