Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO
Ale narobiłeś smaka na meśany meśany
3
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96
Tam prawie sami Polacy mieszkają ogólnie xD
19
To może taka ciekawostka na sobotę. W poprzednim meczu reprezentacji Hiszpanii, Oyarzabal potrzebował około 20 minut, żeby zdobyć tyle bramek, ile w swoim całym reprezentacyjnym dorobku posiada potężny vinicius junior.
0
@Bajson
Masz racje, więc po pierwszym zdaniu nie było sensu pisać kolejnych, bo Vinicius pod tym względem też nie był najlepszy w 2024 roku. Naszych to nawet nie skomentuję
25
Jest klaunem i tyle. Nie zasluguje, za to jakim małym człowiekiem jest.
15
Dobra ja to widzę tak. Wygrywamy to Euro esz, ale zaraz po wygranej, lecimy zagrać na Copa America bo jeden kontynent to za mało
0
@Rust_Cohle
Myślałem że gwiazdy same na zakupy nie chodzą. Odważny ten Vinicius
0
@Popitek12
Ale żeś pan kij w mrowisko wlozyl
0
@A4ron
To chyba jego największy błąd w dwumeczu. Wszedł Doku i zaczął się jazz na boisku.
0
@BARCA1899Messi
Diaz moim zdaniem pasowałby idealnie na nasze LS ale… wiek/ kontuzje/ koszt transferu. Życie to kompromisy, a więc wolę Nico jako LS. Chociaz moim ideałem skrzydłowego jest Neymar z 2014
0
@patrykzmc2000
Średnio? To cena zaporowa
4
Gówno się znają, na notatniku mówią że Guler jest lepszy i Jo im wierza
1
Moim zdaniem to błąd, bo powinniśmy celować w takie transfery, a nie w podstarzałych 30 latków na finiszu kariery europejskiej
19
Same dobre wiadomości do nas spływają po odejściu Xaviego
26
@Arden
Napisałem że od czasów Modricia, nie było tak słabego statystycznie zdobywcy ZP
0
@VamosVamos
Oj tak byczq +1
0
@Kozinho.
A czy w zeszłym sezonie kupiliśmy kogoś za niego? Samo zejście z pensji to już spore zaoszczędzenie kasy. Jego problemem nie jest przygotowanie fizyczne, tylko głowa.
1
@Kozinho.
Miał łatwość ale przed kontuzją. Nie mamy kasy, dlatego bez sensu jest trzymać go z taką pensją, żeby strzelał fochy i łapał kontuzje za kontuzją.
0
Tak patrzę na ankietę i się zastanawiam, skąd 611 osób się trafiło które chcą pozostania Fatiego w Barcelonie na przyszły sezon :o
1
Wolałbym jego wypożyczyć z opcją wykupu za 50/60 mln niż kupować za tę kwotę 30 letniego Bernardo Silve.
0
@Objectivo
Chętnie bym mu pomógł, tylko muszę przelać 500$ bo Cristiano Ronaldo zostawił kartę a musi sobie korki kupić
3
@Kessie
Największy smutek był za dzieciaka, jak ktoś za mocno przyłożył i patyk którego udało się znaleźć pękał w pół xD
0
@karci0
Pod względem statystyk to będzie chyba najsłabsza ZP od czasów… Modricia xD
0
@mientusek1407
Rotacyjna to jest połowa naszej kadry
0
@tristan87
Łoić prądem bez litości
2
@Jakchcesz
Cooo, George Clooney utknął na lotnisku? Gdzie można mu pomóc?
6
To śmieszne. Chłopak nie dostawał szans w zeszłym sezonie, a tutaj nagle ma być ważnym ogniwem.
0
@Kubsoleon no mam 3 z przodu jeśli to robi to różnice :D
0
@VegetaPolska
Z Camavinga na LO jest identyczny case co z Roberto na PO. Nie było to spowodowane chęcią rozwoju tych zawodników, tylko łataniem dziur na danej pozycji. To nie są ich pozycje ( pozycja roberto to akurat jest poza klubem) a ich gra na nie swoich to nie rozwój piłkarza tylko lepienie z tego co się ma. Sam dobrze wiesz i nie będę Ci niczego wmawiał, że gdyby nie to to Ci zawodnicy mieliby dużo mniej minut niż mieli w zeszłym sezonie. Ja nie umniejszam nikomu umiejętności, tylko próbuje podkreślić że gloryfikowanie klubu, który wydał na całą trójkę +/- 250 mln€ to jest trochę śmiech.