Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore
*w ostatnim sezonie
2
Nieprawdopodobne jest to jaki oni mają potencjał. Grać takie gówno mając takich zawodnikow to jest sztuka xD
0
@Faro
Widać że z Madrytu xD
1
Dobra to teraz inne pytanie. Białas tak czy nie?
0
@jacobFCB
Nie mogę napisać bo za to też ban xD
1
@mekston
Wchodzisz w profil i czytasz komentarz „ Cristiano wyglądał wczoraj fenomenalnie” i już wiesz ocb xDD
0
To co, za 24h powrót Goat’a pod nowym kontem? xD
14
A na kiego grzyba nam ten ogór? Deco, idź w cholerę z takimi transferami.
1
@krefi10
Normalnego ojca
8
Tak jak niedługo zostanie ogłoszone Nike, i niedługo ten niemiecki wałek przeleje pieniądze zaległe?
0
@4Fabregas4
Nie rozumiem wypisywania takich bzdur. Przecież jest jasno zapisane, że Barcelona będzie myśleć o kwocie klauzuli odkupu. Więc to logiczne że jeśli sprzedadzą go za 15, to odkup będzie w granicach 30mln.
3
@Kapitan hawk
Był goat, ni ma goat’a xD
8
Gdyby nie Var, to Cristiano czułby się jak za starych dobrych czasów w Madrycie. Bayern pamięta
0
Ronaldo gra z kontuzjom dlatego spalił
5
O czym Ci komentatorzy mówią? „ Portugalczycy nie pokazali tego z czego są znani, podania po ziemi prostopadle piłki”
Przecież oni nigdy tak nie grali, nawet to euro wygrali gowniana gra xD
1
To teraz wielbłąd będzie lutował na bramę z każdej pozycji xDD
2
Człowiek ma wieczorem trochę luźniej, chce obejrzeć dobry mecz i dostaje w zamian takie gówno xD dramat
0
Jota za Lią i Neves za Bernardo imo
0
@MesQueUnClub_87
Arbuz z nadzieniem?
0
@FcPortoFan1999
Oreo? xD
0
Nie no nie wytrzymie, Henry i Becks reklamują Laysy…
3
@Comentateiro
Olmo : Buenos Dias
4
@macio_944
Pociąg do mężczyzn z Maroka?
0
@FcPortoFan1999
Dodi zazdrosny
1
@FcPortoFan1999
Jak jesteś Vegeta i nie masz kobity chyba
0
@Stinger_
Powiem więcej, drużyna która strzeli mniej bramek od drugiej to przegra
0
Lion niczym idol Delfinion
8
@Firestone
I namawia dzieci do niezdrowego stylu życia
0
„Czaruje tutaj dalot” xDDDD hahahahah
0
Delfin prawe z spalonego