10

A ten znowu po whisky blyblo głupoty

0

@Popitek12

Oby ani jeden ani drugi tu nie zawital xD

0

@NeroTFP1

W kryminale zrobią swoje ;)

0

@Herato

Całą trójka goli nogi?

5

@Arden

Po tylu latach wojaży za granicą zasłużył na powrót do Rakowa xDDD

0

@FCB_dimiC

Qrwa, wyobraziłem sobie tego paralityka jak truchta za mapetem xDD

2

On ma dwu-biegunowość. Joan robi konferencję ze Xavi zostaje, a Laporta wyda wywiad że go zwalnia XD

2

„Aston Villa zapowiedziała już jednak, że jej oferta za Araujo nie sięgnie wymaganych przez Barçę co najmniej 80 milionów euro.”

No to wózek pchać a nie na Araujo liczyć

1

@HypeR

czy

0

@Faro

Ja nie twierdzę że Norweg powinien wygrać czy coś, tylko napisałem że jeżeli patrzeć tylko na liczbę drużynowych pucharów to City może ich mieć więcej od Realu.

0

@Faro

Wiesz, City nie wygrało LM, ale wygrywając krajowe puchary, to taki Haaland ma więcej trofeów. Mi ogólnie nie chodzi o to, że ktoś z realu wygra, bo jakby wygrał Jude no to spoko, ale pchanie tam na siłę Viniciusa który tylko chce grać w piłkę, to gruba przesada.

1

@Antimadridista_WR

Dlatego tak bardzo mnie to śmieszy xD

0

@Encore

Vini ma jeszcze CA a wszyscy wiemy że w reprezentacji to on jest plackiem.

0

Nic mi tak nie psuje humoru jak randomowe posty na fb o tym że Vinicius jest faworytem Złotej piłki

0

@JimMorrisonFCB

Ja bym go chętnie zobaczył na wahadle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_

To tylko pokazuje jakim laczkiem jest Raphinha względem 16 latka.

0

@Azi

Projekt „przetrwanie”

0

@barca__rządzi

Jak to co, wtedy bedzie mówił że jest najlepszy w nie graniu w piłkę nożną

1

@Jakchcesz

Ooo widzę kolega też ma BMW xD

3

La bamba robiła sobie bekę z wędliny, a jednak Laporta miał rację. Brzuch go rozbolał od tej sopockiej pewno, ale w poniedziałek to już na pewno pogada z Xavim

2

@Romario87

Wydupca ich to z superpucharu xD Kane talizman

10

Ogólnie to chłop jest mi obojętny, bo mamy na jego pozycji Yamala. Śmieszy mnie natomiast fakt wybrania Chelsea, przecież tam jest taki burdel, że moim zdaniem bardzo szybko przepadnie w Europie, albo będzie się błąkał po wypożyczeniach.

4

@gaq

Ale Ty wiesz ze jego pozycja to pozycja Yamala?

0

@Ojciec5tkidzieci

Bez przesady, podobno taki wojak i niczego się nie boi, to czemu nie wziął boksu w małych? Bo by w pierwszej rundzie na dupie siedział.

1

@Ojciec5tkidzieci

Tutaj podyktowane jest tym że Alan to frajer, i bohater z partyzanta. Wampir w małych by go zjadł na śniadanie.

0

@blakkudium

Chłop się nadaje do ciupania cudzych żon a nie do MMA xD

0

Na Kino Polska lecą właśnie Demony wojny wg Goi. Imo jedna z najlepszych ról Lindy

1

@Arden

Wiem, dlatego poprawiam Gorylkiem xD

0

@AgentsOfTime

Jak nawinął Bonson, „Sylwestra to ja mam tu dzień w dzień”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?