5

@wojopancer

Ale jakie to ma znaczenie? Najważniejsze że byliśmy lepsi

5

Gdzieś na fb wyskoczyło mi zdjęcie Leo Messiego na treningu, trzymającego rękę w spodenkach z podpisem „ Leo Messi trzymajacy dwie złote piłki dla Bellinghama i viniciusa”. Chyba nic lepszego dzisiaj nie zobaczę xDD

0

Kolejni idioci xD

2

„Deco nie poinformował jeszcze Curyego o zamiarach klubu i o tym, czy Vitor Roque jest częścią sportowych planów na przyszły sezon. Co więcej, nie wiadomo, co dyrektor sportowy sądzi o sytuacji Brazylijczyka.” hahahahahaha xD

#TeamCury

1

Kolejna kompromitacja. Stare, znałem.

0

Jeżeli klub dostanie dobrą ofertę to pożegnać z honorami. Na zastępstwo widziałbym Bułkę i jadymy

0

@BenyBlade

Ona chyba cierpi na niedopchnięcie xD

2

Casemiro jaki rak xDD

10

@Arden ostatni dzwonek żeby go sprzedać za jakąś pokaźną kwote.

3

Zakup Olmo będzie podsumowaniem żałosnej polityki klubu.

0

@Emhyr

Pierwsze słyszę żeby jakikolwiek zawodnik PSG miał prawo wybory gdzie chce iść podczas trwania kontraktu XD

0

@Emhyr

Najgorsze jest to, że jest zawodnikiem PSG z którym nam nie po drodze. Jak odpali u nas, to nie ma możliwości żeby kalafior zgodził się na normalną sprzedaż.

1

@Arden

Xavi był lepszy, ale to ktoś inny zgarnie nagrodę

0

@Kamiloza91
Leverkusen. SPE z Realem i bramki po 90” to jest to

3

Komentarz usunięty

0

@Kamiloza91

Jest Guiu którego Xavi też ma w uju.

3

@blakkudium

Nie dziwię się. Jest w miarę szybki, mobilny i szuka wyjścia do prostopadłych piłek. Czyli robi to czego Xavi nie lubi. Jakby biegał wszędzie tylko nie tam gdzie wymagany jest napastnik, albo truchtał se po skrzydle to miałby pierwszy skład.

1

Komentarz usunięty

1

@wojopancer

Zdecydowanie not. Ma dziwne parcie na szkło i na hiszpańskich tancerzy

2

@RosjaninBut

Elegaaancko, to Lapcio zaraz go sprzeda za jakieś kolosalne 6mln€, żeby mieć na jakiegoś placka. I to mi się podoba!

0

@michal199500hehe


Okeeej, przypisujesz do złotej piłki 24 wygrana w lidze narodów sezonu 2022/2023 xDD nie ma co dalej z Tobą dyskutować

10

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

1

@JordiAlbion

Bardziej do Kilerów

0

@97ketrab

Tylko po co psuć sobie atmosferę w szatni? To młody zespół.

1

@DJ6

Wzmocnienia po uju fest xd

0

@michal199500hehe

A czemu Rodri ma mieć większe szanse? Bo gra w city, które nie jest nawet liderem EPL?

6

@Arden

XD

Czyli trenera typu hipokryta? Podziękuję.

0

@michal199500hehe

A Norwega to nie ma ? xD

1

„Wyprzedził Mbappe w wyścigu o Złotą Piłkę.”


To będzie już totalny upadek tej nagrody

5

@Amidamaru

Zdecydowanie Alonso. Tylko on nie słuchał że klepanie po obwodzie daje bramki i że po 80 minucie nie można odrobić dwu bramkowej straty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?