Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden
A kiedykolwiek Polska miała nad tym kontrole? Zaskoczę Cie, ale żaden kraj europejski nigdy nie miał nad tym kontroli. Śmieszy mnie trochę jak ludzie teraz się nagle budzą z tym problemem. Gdybym opowiedział co się działo dobrych kilka lat temu z przemytem ludzi do UK, to większość by nie uwierzyła.
1
Dobrze że 35letni Lewy ma pewną pozycję w zespole
20
Jest czarny i ma dredy, więc to oczywiste że Chelsea go chce xD
1
„Marc skłania się ku odejściu, ponieważ z Lewym i Ferranem nie jest jasne, czy będzie otrzymywał szanse w pierwszej drużynie.”
A najlepsze że żadnego z ww nie powinno być już w klubie
5
Wyśmienita informacja
0
@abram3k
Też jestem zdania, że 100mln i może iść. Nie ma ludzi nie do zastąpienia (bo Messi to kosmita)
0
@tristan87
To nie jest budka tylko królestwo kebaba, proszę jeszcze raz napisać
0
@Transu96
Z obowiązkiem podobno
0
@Encore
A ludzie zastanawiali się jaki jest sens jego powołania. Spokojnie mógłby wrócić Do Europy i zagrać jeszcze w topowym zespole
0
@KlimO
Oczywiście że Kebaby
0
@krzakov
Skąd taki upoś jak Ty może wiedzieć czy mam argumenty czy ich nie mam, skoro nie podjął nawet próby dyskusji? Skaczesz coś kapiszonie od razu, i jeszcze próbujesz wmówić mi że to ja jestem znawcą, skoro to Ty zachowujesz się jakbyś rozumy pozjadał xD. Mówiłem o Tobie, ale widać że z twoim ilorazem inteligencji nawet czytanie z zrozumieniem jest problematyczne. No trudno, pozostaje Ci bronić krzyża, bo tam właśnie jest miejsce takich jak ty.
4
Dla mnie to nie karny xd
1
@Kessie
Nie podpuszczam Cie, ale nie wypijesz 200 żeby sprawdzić co się stanie
2
Nie no Grosicki wchodzi XD
2
Lewy talizman jak Kane
1
Danso widać że rodowity
1
@Stinger_
Albo otwierała browara
2
Ta laska nie miała zęba? XD
3
Ten który tu pupupupu z pistoletu hahaha
0
Piątek, jesteś fatalny. Marnujesz tylko powietrze na boisku
3
@Kgorecki2500
Pewnie ze w pierwszym kwadransie zrobi komuś panienkę xD
0
@krzakov
Tak, ty zacząłeś. Jak jesteś taki obrońca, to krzyża idź może bronić czy coś. Ślepa miłość do klubu jest slaba. Jak jest za co chwalić to się chwali, a jak jest za co krytykować to się krytykuje. Niestety uposie tacy jak ty tego nie zrozumieją. Szkoda, ale i głupi ludzie są na świecie potrzebni dla równowagi.
0
Zalewski się wystrzelał przed euro
1
Idzie kontra, a ten kiep piątek se truchta zamiast wybiegać na pozycję xDDDD
0
Nie można wygrać meczu jak się przegrywa każde przebitki.
0
Przegrywamy każdy pojedynek 1vs1
0
Dobra Polsko, rozkład jazdy jest znany!
0
@krzakov
„A jak coś tobie przeszkadza, to nie musisz od razu hejtować”
Aha, dlatego zacząłeś mi cisnąć od sezonowcow xDD nieprawdopodobna hipokryzja bije od takich ludzi jak ty, ale chociaż jest zabawnie.
0
@takisobiektos
No to druga sprawa. Skończy się tak że każdy z wypożyczenia odejdzie za darmo byle tylko nie obciążać pensjami budżetu.
0
Te wypożyczenia z Barcelony zawsze się tak kończą. Nigdy nikt nie chce wykupić, a zazwyczaj wypożyczyć w dodatku nie opłacając całych pensji. Masakra