Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie no, chłop ma taką barwę głosu że nie da się go słuchać
0
Upadek Delfina, stacja II
0
Powinien grać na przemian z Balde.
1
Co to za komentatorzy? xD to brzmi jak dwójka przypadkowych wujków na komunii
0
@Rupert_Haubica
Takich piłkarzy już nie ma i długo długo nie będzie
0
Bramka jak z Fify xDD
1
@Hindus
Też nie ma szału, ale Belgia i Anglia to już przegięcie pałki
0
Mam nadzieję że po finale euro, będzie jeszcze drugi. Anglia zagra z Belgią o tytul najnudniejszej reprezentacji 2024
0
@adamek20151
Gdzie taki sam kolor, Boateng przy Rudigerze to albinos
0
Kounde, nie ma szans żeby grał na stoperze. Z niechęci stał się jednym z lepszych PO w europie
0
@MesQueUnClub96
A oni mają jakąś taktykę?
1
@Faro
:c
7
@Patrykl145
Z topki to tylko szkopy i Hiszpania dają radę
0
@Bobo25
Podobno premia za podpis była podobnej wielkości jak sama opłata którą proponowali PSG, więc ja nie traktuję tego jako „darmowego” transferu :D
2
@Luciano99
Moja próba pocieszenia to sztafeta 2x100 i tatra na popicie kierowniku złoty
1
@Bobo25
Nie zapłacili? XD
0
Tak sobie myślę, a co jeśli Mbappe wcale nie będzie taki dobry w Realu jak każdy oczekuje? Chłop w sumie obijał większość swojej kariery ogorki w Francji. Żeby nie było, uważam go za świetnego piłkarza, ale cos w kościach czuję ze wcale może nie być tak „galaktycznie” jak się może wydawać.
1
@Pawel13sz
Willian na jakiego nas stać xD
1
Dzięki za wszystko, powodzenia w nowym klubie!
0
@mariogbch
Na notatniku. Tam uposie na pewno liczyli XD
0
Piękna cieszyńska Olmo, który pokazuje Laporcie że to czas na wpłacenie klauzuli Nico
0
WPŁACAĆ TĘ KLAUZULE KURŁA
1
Olmo xDDD hahahaha
0
Carvadog, to nie Madryt, nie musisz udawać że dostałeś w głowę
1
Ale ciasteczko Yamala!
5
Nie no, ten Fabian w środku pola to jak ptasie gówno na szybie Aston Martina
3
Za Morate to mogliby krzesło postawić w polu karnym Gruzinow i byłby większy pożytek niż z tego fajfusa
1
Co oni sprawdzają? xD
1
@Seledynowy
Chyba inny mecz oglądasz
5
Ehh, zawodnik którego nie powinno być dawno na boisku, daje remis w doliczonym czasie gry, a później jego drużyna w dogrywce to ugrywa. Przecież to musi być ktoś z Realu XD