Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DudeThor
Kolejne „trofeum” Laporty xD
3
@Pawel13sz
Wiem, ale nie powiem
1
Nie można dostać większej swobody od tej którą dostałeś w Barcelonie…
0
@Faro
On wiele rzeczy powinien, ale trzeba mu wybaczyć. On tylko chce grać w piłkę
1
@Faro
Średni to jest Ferran, męczennik jest po prostu słaby
1
@Pawlak1992
-MC (w kfc zbyt często trafiam na surowego kurczaka :/)
-oczywiście ze meśany meśany
- Za kołnierz nie wyleje
- Marvel
- oczywiście że Harry
- la bamba
- Facebook
- oczywiście że IOS
- od zawsze team PS
3
@VegetaPolska
Przecież on nie zagra prawdopodobnie na tym Euro. Albo wejdzie w ostatnim meczu na kilkanaście minut i tyle z jego przygody reprezentacyjnej. Ryzykowanie jego zdrowiem żeby zagrał z Austrią to idiotyzm. Chłop ma już 35 lat.
2
@Arden
Ciekawe ile osób przez niego jest otyłych :/
Edit. Widać jeszcze piwo w butelce za nim :o czy fani Messiego to otyli alkoholicy?
1
@BorzyKrzys
Ehh a mógł być fanem Ronaldo, co cole odsuwa i wodę przysuwa :|
2
@J4no
No jest to mega słabe uczucie. To tylko w jakimś ułamku pokazuje jak żyją osoby całkowicie sparaliżowane. Nie zazdroszczę i współczuję.
Ps. Kobieta moja po wszystkim „ a żeś coś miunczal to myślałam że Ci się coś śniło” XD
3
@maciekofcb
Ale dałeś porównanie matko bosko
3
@J4no
Ja nie wierzyłem w to, dopóki mnie to nie złapało. Raz w życiu miałem taki paraliż, ale nie widziałem żadnej postaci. Leżałem jak przykuty do łóżka, i nie mogłem się ruszyć, w głowie miałem że zaczynam krzyczeć ale nikt mnie nie słyszy a moja kobieta chrapała obok xD mega dziwne uczucie, i o ile żadnych zjaw czy czegoś się nie boję, to przerażające jest to że nie możesz w tym paraliżu nic zrobic
0
@tristan87
Nie wiem czy bardziej dziwne było to że chłop sobie chłodził bagiete w fontannie, czy ze tylu dorosłych chłopów na to patrzyło
0
@Zoker
No to jedno czy drugie?
0
@Danny Gaucho
No to nie wiem, na mnie nigdy to większego wpływu nie miało że jak mój idol coś reklamował to musiałem to np. Jeść ¯\_(ツ)_/¯
0
@Zoker
Bo mogę mogę
@Danny Gaucho
Dla mnie, to mogą reklamować nawet wódkę, czy inne tego typu. To od Ciebie samego zależy co kupisz/zjesz itd. Jak ktoś jest podatny na zdanie innych, to już po nim.
4
Wstajesz sobie rano o 11 i czytasz ze reklamowanie przez sportowców Laysow czy słodkich napojów jest nieetyczne i nie na miejscu xDDD la bamba nigdy nie przestanie zaskakiwać
4
A jak jego otoczenie? Jest pozytywnie nastawione?
0
Moim zdaniem to trochę zawiodł. Spodziewałem się po nim trochę wiecej. Można spróbować go zatrzymać ale nie za wszelką cenę.
0
@Barcasub
Prawdopodobne, lecz nie potwierdzone
0
@Czarny_ck
Pau Victor ma 184cm wzrostu, a nie 174 to raz. Dwa że to nominalny środkowy napastnik, a to że jest bardziej mobilny od Ukraińca go wcale nie przekreśla
0
@xvcWinterSoldier
Ti combo, to jest to samo combo co Anka Lewandowska z Hiszpanami czy pomyliłem strony?
2
Szkoda że to tylko bajki. Odejście Fatiego to byłby kolejny plus maszyny her Flicka
8
@cules100pro
Co ty mówisz chłopie, przecież kupno Camavingi/Czuameniego/Jude to coś niemożliwego, co mógł osiągnąć tylko potężny real madryd
1
@marcin62
Przecież ksiazulo mówił ostatnio chyba jak był w USA, że propozycji miał wiele i to za ogromne siano ale ma w to wbite. A Chajzer to zwykły idiota.
1
11 dni na powrót po naderwaniu dwugłowego? XD powodzenia życzę
0
@Czarny_ck
XD
Jeden i drugi to SN, Victor jest tylko 5cm niższy. Ale faktycznie, masz rację hahaha
0
Dla Girony najlepszym rozwiązaniem byłoby sprzedać Dovbyka do UK a zastąpić go właśnie Pau Victorem
1
Nie wiem co bardziej śmieszy. „10” Hiszpanii czy „10” Brazylii xDD
0
@Flyingbetoniarka
Ale może zobaczył jaki gnój się odstawia w klubie?