Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
A ten znowu po whisky blyblo głupoty
0
@Popitek12
Oby ani jeden ani drugi tu nie zawital xD
0
@NeroTFP1
W kryminale zrobią swoje ;)
0
@Herato
Całą trójka goli nogi?
5
@Arden
Po tylu latach wojaży za granicą zasłużył na powrót do Rakowa xDDD
0
@FCB_dimiC
Qrwa, wyobraziłem sobie tego paralityka jak truchta za mapetem xDD
2
On ma dwu-biegunowość. Joan robi konferencję ze Xavi zostaje, a Laporta wyda wywiad że go zwalnia XD
2
„Aston Villa zapowiedziała już jednak, że jej oferta za Araujo nie sięgnie wymaganych przez Barçę co najmniej 80 milionów euro.”
No to wózek pchać a nie na Araujo liczyć
1
@HypeR
czy
0
@Faro
Ja nie twierdzę że Norweg powinien wygrać czy coś, tylko napisałem że jeżeli patrzeć tylko na liczbę drużynowych pucharów to City może ich mieć więcej od Realu.
0
@Faro
Wiesz, City nie wygrało LM, ale wygrywając krajowe puchary, to taki Haaland ma więcej trofeów. Mi ogólnie nie chodzi o to, że ktoś z realu wygra, bo jakby wygrał Jude no to spoko, ale pchanie tam na siłę Viniciusa który tylko chce grać w piłkę, to gruba przesada.
1
@Antimadridista_WR
Dlatego tak bardzo mnie to śmieszy xD
0
@Encore
Vini ma jeszcze CA a wszyscy wiemy że w reprezentacji to on jest plackiem.
0
Nic mi tak nie psuje humoru jak randomowe posty na fb o tym że Vinicius jest faworytem Złotej piłki
0
@JimMorrisonFCB
Ja bym go chętnie zobaczył na wahadle.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_
To tylko pokazuje jakim laczkiem jest Raphinha względem 16 latka.
0
@Azi
Projekt „przetrwanie”
0
@barca__rządzi
Jak to co, wtedy bedzie mówił że jest najlepszy w nie graniu w piłkę nożną
1
@Jakchcesz
Ooo widzę kolega też ma BMW xD
3
La bamba robiła sobie bekę z wędliny, a jednak Laporta miał rację. Brzuch go rozbolał od tej sopockiej pewno, ale w poniedziałek to już na pewno pogada z Xavim
2
@Romario87
Wydupca ich to z superpucharu xD Kane talizman
10
Ogólnie to chłop jest mi obojętny, bo mamy na jego pozycji Yamala. Śmieszy mnie natomiast fakt wybrania Chelsea, przecież tam jest taki burdel, że moim zdaniem bardzo szybko przepadnie w Europie, albo będzie się błąkał po wypożyczeniach.
4
@gaq
Ale Ty wiesz ze jego pozycja to pozycja Yamala?
0
@Ojciec5tkidzieci
Bez przesady, podobno taki wojak i niczego się nie boi, to czemu nie wziął boksu w małych? Bo by w pierwszej rundzie na dupie siedział.
1
@Ojciec5tkidzieci
Tutaj podyktowane jest tym że Alan to frajer, i bohater z partyzanta. Wampir w małych by go zjadł na śniadanie.
0
@blakkudium
Chłop się nadaje do ciupania cudzych żon a nie do MMA xD
0
Na Kino Polska lecą właśnie Demony wojny wg Goi. Imo jedna z najlepszych ról Lindy
1
@Arden
Wiem, dlatego poprawiam Gorylkiem xD
0
@AgentsOfTime
Jak nawinął Bonson, „Sylwestra to ja mam tu dzień w dzień”