2

Nie no, chłop ma taką barwę głosu że nie da się go słuchać

0

Upadek Delfina, stacja II

0

Powinien grać na przemian z Balde.

1

Co to za komentatorzy? xD to brzmi jak dwójka przypadkowych wujków na komunii

0

@Rupert_Haubica

Takich piłkarzy już nie ma i długo długo nie będzie

0

Bramka jak z Fify xDD

1

@Hindus

Też nie ma szału, ale Belgia i Anglia to już przegięcie pałki

0

Mam nadzieję że po finale euro, będzie jeszcze drugi. Anglia zagra z Belgią o tytul najnudniejszej reprezentacji 2024

0

@adamek20151

Gdzie taki sam kolor, Boateng przy Rudigerze to albinos

0

Kounde, nie ma szans żeby grał na stoperze. Z niechęci stał się jednym z lepszych PO w europie

0

@MesQueUnClub96

A oni mają jakąś taktykę?

1

@Faro

:c

7

@Patrykl145

Z topki to tylko szkopy i Hiszpania dają radę

0

@Bobo25

Podobno premia za podpis była podobnej wielkości jak sama opłata którą proponowali PSG, więc ja nie traktuję tego jako „darmowego” transferu :D

2

@Luciano99

Moja próba pocieszenia to sztafeta 2x100 i tatra na popicie kierowniku złoty

1

@Bobo25

Nie zapłacili? XD

0

Tak sobie myślę, a co jeśli Mbappe wcale nie będzie taki dobry w Realu jak każdy oczekuje? Chłop w sumie obijał większość swojej kariery ogorki w Francji. Żeby nie było, uważam go za świetnego piłkarza, ale cos w kościach czuję ze wcale może nie być tak „galaktycznie” jak się może wydawać.

1

@Pawel13sz

Willian na jakiego nas stać xD

1

Dzięki za wszystko, powodzenia w nowym klubie!

0

@mariogbch

Na notatniku. Tam uposie na pewno liczyli XD

0

Piękna cieszyńska Olmo, który pokazuje Laporcie że to czas na wpłacenie klauzuli Nico

0

WPŁACAĆ TĘ KLAUZULE KURŁA

1

Olmo xDDD hahahaha

0

Carvadog, to nie Madryt, nie musisz udawać że dostałeś w głowę

1

Ale ciasteczko Yamala!

5

Nie no, ten Fabian w środku pola to jak ptasie gówno na szybie Aston Martina

3

Za Morate to mogliby krzesło postawić w polu karnym Gruzinow i byłby większy pożytek niż z tego fajfusa

1

Co oni sprawdzają? xD

1

@Seledynowy


Chyba inny mecz oglądasz

5

Ehh, zawodnik którego nie powinno być dawno na boisku, daje remis w doliczonym czasie gry, a później jego drużyna w dogrywce to ugrywa. Przecież to musi być ktoś z Realu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?