0

@Kamiloza91

Ma prywatny pokaz baciaty w Barcelonie a co

0

@PatrykBarca

Guido, którego jeszcze nie ma? Nie zapominaj ile Gundo ma lat. Moim zdaniem jeden nie wystarczy.

0

@DonCarletto

Racja, tylko twoje tezy są prawdziwe xD

7

@insp1re

On i Arthur Melo to pomoc na lata

12

@Mow_mi_Douglas

Za sama niebiesko żółtą flagę obok nicku nie powinno się jej brać na poważnie.

0

@NeroTFP1

Ja myślałem że moje miasto jest znane tylko z Fagaty, a tu zaraz będzie znane z samolotów pod domami

0

@Firestone

Tylko wtedy zrobi się jeszcze większa dziura w środku niż jest obecnie. W przypadku odejścia Holendra, musi przyjść dwóch pomocników.

0

Ale jak to, przecież według @DonCarletto trener zaczyna „obserwowac” dopiero jak podpisze kontrakt z klubem. To można tak wcześniej ?

2

A ja mam nadzieję że Deco zrobi to co w tym klubie ostatnio wychodzi najlepiej, czyli nie dotrzyma słowa xD

6

@NeroTFP1

Ta to ma parcie, boże kochany xD

9

Kumple nie umio w dźwignie to się Laporcie bebech poci

12

@TR3YWAY

Witamy w Barcelonie

0

@Kapitan hawk

Jak jest porobiona to luz

0

@IronSanHybrid

Ciekawe co ukradł

2

@Atlas

Nie wymyślaj

1

Jeżeli kwota osiągnęłaby 100mln to sprzedawać bez względu na trenera

0

@NeroTFP1

Ale w Barcelonie był szczęśliwy i odpłacał się na boisku. Co za różnica jak grał w Chelsea?

0

@BorzyKrzys

Superliga, z założycielem Perezem. Brzmi uczciwie

2

Nie dawać kolejnemu zawodnikowi bliżej 30 bajecznego kontraktu. Nie akceptuje to trudno, szukać dalej. Z takim podejściem to ten klub nigdy się z gowna nie wygrzebie.

0

@LukaszFan

Najlepiej to jeden i drugi niech idzie w cholerę

2

Klasyk, Barca psuje akcje i dostaje w czape bramkę XD

2

Ale Yamal zepsuł

0

@Joe_Barbaro

Atletico z Falcao, mmmm

0

@ranger3120

Z zegarkami jest ten problem, że jest masa podrób z Chin, z certyfikatami itd, i serio ciężko jest się poznać czy Ori jest czy podróba. Dlatego ludzie imo boją się kupować używane zegarki. Z ciekawości co za model?

1

Chłop jest absolwentem wyższej szkoły robienia żenady

1

@ranger3120

Mam dwa, ale nie noszę ich do dresów czy sportowych koszulek. Więc moim zdaniem to kwestia tego kto do czego je zakłada. No i czy sa zegarki ze złota? Imo to chyba za kruchy materiał żeby robić z nich zegarki, więc chyba są pozłacane

1

@MesQueUnClub_87

Pożegnanie Messiego już było. Brawo bić Laporcie za to w jaki sposób go pożegnano.

2

@MesQueUnClub_87

To jest tragiczne fest xD najlepsze są zbliżenia podczas tego „wykonu” na te wszystkie ostrzyknięte ryczące 40 robiące śmieszne dzióbki xD

0

O losie kochany, na Polsacie Majka Jeżowska z Malikiem śmietana xD

0

@DonCarletto
Na fb, nie będę wklejał tu wszystkiego co zobaczę. Jeśli masz z tym problem, to możesz zawijać się do siebie, nikt Cię tu nie trzyma przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?