Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@NeroTFP1
No nie wiem. Ja ostatni klimat reprezentacyjnej imprezy to czułem w RPA. Reszta moim zdaniem już klimatu nie miała.
0
@PatrychoO
Przecież mówi o hajsie. Pójdzie na dwa lata, zgarnie z 100mln i wywalone jajca. Ja to rozumiem
3
@Encore
Decydujący w czym? W lidze bardziej decydujący był Jude, w LM jedynie miał większy wpływ patrząc tylko przez pryzmat statystyk. Drużynowo oczywiście że miał lepszy sezon, nawet Vasquez od Mbappe. Ale pisać że obecnie Vinicius jest lepszy od Mbappe to trochę śmiech.
7
@Encore
Vinicius lepszy od Mbappe? To Cię słoneczko przygrzało chyba xD z pierwszą częścią się zgadzam
1
@Albatros
Mogą szczekać. Chociaż ładnie że podczas finału zrobili szpaler dla swoich najlepszych zawodników w sezonie
1
@dawidlampa
Tylko od tego żeby oni mentalnie nie zostawali w szatni jest trener, czy psycholog sportowy. Oni biorą za to pieniądze przecież. To że kibic będzie się obawiał o swoją drużynę to jedno, a to że zawodnicy nie mają psychy, bo po meczu idą na baciate czy do swoich willi z basenami i mają to we dupie to drugie. My nie mamy na to żadnego wpływu.
0
@vangoor
Zazwyczaj bez klimy jest ciepło xD
1
@blakkudium
Nie pamiętam, byłem ostatnio jak Messi jeszcze grał :c
0
@PIWOSZ89
A tam, mój wujek też wybrał gotówkę, i w jego przypadku wyszedł na +. Starsi ludzie nie zawsze podejmują ryzyko
0
Oczywiście że Barcelona nie powinna się obawiać transferu jednego z najlepszych obecnie atakujących na świecie do rywala, u którego sytuacja finansowa jest stabilna, który ma nowy stadion generujący nieźle przychody a n wielu pozycjach mają młodych i utalentowanych zawodników. Co za idiotyczne pytanie. XD
1
@blakkudium
Oddać za darmo, albo chociaż za sześciopak schłodzonej Corony
1
@Fabik87
Pięknie i nie pięknie. Nie pięknie z tego względu, że już widzę te przepłacone transfery 29/30 latków.
6
@tristan87
Nie wiem co jest bardziej śmieszne, Pedri nad Kevinem czy Aurelien nad Pedrim xDDD
3
@Safrani
Kto wie, może się pomyli i powie prawde
1
@Safrani tak się zastanawiam, na co Ci ludzie siedzą w tych samochodach xD wody pewnie po pas, a tam jeden siedzi na chillu i wycieraczki jeszcze ma włączone
0
@Albatros
Nie no, Kvara to super gwiazda nie ma co xD
1
Komentarz usunięty
2
@tomek8756
Kurestwo trzeba tępić, bez znaczenia czy to kolega czy brat.
3
W wieku 23 lat Vinicius ma tyle samo goli w reprezentacji, ile Leo Messi miał na koncie złotych piłek :D
0
@LucasW123
Tak tak, zwłaszcza że Real od 15 lat nie obronił mistrzostwa xDD nie srajcie żarem bo tego już czytać nie można
2
@pioz123
I całą trójka połamana xDD
4
Wszystkiego co robił czyli czego? Nie doceniało się że ma problem w glowie, że ulał się jak prosiak, że jego stary niepotrzebnie wprowadzał zamieszanie czy o czym dokładnie mówi Fati?
Nie ma miejsca dla Niego, i czym prędzej to do niego dotrze tym lepiej dla obu stron.
2
Sport zbiera na pensje dla De Jonga czy jak xD
9
@Kgorecki2500
Duda powiedział że niedługo będziemy se kupować samoloty, więc lepiej się przyzwyczaj xD
0
@Emhyr
Myślę że nikt
0
@Czerwo64
Wytykasz mu upadek intelektu, a próżno szukać w twoim komentarzu chociażby kropki. xD
0
@zmiter912576
Szanuje go, ale do Gentelmena to mu daleko.
0
@wojopancer
Toni tak, ale Carlo? Poniosło
3
@Amidamaru
Wiem że do was, białych kibiców to nie dociera, ale Vinicius nigdy nie wejdzie na poziom Neymara. Nie ta liga
0
@Kozinho.
W dodatku jak chce i kiedy chce