0

@KrwawiaceoczyVEB

Tego samego Varu który nie sprawdził że nie było karnego z Austrią? Xd

8

Mogłaby małpa chociaż przeprosić za nie celowe nadepnięcie

1

@Faro

Przecież była oficjalka

0

Mógł spokojnie przyjąć i uderzyć nogą xD

1

@Vamos_RM

Może dlatego że mają więcej szacunku do klubu niż przeciętny kibic realu, i pamiętają że Mbappe napluł rok temu na ich klub? xD ano tak, zapomniałem że dla niektórych wtedy padał deszcz xD

0

@Firestone

Boli Cię że on tylko chce grać w piłkę?

1

@KrychaFCB

Strach pomyśleć jaki mają plan C

0

@mkord
Byli pisane że nie będzie żadnego wypożyczenia, tylko będzie włączony do pierwszej drużyny Chelsea

0

Z tym Guiu to będzie tak. Chelsea go kupi za 6mln, pogra jakieś ochłapy i po sezonie sprzedadzą go do jakiegoś ogórka w PL za 20mln£ +

5

@Kgorecki2500

Pudzian to cwaniak jakich mało. Nie wiem skąd ta ogólna sympatia do typa, który wysyłał karków żeby wyganiali ludzi z obiektu np.

1

@kakawek

Podobno ma nie być żadnego wypożyczenia, tylko ma być włączony do kadry Chelsea

0

@szymonekk

Może on nie chciał tylko grać w piłkę tym razem?

0

@Danny Gaucho

Tam sporo jest cukierków. Ostatnio czytałem że bardzo dobrze że Cubarsi nie dostał powołania bo Nacho jest dwie półki wyżej ^^

7

To może na dobre rozpoczęcie dnia podam staty potężnego viniciusa żuniora z Kostaryka.

- 0/6 udanych dryblingów
- 45 kontaktów z piłką
- 3 kluczowe podania
- 18 strat
- 3/9 wygranych pojedynków

Miłego dnia :D

0

@Faro

To poczekaj do Francja-Polska. Takiego gang-bangu to na pomarańczowej stronie nawet nie puszczali

1

@PatrykBarca

Największe rozczarowanie to zawsze będzie Anglia Southgate’a

2

@Emhyr

Też obstawiam Austrie. Przecież pokonali najlepszą reprezentacje w Polsce- Polskę

0

@kanver_

Zgadsam się, dlatego Barcelona wydała 60mln za tego ogórka xD

1

@Jackazz

To jak z szarym papierem toaletowym. Podetrzesz dupę, wydmuchasz nos czy wytrzesz ręce ale dyskomfort będzie duży

0

@Stagiryta

Nie ma co się dziwić. Nie gra już dla nich najlepszy chorwacki pomocnik w historii, Ivan Rakitic

2

@Arden

W takim razie oby im się udało uprzedzić Barcelonę

7

@kanver_

Nie mógł grać regularnie na prawym skrzydle bo był za słaby na te pozycje.

4

Nie no, to teraz Newcastle zaoferuje 17mln za potężnego rekina

1

@DonAndrzejos

Wypluj to

1

@Faro

Hahaha SIGMA

7

@TR3YWAY

Myślałem że to Vinicius z Valencia

0

To co, Joselu strzeli jakiegoś farfocla i na notatniku mamy Joselu>Yamal? xD

12

Ogień w sobie to ma Anka jak Ty Lewy na treningu jesteś.

0

@Barcasub

No i dostawca szynki się zmienił, to i kanapki przyjemniejsze będą

2

Chciałem obejrzeć Hiszpanię, ale jak widzę ten tartak w ataku to jednak wybiorę Wlochy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?