0

@DudeThor

Kolejne „trofeum” Laporty xD

3

@Pawel13sz

Wiem, ale nie powiem

1


Nie można dostać większej swobody od tej którą dostałeś w Barcelonie…

0

@Faro

On wiele rzeczy powinien, ale trzeba mu wybaczyć. On tylko chce grać w piłkę

1

@Faro

Średni to jest Ferran, męczennik jest po prostu słaby

1

@Pawlak1992

-MC (w kfc zbyt często trafiam na surowego kurczaka :/)
-oczywiście ze meśany meśany
- Za kołnierz nie wyleje
- Marvel
- oczywiście że Harry
- la bamba
- Facebook
- oczywiście że IOS
- od zawsze team PS

3

@VegetaPolska

Przecież on nie zagra prawdopodobnie na tym Euro. Albo wejdzie w ostatnim meczu na kilkanaście minut i tyle z jego przygody reprezentacyjnej. Ryzykowanie jego zdrowiem żeby zagrał z Austrią to idiotyzm. Chłop ma już 35 lat.

2

@Arden

Ciekawe ile osób przez niego jest otyłych :/


Edit. Widać jeszcze piwo w butelce za nim :o czy fani Messiego to otyli alkoholicy?

1

@BorzyKrzys

Ehh a mógł być fanem Ronaldo, co cole odsuwa i wodę przysuwa :|

2

@J4no

No jest to mega słabe uczucie. To tylko w jakimś ułamku pokazuje jak żyją osoby całkowicie sparaliżowane. Nie zazdroszczę i współczuję.

Ps. Kobieta moja po wszystkim „ a żeś coś miunczal to myślałam że Ci się coś śniło” XD

3

@maciekofcb

Ale dałeś porównanie matko bosko

3

@J4no


Ja nie wierzyłem w to, dopóki mnie to nie złapało. Raz w życiu miałem taki paraliż, ale nie widziałem żadnej postaci. Leżałem jak przykuty do łóżka, i nie mogłem się ruszyć, w głowie miałem że zaczynam krzyczeć ale nikt mnie nie słyszy a moja kobieta chrapała obok xD mega dziwne uczucie, i o ile żadnych zjaw czy czegoś się nie boję, to przerażające jest to że nie możesz w tym paraliżu nic zrobic

0

@tristan87


Nie wiem czy bardziej dziwne było to że chłop sobie chłodził bagiete w fontannie, czy ze tylu dorosłych chłopów na to patrzyło

0

@Zoker

No to jedno czy drugie?

0

@Danny Gaucho

No to nie wiem, na mnie nigdy to większego wpływu nie miało że jak mój idol coś reklamował to musiałem to np. Jeść ¯\_(ツ)_/¯

0

@Zoker

Bo mogę mogę


@Danny Gaucho

Dla mnie, to mogą reklamować nawet wódkę, czy inne tego typu. To od Ciebie samego zależy co kupisz/zjesz itd. Jak ktoś jest podatny na zdanie innych, to już po nim.

4

Wstajesz sobie rano o 11 i czytasz ze reklamowanie przez sportowców Laysow czy słodkich napojów jest nieetyczne i nie na miejscu xDDD la bamba nigdy nie przestanie zaskakiwać

4

A jak jego otoczenie? Jest pozytywnie nastawione?

0

Moim zdaniem to trochę zawiodł. Spodziewałem się po nim trochę wiecej. Można spróbować go zatrzymać ale nie za wszelką cenę.

0

@Barcasub

Prawdopodobne, lecz nie potwierdzone

0

@Czarny_ck

Pau Victor ma 184cm wzrostu, a nie 174 to raz. Dwa że to nominalny środkowy napastnik, a to że jest bardziej mobilny od Ukraińca go wcale nie przekreśla

0

@xvcWinterSoldier

Ti combo, to jest to samo combo co Anka Lewandowska z Hiszpanami czy pomyliłem strony?

2

Szkoda że to tylko bajki. Odejście Fatiego to byłby kolejny plus maszyny her Flicka

8

@cules100pro

Co ty mówisz chłopie, przecież kupno Camavingi/Czuameniego/Jude to coś niemożliwego, co mógł osiągnąć tylko potężny real madryd

1

@marcin62


Przecież ksiazulo mówił ostatnio chyba jak był w USA, że propozycji miał wiele i to za ogromne siano ale ma w to wbite. A Chajzer to zwykły idiota.

1

11 dni na powrót po naderwaniu dwugłowego? XD powodzenia życzę

0

@Czarny_ck

XD

Jeden i drugi to SN, Victor jest tylko 5cm niższy. Ale faktycznie, masz rację hahaha

0

Dla Girony najlepszym rozwiązaniem byłoby sprzedać Dovbyka do UK a zastąpić go właśnie Pau Victorem

1

Nie wiem co bardziej śmieszy. „10” Hiszpanii czy „10” Brazylii xDD

0

@Flyingbetoniarka

Ale może zobaczył jaki gnój się odstawia w klubie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?