0

@FCB_dimiC

Przed chwilą usłyszałem, że ten dzień wolny który by im przysługiwał ich nie satysfakcjonuje, bo oni w tym czasie robią pranie, gotują a ich znajomi są w tym czasie w pracy xDD

Jolanta Żołnierzyk kasjerka supermarketu, członkini jakiegoś zarządu ale dalej nie usłyszałem, na RMF fm :D

0

Uaaa, człowiek jedzie sobie i słucha radia, i aż się śmiać chce o ten płacz z handlowymi niedzielami. Handlowcy robią z siebie męczenników jakby robili gdzieś w kopalni xDDD

0

@A4ron

Nawet smiechłem

1

Mameja uważa tę ofertę za pogardliwą xd ego top, skill flop

3

@GeneralXavi

Może myślał że kazdy celny strzał, to Dodatkowy centymetr tajlandzkiego kopyta

1

Po prostu szkoda.

6

Było tak blisko remisu jak Vegeta na randce z kobietą

0

@ViscaelBarca2007

Zrobi lepszą karierę to jedno, ale nigdy nie będzie lepszym zawodnikiem to drugie. Należy to oddzielić czegonnie potrafi biały fanbase

0

@Amidamaru


Okeeeej, czyli nadal to więcej o 53 bramki więcej od męczennika. I oczywiście masz rację, to wina Neymara że starał się jak mógł żeby coś wygrać strzelając bramki i asystował ale nic nie wygrał. Za to jak Vinicius wygra robiąc gowno w reprezentacji grając za nazwisko, to będzie wynoszony pod niebiosa xD

0

@VegetaPolska


Chyba stronach

5

Neymar w wieku 23 lat w reprezentacji:

46 bramek i 26 asyst

potężny męczennik junior :

3 bramki i 4 asysty

A odklejene ołówki na notatniku że już dawno jest lepszy od Neymara XD

0

@Popitek12

To byłoby całkiem normalne gdybyś nie był na weselu swojej siostry

0

@partymaker

No i w Barcelonie nie strzela, więc czemu nie łączysz kropek?

0

@partymaker

W dodatku potrafi strzelić z dystansu, gdzie w Barcelonie jest zakaz strzelania z dystansu. Tak bardzo to pasuje do Xaviego xD

2

W następnym meczu zdecydowanie Fermin za Olmo

1

@Jersi1

Czyli lepszy Real ma więcej reprezentantów w Hiszpanii ez

1

Dobra kurba, do tej sytuacji potrzebny jest analityk z zawodu który przedstawi nam modele symulacyjne. Zna ktoś takiego?

1

@krol211
I jeszcze szybciej się połamie xd

0

@LukaszFan

Na aż jednej powtórce, było widać jak zajebal kopa w ziemię i padł jak Ronaldo kiedyś XD

1

Ale karma szybko wróciła xD

5

Co, gdzie tam był faul? Jak chłop padł jak Ronaldo kiedyś xD

1

Ale symulka hahahahah

1

Olko jaki rzadziak. Ile opcji było to strzela w przeciwnika xD dobrze że nie ma Xaviego, bo ten kasztan jeszcze by tu przyszedł

2

Ale ciastko Yamala

4

Imo takie wykonywanie karnych powinno być zakazane

0

@DudeThor

Kolejne „trofeum” Laporty xD

3

@Pawel13sz

Wiem, ale nie powiem

1


Nie można dostać większej swobody od tej którą dostałeś w Barcelonie…

0

@Faro

On wiele rzeczy powinien, ale trzeba mu wybaczyć. On tylko chce grać w piłkę

1

@Faro

Średni to jest Ferran, męczennik jest po prostu słaby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?