Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@wojopancer
Ale jakie to ma znaczenie? Najważniejsze że byliśmy lepsi
5
Gdzieś na fb wyskoczyło mi zdjęcie Leo Messiego na treningu, trzymającego rękę w spodenkach z podpisem „ Leo Messi trzymajacy dwie złote piłki dla Bellinghama i viniciusa”. Chyba nic lepszego dzisiaj nie zobaczę xDD
0
Kolejni idioci xD
2
„Deco nie poinformował jeszcze Curyego o zamiarach klubu i o tym, czy Vitor Roque jest częścią sportowych planów na przyszły sezon. Co więcej, nie wiadomo, co dyrektor sportowy sądzi o sytuacji Brazylijczyka.” hahahahahaha xD
#TeamCury
1
Kolejna kompromitacja. Stare, znałem.
0
Jeżeli klub dostanie dobrą ofertę to pożegnać z honorami. Na zastępstwo widziałbym Bułkę i jadymy
0
@BenyBlade
Ona chyba cierpi na niedopchnięcie xD
2
Casemiro jaki rak xDD
10
@Arden ostatni dzwonek żeby go sprzedać za jakąś pokaźną kwote.
3
Zakup Olmo będzie podsumowaniem żałosnej polityki klubu.
0
@Emhyr
Pierwsze słyszę żeby jakikolwiek zawodnik PSG miał prawo wybory gdzie chce iść podczas trwania kontraktu XD
0
@Emhyr
Najgorsze jest to, że jest zawodnikiem PSG z którym nam nie po drodze. Jak odpali u nas, to nie ma możliwości żeby kalafior zgodził się na normalną sprzedaż.
1
@Arden
Xavi był lepszy, ale to ktoś inny zgarnie nagrodę
0
@Kamiloza91
Leverkusen. SPE z Realem i bramki po 90” to jest to
3
Komentarz usunięty
0
@Kamiloza91
Jest Guiu którego Xavi też ma w uju.
3
@blakkudium
Nie dziwię się. Jest w miarę szybki, mobilny i szuka wyjścia do prostopadłych piłek. Czyli robi to czego Xavi nie lubi. Jakby biegał wszędzie tylko nie tam gdzie wymagany jest napastnik, albo truchtał se po skrzydle to miałby pierwszy skład.
1
Komentarz usunięty
1
@wojopancer
Zdecydowanie not. Ma dziwne parcie na szkło i na hiszpańskich tancerzy
2
@RosjaninBut
Elegaaancko, to Lapcio zaraz go sprzeda za jakieś kolosalne 6mln€, żeby mieć na jakiegoś placka. I to mi się podoba!
0
@michal199500hehe
Okeeej, przypisujesz do złotej piłki 24 wygrana w lidze narodów sezonu 2022/2023 xDD nie ma co dalej z Tobą dyskutować
10
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
1
@JordiAlbion
Bardziej do Kilerów
0
@97ketrab
Tylko po co psuć sobie atmosferę w szatni? To młody zespół.
1
@DJ6
Wzmocnienia po uju fest xd
0
@michal199500hehe
A czemu Rodri ma mieć większe szanse? Bo gra w city, które nie jest nawet liderem EPL?
6
@Arden
XD
Czyli trenera typu hipokryta? Podziękuję.
0
@michal199500hehe
A Norwega to nie ma ? xD
1
„Wyprzedził Mbappe w wyścigu o Złotą Piłkę.”
To będzie już totalny upadek tej nagrody
5
@Amidamaru
Zdecydowanie Alonso. Tylko on nie słuchał że klepanie po obwodzie daje bramki i że po 80 minucie nie można odrobić dwu bramkowej straty.