4

@NeroTFP1

No nie wiem. Ja ostatni klimat reprezentacyjnej imprezy to czułem w RPA. Reszta moim zdaniem już klimatu nie miała.

0

@PatrychoO

Przecież mówi o hajsie. Pójdzie na dwa lata, zgarnie z 100mln i wywalone jajca. Ja to rozumiem

3

@Encore

Decydujący w czym? W lidze bardziej decydujący był Jude, w LM jedynie miał większy wpływ patrząc tylko przez pryzmat statystyk. Drużynowo oczywiście że miał lepszy sezon, nawet Vasquez od Mbappe. Ale pisać że obecnie Vinicius jest lepszy od Mbappe to trochę śmiech.

7

@Encore

Vinicius lepszy od Mbappe? To Cię słoneczko przygrzało chyba xD z pierwszą częścią się zgadzam

1

@Albatros

Mogą szczekać. Chociaż ładnie że podczas finału zrobili szpaler dla swoich najlepszych zawodników w sezonie

1

@dawidlampa

Tylko od tego żeby oni mentalnie nie zostawali w szatni jest trener, czy psycholog sportowy. Oni biorą za to pieniądze przecież. To że kibic będzie się obawiał o swoją drużynę to jedno, a to że zawodnicy nie mają psychy, bo po meczu idą na baciate czy do swoich willi z basenami i mają to we dupie to drugie. My nie mamy na to żadnego wpływu.

0

@vangoor

Zazwyczaj bez klimy jest ciepło xD

1

@blakkudium

Nie pamiętam, byłem ostatnio jak Messi jeszcze grał :c

0

@PIWOSZ89

A tam, mój wujek też wybrał gotówkę, i w jego przypadku wyszedł na +. Starsi ludzie nie zawsze podejmują ryzyko

0

Oczywiście że Barcelona nie powinna się obawiać transferu jednego z najlepszych obecnie atakujących na świecie do rywala, u którego sytuacja finansowa jest stabilna, który ma nowy stadion generujący nieźle przychody a n wielu pozycjach mają młodych i utalentowanych zawodników. Co za idiotyczne pytanie. XD

1

@blakkudium

Oddać za darmo, albo chociaż za sześciopak schłodzonej Corony

1

@Fabik87

Pięknie i nie pięknie. Nie pięknie z tego względu, że już widzę te przepłacone transfery 29/30 latków.

6

@tristan87

Nie wiem co jest bardziej śmieszne, Pedri nad Kevinem czy Aurelien nad Pedrim xDDD

3

@Safrani

Kto wie, może się pomyli i powie prawde

1

@Safrani tak się zastanawiam, na co Ci ludzie siedzą w tych samochodach xD wody pewnie po pas, a tam jeden siedzi na chillu i wycieraczki jeszcze ma włączone

0

@Albatros

Nie no, Kvara to super gwiazda nie ma co xD

1

Komentarz usunięty

2

@tomek8756

Kurestwo trzeba tępić, bez znaczenia czy to kolega czy brat.

3

W wieku 23 lat Vinicius ma tyle samo goli w reprezentacji, ile Leo Messi miał na koncie złotych piłek :D

0

@LucasW123

Tak tak, zwłaszcza że Real od 15 lat nie obronił mistrzostwa xDD nie srajcie żarem bo tego już czytać nie można

2

@pioz123

I całą trójka połamana xDD

4

Wszystkiego co robił czyli czego? Nie doceniało się że ma problem w glowie, że ulał się jak prosiak, że jego stary niepotrzebnie wprowadzał zamieszanie czy o czym dokładnie mówi Fati?

Nie ma miejsca dla Niego, i czym prędzej to do niego dotrze tym lepiej dla obu stron.

2

Sport zbiera na pensje dla De Jonga czy jak xD

9

@Kgorecki2500

Duda powiedział że niedługo będziemy se kupować samoloty, więc lepiej się przyzwyczaj xD

0

@Emhyr

Myślę że nikt

0

@Czerwo64

Wytykasz mu upadek intelektu, a próżno szukać w twoim komentarzu chociażby kropki. xD

0

@zmiter912576

Szanuje go, ale do Gentelmena to mu daleko.

0

@wojopancer

Toni tak, ale Carlo? Poniosło

3

@Amidamaru

Wiem że do was, białych kibiców to nie dociera, ale Vinicius nigdy nie wejdzie na poziom Neymara. Nie ta liga

0

@Kozinho.

W dodatku jak chce i kiedy chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?