Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91
Ma prywatny pokaz baciaty w Barcelonie a co
0
@PatrykBarca
Guido, którego jeszcze nie ma? Nie zapominaj ile Gundo ma lat. Moim zdaniem jeden nie wystarczy.
0
@DonCarletto
Racja, tylko twoje tezy są prawdziwe xD
7
@insp1re
On i Arthur Melo to pomoc na lata
12
@Mow_mi_Douglas
Za sama niebiesko żółtą flagę obok nicku nie powinno się jej brać na poważnie.
0
@NeroTFP1
Ja myślałem że moje miasto jest znane tylko z Fagaty, a tu zaraz będzie znane z samolotów pod domami
0
@Firestone
Tylko wtedy zrobi się jeszcze większa dziura w środku niż jest obecnie. W przypadku odejścia Holendra, musi przyjść dwóch pomocników.
0
Ale jak to, przecież według @DonCarletto trener zaczyna „obserwowac” dopiero jak podpisze kontrakt z klubem. To można tak wcześniej ?
2
A ja mam nadzieję że Deco zrobi to co w tym klubie ostatnio wychodzi najlepiej, czyli nie dotrzyma słowa xD
6
@NeroTFP1
Ta to ma parcie, boże kochany xD
9
Kumple nie umio w dźwignie to się Laporcie bebech poci
12
@TR3YWAY
Witamy w Barcelonie
0
@Kapitan hawk
Jak jest porobiona to luz
0
@IronSanHybrid
Ciekawe co ukradł
2
@Atlas
Nie wymyślaj
1
Jeżeli kwota osiągnęłaby 100mln to sprzedawać bez względu na trenera
0
@NeroTFP1
Ale w Barcelonie był szczęśliwy i odpłacał się na boisku. Co za różnica jak grał w Chelsea?
0
@BorzyKrzys
Superliga, z założycielem Perezem. Brzmi uczciwie
2
Nie dawać kolejnemu zawodnikowi bliżej 30 bajecznego kontraktu. Nie akceptuje to trudno, szukać dalej. Z takim podejściem to ten klub nigdy się z gowna nie wygrzebie.
0
@LukaszFan
Najlepiej to jeden i drugi niech idzie w cholerę
2
Klasyk, Barca psuje akcje i dostaje w czape bramkę XD
2
Ale Yamal zepsuł
0
@Joe_Barbaro
Atletico z Falcao, mmmm
0
@ranger3120
Z zegarkami jest ten problem, że jest masa podrób z Chin, z certyfikatami itd, i serio ciężko jest się poznać czy Ori jest czy podróba. Dlatego ludzie imo boją się kupować używane zegarki. Z ciekawości co za model?
1
Chłop jest absolwentem wyższej szkoły robienia żenady
1
@ranger3120
Mam dwa, ale nie noszę ich do dresów czy sportowych koszulek. Więc moim zdaniem to kwestia tego kto do czego je zakłada. No i czy sa zegarki ze złota? Imo to chyba za kruchy materiał żeby robić z nich zegarki, więc chyba są pozłacane
1
@MesQueUnClub_87
Pożegnanie Messiego już było. Brawo bić Laporcie za to w jaki sposób go pożegnano.
2
@MesQueUnClub_87
To jest tragiczne fest xD najlepsze są zbliżenia podczas tego „wykonu” na te wszystkie ostrzyknięte ryczące 40 robiące śmieszne dzióbki xD
0
O losie kochany, na Polsacie Majka Jeżowska z Malikiem śmietana xD
0
@DonCarletto
Na fb, nie będę wklejał tu wszystkiego co zobaczę. Jeśli masz z tym problem, to możesz zawijać się do siebie, nikt Cię tu nie trzyma przecież