Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB
Tego samego Varu który nie sprawdził że nie było karnego z Austrią? Xd
8
Mogłaby małpa chociaż przeprosić za nie celowe nadepnięcie
1
@Faro
Przecież była oficjalka
0
Mógł spokojnie przyjąć i uderzyć nogą xD
1
@Vamos_RM
Może dlatego że mają więcej szacunku do klubu niż przeciętny kibic realu, i pamiętają że Mbappe napluł rok temu na ich klub? xD ano tak, zapomniałem że dla niektórych wtedy padał deszcz xD
0
@Firestone
Boli Cię że on tylko chce grać w piłkę?
1
@KrychaFCB
Strach pomyśleć jaki mają plan C
0
@mkord
Byli pisane że nie będzie żadnego wypożyczenia, tylko będzie włączony do pierwszej drużyny Chelsea
0
Z tym Guiu to będzie tak. Chelsea go kupi za 6mln, pogra jakieś ochłapy i po sezonie sprzedadzą go do jakiegoś ogórka w PL za 20mln£ +
5
@Kgorecki2500
Pudzian to cwaniak jakich mało. Nie wiem skąd ta ogólna sympatia do typa, który wysyłał karków żeby wyganiali ludzi z obiektu np.
1
@kakawek
Podobno ma nie być żadnego wypożyczenia, tylko ma być włączony do kadry Chelsea
0
@szymonekk
Może on nie chciał tylko grać w piłkę tym razem?
0
@Danny Gaucho
Tam sporo jest cukierków. Ostatnio czytałem że bardzo dobrze że Cubarsi nie dostał powołania bo Nacho jest dwie półki wyżej ^^
7
To może na dobre rozpoczęcie dnia podam staty potężnego viniciusa żuniora z Kostaryka.
- 0/6 udanych dryblingów
- 45 kontaktów z piłką
- 3 kluczowe podania
- 18 strat
- 3/9 wygranych pojedynków
Miłego dnia :D
0
@Faro
To poczekaj do Francja-Polska. Takiego gang-bangu to na pomarańczowej stronie nawet nie puszczali
1
@PatrykBarca
Największe rozczarowanie to zawsze będzie Anglia Southgate’a
2
@Emhyr
Też obstawiam Austrie. Przecież pokonali najlepszą reprezentacje w Polsce- Polskę
0
@kanver_
Zgadsam się, dlatego Barcelona wydała 60mln za tego ogórka xD
1
@Jackazz
To jak z szarym papierem toaletowym. Podetrzesz dupę, wydmuchasz nos czy wytrzesz ręce ale dyskomfort będzie duży
0
@Stagiryta
Nie ma co się dziwić. Nie gra już dla nich najlepszy chorwacki pomocnik w historii, Ivan Rakitic
2
@Arden
W takim razie oby im się udało uprzedzić Barcelonę
7
@kanver_
Nie mógł grać regularnie na prawym skrzydle bo był za słaby na te pozycje.
4
Nie no, to teraz Newcastle zaoferuje 17mln za potężnego rekina
1
@DonAndrzejos
Wypluj to
1
@Faro
Hahaha SIGMA
7
@TR3YWAY
Myślałem że to Vinicius z Valencia
0
To co, Joselu strzeli jakiegoś farfocla i na notatniku mamy Joselu>Yamal? xD
12
Ogień w sobie to ma Anka jak Ty Lewy na treningu jesteś.
0
@Barcasub
No i dostawca szynki się zmienił, to i kanapki przyjemniejsze będą
2
Chciałem obejrzeć Hiszpanię, ale jak widzę ten tartak w ataku to jednak wybiorę Wlochy xD